Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Збільшення губ - ТОП 10 поширених помилок пацієнтів

Збільшення губ - ТОП 10 поширених помилок пацієнтів Бути красивою і привабливою мріє кожна жінка. Важливою ознакою сексуальності і краси всього обличчя є форма і об’єм губ. Не всіх природа наділила пухкими вустами які притягають погляди чоловіків. Та й вік бере своє. Процес старіння не залишає осторонь і цю деталь обличчя. З роками губи втрачають свою яскравість, стають тоншими.

Мода на пухкі губи, введена на початку нульових років Анджеліною Джолі, залишається актуальною і сьогодні. Виправити помилку природи, провести корекцію вікових змін допоможуть косметологи МЦ Клініка косметичної пластичної хірургії в Полтаві.

Сучасні варіанти збільшення губ, зміни їх форми

Сьогодні популярним у жінок є ін'єкційне збільшення губ. Використання цього методу дозволяє не тільки збільшити об’єм , але і зробити корекцію асиметрії губ, усунути зміни які зявилися з віком контурів і форми. У косметологічному кабінеті вам можуть запропонувати два варіанти збільшення губ:

 • простіший, що полягає в наповненні губ філлерами з гіалуроновою кислотою;
 • ліпофілінг, при використанні якого в якості наповнювача виступають жирові клітини самого пацієнта.

Жінка, яка вирішила провести процедуру збільшення об’єму губ, повинна знати, що наповнювачі мають властивість з часом розсмоктуватися.

Процедура, спрямована на збільшення губ за допомогою філерів з кислотою, це безпечна ін'єкційна методика. В ході її проведення в попередньо обезболенную шкіру губ лікар вводить шприц з препаратом, що містить гіалуронову кислоту. Остання має властивість притягувати воду. Завдяки цьому спостерігається ефект збільшення об’єму губ, зміни їх форми.

Тривалість процедури збільшення з використанням філерів з кислотою не перевищує 15-30 хвилин. Вона не вимагає ніякої реабілітації. Прямо з кабінету косметолога можна вирушати у своїх справах, продовжувати звичайний спосіб життя. До мінусів методики можна віднести:

 • можливість алергічної реакції на містяться в препараті компоненти;
 • порівняно нетривалий період ефекту.

Збільшення губ - ТОП 10 поширених помилок пацієнтів Нестійкість впливу препарату пояснюється тим, що гіалуронова кислота має властивість швидко розсмоктуватися. Залежно від особливостей організму пацієнта на це йде від 4 місяців до одного року.

Корекція губ за методикою ліпофілінга процедура складніша, ніж введення філерів з гіалуроновою кислотою. Якщо більш звичну гіалуронку може ввести будь-який знайомий з методикою косметолог, довірити проведення процедури за методом ліпофілінга можна тільки дипломованому лікарю. Введений препарат це наповнювач, створений на основі жирових клітин самого пацієнта.

На проведення процедури ліпофілінга зазвичай йде близько однієї години. Вона складається з трьох етапів. Спочатку лікар визначається з ділянкою тіла для забору жирової тканини і витягує потрібну її кількість. Після цього він обробляє матеріал в спеціальному розчині. Завершальний етап процедури введення готового препарату у внутрішню частину губ.

Одним з переваг ліпофілінга губ є те, що в більшості випадків ефект від процедури залишається на все життя. Інший її плюс можливість з'єднання з іншими косметичними омолоджуючими процедурами, в тому числі і з ліпофілінгом обличчя.

Поширені помилки при збільшенні губ гіалуроновою кислотою

Існує топ-10 найпоширеніших помилок, що допускаються при корекції губ. Їх можна розділити на дві категорії. Перша це помилки, яких припускаються жінками-пацієнтками:

 • довіру збільшення губ філлерами з кислотою незнайомому фахівцю;
 • відсутність чіткого уявлення про те, яким повинен бути кінцевий результат процедури;
 • ігнорування наявності протипоказань до збільшення;
 • невірний розрахунок;
 • неправильна підготовка до процедури або її повна відсутність;
 • несерйозне ставлення до техніки введення препарату;
 • прийом знеболюючих засобів в період реабілітації;
 • занадто короткий проміжок часу між попередньою і наступною процедурою щодо збільшення губ.

