м. Полтава, проспект Віталія Грицаєнка, 9 ПН-ПТ з 8:30 до 15:00, СБ-НД: вихідний +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Що таке нитковий ліфтинг - плюси і мінуси

Що таке нитковий ліфтинг - плюси і мінуси Кожна жінка хоч раз, але замислювалася про процедуру підтяжки шкіри. Це пов'язано з тим, що з віком змінюється контур обличчя, шкіра сушиться, щоки опускаються, а зморшки на лобовій частині і підборідді стають глибшими. Раніше з цими проблемами справлялися тільки за допомогою хірургічних операцій. Однак у наш час ефекту можна домогтися і з використанням косметичних засобів.

Нитковий ліфтинг - це спеціальна процедура, яка необхідна для того, щоб виконати підтяжку обличчя і надати йому форму. Для підйому нитки використовується тимчасової шов, який щільно «зшиває» шкіру. Нитковий ліфтинг роблять на самих різних точках обличчя. Середня ділянка обличчя, лоб і нижня частина забезпечують бажаний ефект від застосування даної процедури.

Нюанси та особливості Ниткового ліфтингу

Після 30 років обриси обличчя у жінок починають розмиватися, стає значно сухіша шкіра і проявляють себе мімічні зморшки. Для нього характерне настання фізіологічного старіння. Регулярний догляд за шкірою при нанесенні гелів і кремів дозволяє на час зробити ці сліди менш помітними. Однак ефект від таких процедур недовговічний.

Існує кілька ефективних методик омолоджування: безопераційний і хірургічний. Зараз найпопулярніший метод по підтягуванні шкіри обличчя - це нитковий ліфтинг. Така процедура набула популярності через більш короткого періоду відновлення і меншого числа ускладнень. Деякі пацієнти схвалюють передбачувану відсутність побічних ефектів у порівнянні з традиційною підтяжкою обличч, незважаючи на незначне поліпшення.

Нитковий ліфтинг застосовується з 1990-х років, але нововведення в матеріалах, що застосовуються для протягування нитки, привели до збільшення популярності і попиту на процедуру за останні роки.

Ті, хто не може за медичними показаннями зробити собі хірургічну процедуру, використовують ліфтинг як безпечнішу альтернативу. Він вважається процесом з невисоким рівнем ризику і недовгим періодом відновлення. Але при цьому можуть виникати такі побічні ефекти як незначні почервоніння, синці або ж набряки.

Перед проведенням операції косметолог попередньо повинен нанести на обличчя точки, в які будуть фіксуватися тканини. Процес здійснюється наступним чином: під шкіру вводять спеціальні нитки, повністю сумісні з людським тілом. Косметолог фіксує їх на певній ділянці шкіри і підтягує в потрібному напрямку. В результаті зморшки йдуть і шкіра стає гладкою.

Процедура ниткового ліфтингу не так ефективна, як процес підтяжки обличчя, і аналіз її тривалої ефективності відсутній. Результат тримається від року до 3-х років. Для досягнення значних результатів хірурги радять комбінувати нитковий ліфтинг та інші косметичні операції по омолодженню.

Види ниток для підтяжки

Що таке нитковий ліфтинг - плюси і мінуси Є два основних типи ниток, використовуваних для підтяжки шкіри. До них відносять: полімолочна кислота і поліпропілен. Детальна інформація про кожен вид приведено нижче.

Поліпропілен - це синтетичний матеріал, який не розсмоктується і користується попитом в хірургії вже більше п'ятдесяти років. Ці нитки більш міцні, вони здатні витримати навантаження до 6 кілограм і забезпечують більший ефект від процесу. Вони не розчиняються в тілі і зберігають отриманий ефект до 7 років. Поліпропілен вважається безпечним матеріалом, так як не викликає алергічних реакцій і не відторгається при контакті з організмом.

Полімолочна кислота в свою чергу є абсолютно біосумісною з тканинами пацієнта і гіпоалергенним матеріалом, який розчиняється в організмі з часом. Такі нитки забезпечать невелику підтяжку, але будуть стимулювати вироблення кількості колагену, тому результати будуть зберігатися рік-два.

Переваги та недоліки Ниткового ліфтингу

Ліфтинг, як і інші косметичні процедури, має свої переваги і недоліки при найменшому подібному втручанні. Отримання такої інформації необхідне для того, щоб прийняти точне рішення, чи піддавати себе до такого процесу, з урахуванням його вартості і можливих наслідків.

