Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Чи можна опустити лінію росту волосся

Чи можна опустити лінію росту волосся Високе чоло завжди вважалося відмітною рисою аристократів і ознакою значних розумових здібностей. Однак, деяким представницям прекрасної статі, подібна особливість зовнішності здається некрасивою, грубою і порушує пропорційну гармонію обличчя. У цьому випадку на допомогу приходять маленькі хитрощі, типу підходящої стрижки або макіяжу, щоб згладити недолік. Але, при бажанні кардинальних змін, можна вдатися до хірургічної корекції - фронтопластики, яка, буквально, дозволяє створити нову форму чола.

Способи візуально зменшити лоб

Перш ніж лягати під ніж хірурга на дорогу операцію, варто спробувати доступні і прості методи, які приховають високий лоб.

Особливі прийоми макіяжу допоможуть візуально впорається з недоліком:

 • нанесення темного контуру з матового тонального крему або пудри по колу чола, уздовж лінії росту волосся. Після акуратною розтушовування пензлем, можна додати трохи бронзера для посилення ефекту;
 • бронзер, розтушований на скронях і навколо лінії росту волосся;
 • мерехтлива пудра або хайлайтер, нанесений на центр чола між брів;
 • яскраво нафарбовані, виражені очі і губи відвернуть увагу від чола;
 • трохи незграбна форма не дуже темних і не широких брів, замість округлих, зробить лоб нижче.

Високі зачіски з зачесаним назад гладкими волоссям і відкритим обличчям роблять акцент на цю область ще більше. Тому вони під забороною. Найпростіша порада - це відрізати чілку. Вона може бути прямою, асиметричною або косою. Останній варіант - найкращий, так як косий чубчик стає стильною родзинкою образу, що притягує погляд. Також, волосся бажано зачісувати на косий, а не на прямий, проділ.

Зачіски з підвищеним об’ємом , але не біля коріння, а в нижній частині обличчя, максимально приховають високий лоб. Наприклад, локони середньої довжини, які починаються посередині голови. Такі модні стрижки, як каре, боб, створять стильний образ і усунуть недолік.

Фронтопластика - варіанти

Фронтопластика являє собою сукупність різноманітних хірургічних методик, які застосовують пластичні хірурги для корекції форми, ліквідації косметичних вад в лобовій зоні і області надбрівних дуг. Оперативне втручання по зменшенню чола дає можливість відкоригувати асиметричність обличчя, посилити проекцію лобових горбів. Бонусом до пластики йде anti-age ефект, так як шкіра підтягується, зморшки зникають, йдуть нависаючі брови.

Існують різні варіанти операцій зі зміни форми даної зони:

 1. Коли хірург переносить лінію росту волосся. Одна з щадних процедур по корекції лобової області. Під час якої відбувається висічення невеликої шкірної пластини в області росту волосся і перенесення лінії росту з фолікулами трохи нижче. Таким чином зменшується висота чола, і йдуть залисини. Якщо потрібно збільшити лоб, то висічення робиться на волосистій частині голови, і перенесення відбувається вище. Разом з тим піднімається область брів, збільшуючи лоб.
 2. Втручання в кісткові структури. Для збільшення лобової зони - задіють імпланти, які збільшують кістку Для невеликого зменшення - проводять часткову остеотомію (відрізання кістки) або шліфування кісткової тканини. Повна остеотомія і дроблення кістки, з наступною збіркою нового рельєфу і форми чола застосовується при істотних коригуваннях. Поряд з роботою з кісткою, доктор коригує і м'які тканини, включаючи лінію, де ростуть волосяні фолікули.

Чи можна опустити лінію росту волосся Також можна відзначити таку малотравматичну процедуру, як ендоскопічна пластика лоба. Втручання передбачає до 5 невеликих розрізів в області, де росте волосся. Через які, за допомогою ендоскопічних приладів, відбувається зміщення пласта шкіри щодо кісткових структур. Що забезпечує виражений омолоджуючий ефект - брови піднімаються, зморшки на переніссі, лобі, в куточках очей розгладжуються, зменшуються складки на повіках.

Переваги та недоліки хірургічної корекції

Основні плюси оперативного втручання:

 • швидке виправлення асиметричних форм обличчя;
 • формування необхідного рівня лобової зони;
 • зміна положення надбрівних дуг;
 • усунення вроджених або придбаних дефектів;
 • виправлення лінії росту волосся;
 • розгладження вертикальних і горизонтальних зморшок в області чола;
 • загальна підтяжка овалу обличчя.

Дуже заманливо отримати подібні результати від однієї хірургічної процедури. Однак, у неї є і зворотна сторона у вигляді великого реабілітаційного періоду - 3-4 місяці, за який можливі такі ускладнення:

 • значні гематоми;
 • набряклість і відчуття тяжкості в скронях;
 • кровотечі;
 • формування тромбів;
 • інфекції в області втручання;
 • втрата чутливості і оніміння шкірних покривів в зоні пластики.

Це досить складна операція під загальним наркозом, що супроводжується болем і дискомфортом. Але, якщо бажання бути красивою вище цих тимчасових труднощів, то Клініка пластичної косметичної хірургії допоможе безпечно і ефективно втілити мрію про ідеальну зовнішність в життя!

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
01-03-2021
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

Соковиті, пухкі губки - сучасний б'юті-тренд. Однак, завжди є люди, частіше, представниці прекрасної статі, які хочуть не збільшити, а, навпаки, зменшити свої губи. Таке бажання може бути викликано непропорційно великим розміром рота від природи, який викликає психологічний дискомфорт. А також, невдалої контурної пластикою, яка змінила губи дівчини не в кращу сторону.
Набряки, мішки, темні кола під очима асоціюються у більшості людей з перевтомою і недосипом. Вони додають віку, надають виснажений і змучений вигляд обличчю. Однак, дані ознаки можуть сигналізувати і про більш серйозні захворювання. Незалежно від причини виникнення, багато представниць прекрасної статі мріють прибрати їх, якщо не назавжди, то надовго. Для цього можна використовувати макіяж, грамотний догляд, уколи краси, а найкраще, - налагодити режим дня і вести здоровий спосіб життя.
Будь-яка представниця прекрасної статі прагне якомога довше зберегти свою молодість і красу. Саме руки, а також шия, є істинними маркерами старіння жінки. Однак, грамотний догляд, на додаток до малоінвазивних методів ін'єкційної терапії, таким як, плазмоліфтінг або біоревіталізація, допомагають уповільнити зміни в силу віку. Вікові зміни шкіри на руках Час не щадить нікого. Кому, як не жінкам, даний факт відомий краще за всіх.
Чи не посперечаєшся з тим фактом, що для нормального функціонування шкіри обличчя, необхідний регулярний догляд, що складається також і з професійного очищення. Поряд з хімічним пілінгом існує його механічний різновид - дермабразія, що включає в себе мікродермабразію кристалами оксиду алюмінію або алмазу, а також шліфування фрезою.
Чим би було наше життя, якби не свята, особливо зимові, коли хочеться як ніколи вірити в новорічне диво? Кожна людина, зокрема, представниця прекрасної статі, прагне зустріти їх у всеозброєнні. І це означає не тільки новий наряд і зачіску, а й світитися красою, здоров'ям і свіжістю обличчя. У цьому можуть допомогти різні косметичні процедури, спрямовані на зволоження, розгладження рельєфу і поліпшення кольору обличчя.