Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Особливості реабілітації після видалення грудок Біша

Особливості реабілітації після видалення грудок Біша Мода дама примхлива. Це стосується не тільки одягу, взуття, аксесуарів, а й зовнішності людини. Особливо чутливі до її віянням юні леді. Багато з них готові на будь-які жертви, аби бути, як Анджеліна Джолі, Дженніфер Лопес або Вікторія Бекхем.

Нині в тренді не кругле обличчя, а гострі виражені скули. Але що робити, якщо природа не наділила вас такими? Багато пані бачать вихід в операції з видалення так званих грудок Біша резекції жирового тіла щоки.

Грудки Біша це не патологія. Вони є у кожної людини, є невеликими капсулами на щоках, наповнені жиром. Розташовані грудочки між підглазною борозною і слинною залозою. Природа наділила грудками Біша кожного немовлята, щоб спростити процес смоктання. У старшому віці грудки Біша НЕ задіюються ні в яких процесах. Прибирати їх або залишити особиста справа кожного.

Хоча з приводу видалення існує й інша думка. Деякі фахівці вважають, що грудки Біша грають роль амортизатора при жуванні. Вони також є складом для жирової тканини, яку при необхідності можна використовувати в процесі корекції деяких зон обличчя. Як би там не було, але якщо ви зважилися на операцію з видалення грудочок з непотрібним жиром, слід звертатися тільки до професіоналів.

Такими є пластичні хірурги, які працюють в Полтавському МЦ Клініка косметичної пластичної хірургії. Операція по видаленню грудочок з щік сама по собі не дуже складна і малотравматична. Займає вона всього 20-30 хвилин, проводиться під місцевою анастезією. Реабілітація після видалення грудочок жиру пройде швидко, безболісно і без ускладнень, якщо неухильно виконувати вимоги та рекомендації хірурга.

Особливості відновного періоду

Пацієнт зможе насолоджуватися видом яскраво виражених скул вже через пару тижнів після операції з видалення жирових грудочок за умови дотримання ряду нехитрих правил поведінки в період реабілітації.

Якщо видалення грудок Біша проводилося під місцевою анестезією і операція пройшла без форс-мажорів, виписка проводиться через пару годин після її проведення. У випадку з загальним наркозом пацієнт відправляється додому на наступний день. Бажано на тиждень взяти відпустку, щоб мати можливість чітко виконувати всі приписи хірурга. В період реабілітації після резекції грудок Біша не можна:

 • торкатися де знаходяться в роті післяопераційні шви пальцями, щоб не пошкодити їх або не занести інфекцію;
 • протягом декількох днів після резекції грудок Біша допускати надмірно активну міміку, кричати, голосно сміятися, співати;
 • намагатися втягувати щоки;
 • від двох до чотирьох тижнів відвідувати спортивний зал або фітнес клуб, допускати інші фізичні навантаження;
 • пару-трійку тижнів перебувати на сонці в жарку погоду, засмагати на пляжі, відвідувати баню, сауну, солярій;
 • протягом хоча б двох тижнів після операції по видаленню грудок Біша курити, приймати спиртні напої, щоб уникнути можливості придушення процесів регенерації і виникнення гіперемії і сильної набряклості.

Особливості реабілітації після видалення грудок Біша У відновний період після видалення хірургічним шляхом грудочок жиру слід обмежити водні процедури. Така міра необхідна, щоб уникнути перенавантаження і переохолодження м'язів обличчя. Не можна до розсмоктування або зняття швів допускати попадання в рот води під час плавання в басейні або відкритій водоймі. Краще взагалі на цей час відмовитися від запливів.

Щоб процес реабілітації після видалення грудочок пройшов швидко і успішно, в перші кілька днів необхідно:

 • приймати призначені лікарем антибіотики та інші ліки;
 • носити компресійну маску;
 • перший тиждень їсти тільки рідку або перетерту їжу (пережовування твердої їжі може спровокувати розходження швів);
 • приймати теплу їжу, щоб уникнути отримання додаткових травм порожнини рота;
 • обов'язково полоскати рот після їжі прописаним лікарем засобом (полоскання має бути м'яким і обережним, без напруження м'язів);
 • зуби чистити плавно, не допускаючи різкого швидкого тертя (в окремих випадках протягом декількох днів взагалі рекомендується обмежуватися тільки полосканням рота, щоб не порушити шви);
 • спати на піднятій до 30 градусів подушці на спині з метою мінімізації набряклості після видалення жирових грудочок і недопущення тиску на м'язи і нерви особи.