Великою помилкою є звернення до першого-ліпшого салону або клініку. Перш ніж довіритися косметологу, жінка повинна зібрати максимум інформації про нього. Треба упевнитися в наявності у лікаря медичного диплома та сертифіката. Незайвим буде подивитися фотографії його робіт. Важливо, щоб лікар був приємним співрозмовником, викликав симпатію у жінки.

Вирушаючи на консультацію, пацієнтка повинна абсолютно точно знати, який ефект від процедури вона хоче отримати. В ході обговорення з лікарем майбутньої процедури вималюється картина змін. Можна буде визначитися, корекція однієї або обох губ необхідна. При цьому слід звертати увагу на поради лікаря щодо індивідуальних особливостей і пропорцій обличчя.

Сумлінний фахівець обов'язково попередить жінку, що до проведення процедури щодо збільшення губ є протипоказання. Приховування пацієнткою якого-небудь захворювання, що входить до переліку протипоказань до проведення процедури, це власноручне підписання жінкою вироку на отримання згодом серйозних ускладнень.

Збільшення губ - ТОП 10 поширених помилок пацієнтів Ще однією помилкою жінок є неправильний розрахунок пролонгованого ефекту. Деякі слабоусвідомленні пацієнтки вважають, що якісною буде тільки та процедура, початкові результати вказують на місце збереження максимально довго. Це не зовсім так. При виборі методики треба брати до уваги такі моменти:

 • на розсмоктування гіалуронової кислоти йде максимум півроку;
 • губи, зроблені шляхом введення препарату на основі жирової тканини (ліпофілінг), зможуть радувати протягом декількох років;
 • довічним є тільки введення перманентних філерів.

Але останній варіант це синтетичні препарати, які самостійно не розсмоктуються і не виводяться з організму. При їх введенні часто виникають сильно виражені побічні ефекти у вигляді твердих новоутворень. Видалити їх можна тільки шляхом хірургічного втручання. Тому сьогодні використання такої методики зведено практично до нуля.

Якщо пацієнт хоче, щоб корекція методом ліпофілінга або за допомогою гіалуронової кислоти пройшла успішно, до майбутньої маніпуляції треба підготуватися. Підготовчий період займає мінімум тиждень і полягає у припиненні прийому вітаміну Е, полівітамінів і протизапальних препаратів. Щоб організм швидко відновився після ін'єкцій, протягом доби до і після процедури слід відмовитися від вживання напоїв які містять кофеїн і алкоголю.

Яку б довіру не викликав лікар, втрата пильності може стати серйозною помилкою. Якщо жінці здалося, що голка увійшла дуже глибоко, вона повинна звернути на це увагу фахівця. Введення порції гіалуронової кислоти глибше 3 мм може призвести до виникнення грудочок або шишечок.

Хоча больові відчуття після корекції можуть бути досить вираженими (особливо в перший день), помилкою буде прийом болезаспокійливих препаратів. Порушення цієї заборони збільшує в рази ймовірність появи гематом, значно подовжує відновний період.

Ну і остання часто зустрічається помилка повторне введення дози гіалуронової кислоти раніше, ніж через півроку після попередньої корекції. Єдиним винятком для більш раннього введення препарату є поетапне проведення процедури. Його повинен здійснювати один і той же лікар. Обидва рази вводити необхідно однаковий препарат. Недотримання цього правила може серйозно нашкодити здоров'ю пацієнта.

Друга група допускаються помилок непрофесіоналізму лікарів. До їх переліку можна включити неправильний вибір препарату і занадто велике його дозування. Якщо пацієнт зупинив свій вибір на Філер з гіалуроновою кислотою, доктор повинен правильно вибрати щільність наповнювача. При підборі препарату враховується вік пацієнта, будова його обличчя, інші індивідуальні особливості організму.