Процедура не вимагає анестезії, тому вона менш ризикована для людей, у яких є проблеми зі станом здоров'я. Нитковий ліфтинг виконується під час візиту в офіс, тому він набагато дешевше. В результаті процесу немає порізів, рубців або ж швів.

Нитковий ліфтинг найчастіше займає близько години-двох. Пацієнтка може бачити свою зовнішність в дзеркалі під час процедури і може оцінити результати.

Один з основних ризиків цього лікування - неправильне накладення ниток. Це може привести до того, що шкіра буде натягнутою або хвилястою в тому місці, де були вставлені нитки.

Деякі області обличчя мають здатність до розвитку підвищеного ризику через наявність магістральних вен, артерій або нервів. Це вимагає від лікуючого лікаря відмінних анатомічних знань.

Вікові обмеження

Люди з невеликою в'ялістю шкіри є кращими претендентами для застосування Ниткового ліфтингу. До типових кандидатів для ниткової підтяжки обличчя відносяться жінки від 30 і до 50 років. Для людини, що має хороший стан здоров'я і тільки починає помічати перші ознаки старіння, ефект від ліфтингової нитки принесе велику користь.

Рекомендується проходити процедури тільки дорослим жінкам, так як в цьому випадку ефект буде більш максимальним. Ліфтинг може мати наступний ряд протипоказань:

  • алергію на якійсь із компонентів;
  • вік менше 25 років;
  • судинні захворювання капілярів під шкірою або дерматологічні проблеми;
  • целюліт або занадто велика маса;
  • відкриті рани або свіжі подряпини;
  • період пластичної реабілітації (в такому випадку процедуру потрібно проводити тільки після півроку після операції).

На сьогоднішній момент ця методика може бути застосована не тільки при процедурі омолодження, а й також для корекції інших проблемних ділянок. Вона, як правило, використовується для тих частин тіла, де присутня набряклість і обвисання.

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
17-09-2021
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

За всю історію людства стандарти краси змінювалися десятки разів. Ці критерії, зазнаючи зміни, кидалися з крайності в крайність. Вони то оспівували пишні форми Рубенсових дам, то змушували захоплюватися андрогинною худорбою красунь початку минулого століття. Одні віяння моди пояснити простіше, інші змушують задуматися. Чому високі вилиці вважаються спокусливими? З цього питання варто звернутися до вчених.
Краса контурів обличчя складається з безлічі факторів. До таких належать і симетричні, акуратні вуха. Багато наших жінок стикаються з таким негарним явищем, як деформація мочки, яка має властивість розтягуватися. Цей процес є незворотнім, але його легко можна скорегувати в нашій клініці косметологічної та пластичної хірургії. Пластика мочки вуха, яку ви можете провести у нас, не тільки поліпшить естетику обличчя, а й підвищить вашу самооцінку.
Зміни в організмі наздоганяють всіх і кожного, адже вік бере своє. Він не проходить амо собою і приносить ряд деформацій, пов'язаних із зовнішністю. Однією з актуальних тенденцій є «голе» обличчя, яке так і світиться здоров'ям. Тому мати бездоганні його обриси - бажання багатьох. Цей актуальний для багатьох нюанс може вирішитися завдяки вже такою відомою в світі кругової підтяжки обличчя.
Процес поліпшення фігури дуже складний і трудомісткий. Він вимагає масу зусиль. Найбільш проблематична область з усіх - живіт, так як на ньому жирові відкладення залишаються навіть при хорошомій спортивній статурі. Ця трудність стосується багатьох, тому іноді пластична хірургія може стати її рішенням. Ліпосакція живота дозволяє прибрати зайві жирові відкладення без шкоди для організму. Дана процедура широко відома в світі і часто користується попитом.
У дитячому віці ми не надаємо значення тому, як виглядають наші обличчя. Але з ростом і розвитком клітин в організмі відбуваються безповоротні процеси. Це призводить до погіршення шкіри, накопиченню жиру, появі складок і мімічних зморшок. Після досягнення певного віку кожна людина розуміє, що тепер його обличчя вже не виглядає так, як в дитинстві. Але не всі готові вдаватися до пластичної хірургії, щоб повернути колишню пружність шкірі і прибрати сліди неестетичних вікових змін.