При дотриманні цих нескладних правил уже кілька тижнів потому після операції по видаленню грудок Біша ніяких видимих ​​негативних слідів хірургічного втручання на обличчі не залишиться. Скули придбають яскраву виразність. Але може ще спостерігатися незначна асиметрія. Для повного її зникнення може знадобитися від 4 до 6 місяців після резекції грудок Біша.

І все ж, перш ніж відправитися на операцію з видалення таких ненависних грудок Біша, треба віддавати собі звіт, що можна зіткнутися з деякими ускладненнями. Хоча виникають вони не часто.

Можливі ускладнення після видалення грудочок

Особливості реабілітації після видалення грудок Біша Багато пацієнтів в перший час після операції з видалення грудок Біша стикаються з такими не надто приємними речами, як набряки, біль в області щік і швів, синці. Це цілком нормальне явище. Через 3-7 днів все пройде. Просто треба носити компресійну маску, приймати рекомендовані лікарем знеболювальні препарати, використовувати розсмоктують засоби. До більш серйозних ускладнень висічення грудок Біша відносяться:

 • оніміння або обвисання щік,
 • поява завалів,
 • запалення,
 • асиметрія обличчя або рота.

Деякі з цих ускладнень з часом проходять, інші залишаються. Причини їх появи можуть ховатися в індивідуальних особливостях організму і будови обличчя пацієнта, невиконання ним приписів доктора в відведений на відновлення час після видалення жирових грудок Біша, непрофесіоналізмі хірурга.

Альтернативні методики

Добросовісний лікар на прийомі не стане відразу призначати час операції по видаленню грудочок жиру, а попередить про можливі ускладнення, запропонує альтернативні варіанти. Можливо, для створення чіткості овалу обличчя пацієнтові досить провести контурну пластику, а не вдаватися до видалення ні в чому не винних грудок Біша.

Можна, наприклад, без всяких ускладнень змоделювати контури обличчя методом ліпосакції підборіддя і брилів. Видалення надлишків жирових відкладень на цих ділянках зробить контури обличчя більш чіткими, а скули вираженими. І тільки якщо ці або інші заходи в конкретному випадку не зможуть дати очікуваного ефекту, можна приступати до обговорення видалення горезвісних грудок Біша.

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
17-07-2019
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

У всі часи жінки хотіли бути якомога довше молодими і привабливими. Сьогодні естетична медицина має можливість продовжувати молодість безліччю способами. Коли вже не допомагає найдієвіший крем, необхідно вдаватися до інших косметологічних процедур. При їх виборі жінки віддають перевагу безопераційним методиками, що носять назву уколи краси. Вони безпечні, мають яскраво виражений ефект, доступну ціну.
В останні десятиліття пластична хірургія отримала дуже широке поширення. Представники цієї хірургічної спеціальності займаються зміною і реконструкцією не тільки частин тіла, обличчя, грудей, але і статевих органів. Вони навіть можуть відновити невинність. Наприклад, завданням Лабіопластики є підвищення естетичної привабливості геніталій жінки. А ось відновлення невинності прерогатива фахівців у сфері гіменопластики.
Гіалуронова кислота один з найбільш затребуваних продуктів в сучасній косметології. Бажаючи поліпшити свою зовнішність без операцій, все більше людей вибирають саме уколи краси з її використанням. Популярність таких препаратів пов'язана з вираженим естетичним ефектом і безпекою. Дійсно, в більшості випадків ін'єкції не викликають ніяких алергічних реакцій. Однак повністю виключити ймовірність появи алергії не можна.
Форма ніг найважливіший параметр, що впливає як на естетику тіла, так і на здоров'я людини. Кривизна може стати причиною не тільки психологічного дискомфорту, але і ряду проблем викривлення хребта, варикозу, артрозу. Не допустити таких ускладнень допоможе тільки своєчасна корекція. В одних випадках форму можна виправити вправами, а в інших випрямити ноги допомагають тільки більш ефективні рішення круропластика або ортопедичні операції.
Незважаючи на те, що ліпофілінг обличчя і тіла відноситься до категорії малотравматичних операцій, повністю виключати ускладнення після корекції не можна. І мова йде не про набряклості і легких гематомах, які є нормальними явищами в ранньому післяопераційному періоді і проходять протягом тижня. При певних умовах у пацієнта можуть розвиватися більш серйозні і тривалі ускладнення, що вимагають медичного втручання. Дізнаємося, якими можуть бути побічні ефекти ліпофілінга і як їх мінімізувати.