Якщо препарат виявиться занадто щільним, губи можуть мати неправильну форму, бути неприродно випнутими. Серйозною помилкою є також передозування гиалурона. Оптимальна середня доза кислоти повинна становити близько 1 мл. Якщо для отримання бажаної форми необхідно 2-3 мл, процес корекції слід розбити на два-три рази.

Цей захід необхідний тому, що м'які тканини не в змозі розтягуватися настільки швидко, щоб вмістити введений в такій кількості препарат і придбати потрібну форму. І як результат над губами утворюються своєрідні валики, які ніяк не додають жінці краси. Тому кваліфікований лікар ніколи не стане ризикувати, а просто введе препарат поетапно.

Якщо ви остаточно зважилися на збільшення

Якщо ви остаточно вирішили робити корекцію, перед процедурою збільшення і зміни форми обов'язково обговоріть з лікарем, що хвилює вас. Перше, що необхідно зробити, озвучити свої бажання. Лікар повинен точно знати, яку форму і об'єм губ ви хочете отримати. Дозвольте лікаря самому визначити, який варіант препарату буде оптимальним у вашому конкретному випадку. Обговоріть спосіб знеболення.

Обов'язково перевірте цілісність коробочки з препаратом, що містить гіалуронову кислоту, терміни придатності препарату. Уточніть, яку його кількість лікар збирається вводити. Якщо в одну процедуру він хоче використовувати 2-3 мл кислоти, не погоджуйтеся. Краще приходити на корекцію кілька разів, ніж потім виправляти помилки хірургічним шляхом.

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
30-07-2019
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

Мода дама примхлива. Це стосується не тільки одягу, взуття, аксесуарів, а й зовнішності людини. Особливо чутливі до її віянням юні леді. Багато з них готові на будь-які жертви, аби бути, як Анджеліна Джолі, Дженніфер Лопес або Вікторія Бекхем. Нині в тренді не кругле обличчя, а гострі виражені скули. Але що робити, якщо природа не наділила вас такими? Багато пані бачать вихід в операції з видалення так званих грудок Біша резекції жирового тіла щоки. Грудки Біша це не патологія.
У всі часи жінки хотіли бути якомога довше молодими і привабливими. Сьогодні естетична медицина має можливість продовжувати молодість безліччю способами. Коли вже не допомагає найдієвіший крем, необхідно вдаватися до інших косметологічних процедур. При їх виборі жінки віддають перевагу безопераційним методиками, що носять назву уколи краси. Вони безпечні, мають яскраво виражений ефект, доступну ціну.
В останні десятиліття пластична хірургія отримала дуже широке поширення. Представники цієї хірургічної спеціальності займаються зміною і реконструкцією не тільки частин тіла, обличчя, грудей, але і статевих органів. Вони навіть можуть відновити невинність. Наприклад, завданням Лабіопластики є підвищення естетичної привабливості геніталій жінки. А ось відновлення невинності прерогатива фахівців у сфері гіменопластики.
Гіалуронова кислота один з найбільш затребуваних продуктів в сучасній косметології. Бажаючи поліпшити свою зовнішність без операцій, все більше людей вибирають саме уколи краси з її використанням. Популярність таких препаратів пов'язана з вираженим естетичним ефектом і безпекою. Дійсно, в більшості випадків ін'єкції не викликають ніяких алергічних реакцій. Однак повністю виключити ймовірність появи алергії не можна.
Форма ніг найважливіший параметр, що впливає як на естетику тіла, так і на здоров'я людини. Кривизна може стати причиною не тільки психологічного дискомфорту, але і ряду проблем викривлення хребта, варикозу, артрозу. Не допустити таких ускладнень допоможе тільки своєчасна корекція. В одних випадках форму можна виправити вправами, а в інших випрямити ноги допомагають тільки більш ефективні рішення круропластика або ортопедичні операції.