Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Інтимна пластика після пологів

Інтимна пластика після пологів 1 У процесі народження дитини тканини піхви жінки зазнають значного впливу, в результаті чого розтягуються. Згодом вони приходять в норму, але в деяких випадках відновити колишній вигляд допоможе тільки пластика. Якщо під час пологів мали місце розриви, то на ділянці пошкодження утворюються сполучні волокна, які з часом не набувають здатність до скорочення, в результаті чого деформація не може бути усунена природним способом.

Якщо після пологів жінка незадоволена формою великих і малих статевих губ, все можна виправити за допомогою інтимної пластики.

Лабіопластика як рішення

Операція дозволяє досягти гарного естетичного ефекту. З її допомогою можна усунути асиметрію малих та великих статевих губ, зменшити їх розмір, скорегувати видовження, надати їм вигляду, який був до народження дитини.

При підготовці до інтимної пластики здається ряд аналізів: крові і сечі, на ВІЛ, сифіліс, гепатит, мазок на флору. Операція може проводитися під загальним або місцевим наркозом, все залежить від бажання жінки та обсягу втручання. При корекції малих статевих губ проводиться висічення тканин. Воно може бути виконано кількома способами. Висічення краю малих статевих губ дозволяє зменшити їх розмір і скорегувати форму без збереження природних складок. Висічення з використанням V-образного розрізу дозволяє видалити шкірні клапті, зберігаючи природну складчастість.

Висічення тканин великих статевих губ проводиться для досягнення бажаного косметичного ефекту, але з обов'язковим збереженням їх функцій - захист малих статевих губ від інфекції. Всі шви накладаються нитками, що самы розсмоктуються, тому знімати шви не потрібно.

Як довго триватиме ефект

Ефект після інтимної пластики зберігається назавжди. Але важливою умовою є момент планування наступної вагітності. Якщо жінка планує народити ще одну дитину, лабіопластика ніяк не вплине на перебіг вагітності або пологів, але результат її проведення може бути зведений нанівець при складних пологах.

Чи залишаться шрами

Інтимна пластика після пологів 2 В області промежини досить активний кровообіг, тому будь-які сліди після накладення швів зникають максимум через 3-4 місяці. При цьому в ході проведення інтимної пластики лікарі працюють максимально акуратно, накладаються косметичні шви, використовуються нитки, що самі розсмоктуються, що повністю виключає утворення шрамів в області піхви. Також пацієнтам додатково варто дотримуватися рекомендацій.

Рекомендації:

  • відмовтеся від тісної білизни з грубих тканин;
  • обмежте тренування та відвідування басейну на 2-3 тижні;
  • використовуйте дезінфікуючий розчин для обробки швів в області промежини;
  • дотримуйтесь правил інтимної гігієни.

При проведенні інтимної пластики в перевіреній клініці та дотриманні всіх рекомендацій лікаря ви залишитеся повністю задоволені отриманим результатом.

Скільки триває реабілітація

Після проведення операції жінка залишає клініку через 1-3 години. Якщо був використаний загальний наркоз, час перебування пацієнта в клініці може бути збільшено до 1 доби. Відразу після інтимної пластики не рекомендується приймати вертикальне положення. Протягом 2-х діб потрібно дотримуватися напівпостільного режиму, після чого можна повернутися до звичного способу життя. Далі слідує плановий огляд на 3 та 10 день. Повне відновлення піхви після лабіопластики відбувається через 1 місяць після операції.

Интимная пластика после родов 3 В ході реабілітаційного періоду заборонені:

  • статеві контакти;
  • заняття спортом;
  • купання в басейні або відкритих водоймищах;
  • прийняття ванн;
  • використання тампонів;
  • куріння, вживання спиртного.

Лабіопластика дозволить повернути бажану красу та позбутися делікатної проблеми після пологів, зберігши результат на все життя. Важливо проводити операцію в сертифікованій клініці, де працюють висококваліфіковані фахівці. Досвідчений і уважний лікар, обов'язково дасть рекомендації по реабілітації та стежитиме за процесом відновлення. Якщо після пологів залишилася проблема зайвої ваги, або шкіра живота втратила тонус та обвисла - лікар може рекомендувати ліпосакцію проблемних зон та пластику зони живота. Важливо озвучити всі побажання під час першого прийому, оскільки деякі процедури можна проводити одночасно, тим самим скоротивши період реабілітації.

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
30-01-2018
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

Плазмоліфтинг дозволяє ефективно скорегувати вікові зміни: усунути дрібні зморшки, повернути шкірі тонус, відновити водний баланс. При цьому для проведення процедури не використовуються синтетичні філери і компоненти. Методика передбачає введення власної плазми крові, що дозволяє уникнути побічних ефектів і значно скоротити список протипоказань. Плазма містить великий набір вітамінів і амінокислот, які беруть участь у всіх процесах організму.
Мезотерапія і плазмоліфтинг - популярні методики в сфері косметології. Обидві технології дозволяють скорегувати ознаки старіння, поліпшити колір шкіри, відновити баланс та активізувати природні процеси омолодження. Але плазмоліфтинг і мезотерапія мають і суттєві відмінності, знання яких дозволить вам підібрати методику, що підходить саме вам. Про процедури Обидві технології являють собою ін'єкційне введення активних речовин в дермальний шар шкіри на обличчі і в зоні декольте.
Для збільшення об `єму різних ділянок тіла та обличчя: сідниць, вилиць, грудей, корекції гомілки, губ широко використовуються дві методики: ліпофілінг та пластика. Кожна з цих технологій має список показань і дозволяє усунути недоліки різного ступеню вираженості. Процедура ліпофілінгу Суть методики полягає у введенні власного жиру в ділянки з недоліком об `єму. Для цього тканини беруть у самої жінки в зонах, де є надлишок жиру. Найчастіше це область живота і сідниць.
Мастоптоз - опущення тканин молочної залози. Цей процес є неминучим і може розвинутися з віком, при вагітності, заняттях спортом та інших факторах. Сучасні методики дозволяють повністю усунути птоз за допомогою різних методик. Причини та ступені обвисання грудей Мастоптоз може розвинутися в будь-якому віці, що буває пов'язано зі способом життя, особливостями організму, неправильним доглядом за молочними залозами. Причини мастоптозу: вікові зміни.
Великі груди можуть викликати у жінки безліч проблем. Це може бути пов'язано як з практичною стороною, такою як вибір нижньої білизни, навантаження на спину, так і психологічними факторами, коли декольте викликає багато небажаної уваги. Існує кілька безопераційних і хірургічних методів зменшення молочних залоз. Навіщо зменшувати груди Багатьох дівчат може турбувати співвідношення пропорцій молочних залоз і комплекції тіла.