Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Відновлення невинності: навіщо жінки роблять гіменопластику?

Відновлення невинності: навіщо жінки роблять гіменопластику? В останні десятиліття пластична хірургія отримала дуже широке поширення. Представники цієї хірургічної спеціальності займаються зміною і реконструкцією не тільки частин тіла, обличчя, грудей, але і статевих органів. Вони навіть можуть відновити невинність.

Наприклад, завданням Лабіопластики є підвищення естетичної привабливості геніталій жінки. А ось відновлення невинності прерогатива фахівців у сфері гіменопластики.

Причини, які спонукають жінок на проведення операції гіменопластики

Чисто медичних показників до проведення гіменопластики немає. Відтворення дівочої пліви є однією з різновидів пластичних операцій, що проводяться тільки за бажанням жінки. Причини, які спонукають її зважитися на цей крок, носять виключно естетичний або моральний характер. До них відносяться:

  • розрив дівочої пліви внаслідок травми або некваліфікованого обстеження гінекологом;
  • позбавлення невинності шляхом сексуального насильства;
  • релігійні або інші переконання, що не дозволяють одружуватися дівчині, яка втратила невинність;
  • прагнення подарувати чоловікові або отримати самій особливі відчуття під час статевого акту.

Але якими б у жінки не були мотиви, що спонукали її на проведення гіменопластики, в разі звернення в МЦ Клініки косметичної пластичної хірургії у м. Полтава вона може бути впевнена, що:

  • операція з відновлення незайманості буде проведена на високому професійному рівні;
  • реабілітаційний період після гіменопластики пройде швидко і легко;
  • дефлорація після хірургічного втручання буде цілком природною.

Суть процедури і її види

Відновлення невинності: навіщо жінки роблять гіменопластику? У кожної дитини жіночої статі при народженні вхід у піхву має перешкоду у вигляді тонкої плівочки з невеликим отвором. Таке утворення в медичних колах називають гимен (від імені Гіменея давньоримського бога шлюбу). Коли дівчинка досягає підліткового віку, через отвір в гимен виходить кров під час місячних.

При першому статевому акті відбувається дефлорація розрив дівочої пліви, а наявний в гимені отвір збільшується в розмірах. В ході цього процесу чоловік відчуває почуття подолання перешкоди, а жінка больові відчуття. Розрив пліви супроводжується незначною крововтратою.

Ще кілька десятків років тому втрата цноти вважалася необоротним процесом. Але досягнення сучасної естетичної медицини спростували це твердження. Відновлення пліви хірургічним шляхом сьогодні стало реальністю.

Ця процедура, що дозволяє жінці стати знову незайманою, досить швидка і зовсім не складна. Зазвичай її проводять під місцевою анестезією.

Суть операції гіменопластики полягає в штучному створенні чоловікові перешкоди для проникнення в піхву, в ході подолання якого у жінки з'являється кровотеча і больові відчуття. У клініці пропонують один з двох існуючих на сьогоднішній день варіантів гіменопластики короткочасну або довгострокову.

Перший вид актуальний для жінок, яким побути незайманою досить протягом найближчих після операції пари тижнів. Наприклад, коли через 7-14 днів запланована інтимна близькість. В ході проведення короткочасної гіменопластики зшивають залишені шматки пліви і формують новий гимен. Для цього використовують спеціально призначені для цих цілей нитки, здатні до саморозсасування.

Для проведення операції буде потрібно 10-30 хвилин. Це залежить від індивідуальних особливостей організму пацієнтки. Для повного розсмоктування ниток досить близько 10 днів. Після такого виду гіменопластики чоловік і жінка будуть відчувати такі ж відчуття, як і при природному процесі позбавлення невинності.

Другий спосіб довгострокова гіменопластика трохи складніше. При проведенні операції для відновлення цілісності пліви використовують тканини, розташовані біля входу в піхву. В процес реконструкції гімени втягується також слизова оболонка піхви. Всі задіяні тканини вшивають трьома шарами. Якісне проведення такої операції під силу тільки висококласним фахівцям.

Реконструкція гімени методом довгостроковій гіменопластики вимагає більш тривалого відновного періоду. Повне загоєння зажадає від трьох до п'яти тижнів. Весь цей час слід утримуватися від статевих актів. Зазвичай з проханням відновити невинність в клініку звертаються представниці прекрасної статі у віці 16-20 років. Але іноді незайманими бажають стати і сорокарічні жінки.

Допускається проведення цієї операції кілька разів. Однак захоплюватися процесом реконструкції невинності не варто. При систематичному проведенні операції гіменопластики може просто не залишитися будівельного матеріалу в кількості, достатній для відтворення дівочої пліви. Альтернативою Гіменопластики, що може створити ілюзію невинності, можуть стати спеціальні капсули або аптечні засоби під назвою гімени.

Їх зазвичай використовують жінки, які не наважуються на хірургічне втручання. Капсули представляють собою крихітні ємності, наповнені безпечної штучною кров'ю. Приблизно за годину до передбачуваної близькості її поміщають в піхву. Цього часу достатньо, щоб капсула набухла. При статевому акті вона розірветься, її вміст витече.

Відновлення невинності: навіщо жінки роблять гіменопластику? Штучний гимен це тоненька плівка. Його використання аналогічно описаному вище. Тільки для розбухання пристосуванню достатньо 15-20 хвилин. Під час статевої близькості плівка розривається. При цьому теж залишаються сліди червоної фарби.

У практиці хірургів зустрічаються випадки, коли до них звертаються пацієнтки з проханням здійснити хірургічну дефлорацію. Така процедура необхідна, якщо дівоча пліва дуже міцна і проникнути в піхву природним шляхом не представляється можливим. Вихід в такому випадку один порушити цілісність гімени за допомогою хірургічного скальпеля.

Міфи про невинності, що набули широкого поширення

Відсутність знань в тому чи іншому питанні завжди тягне за собою появу міфів. Особливо це стосується медичних проблем. Некоректність самої назви дівоча пліва породила міф про те, що у невинної дівчини вхід у піхву наглухо закритий плівкою. Під час першого статевого акту вона лопається. Цей процес супроводжується незначною кровотечею. При цьому чоловік відчуває опір, а жінка біль.

Якщо цього не відбувається, значить, жінка вже втратила цноту раніше. Таке некомпетентне судження часом ламає долі людей. А правда полягає в тому, що у різних жінок гимен спочатку може бути різним:

  • мати одне або навіть декілька отворів,
  • бути тонким або товстим,
  • відрізнятися еластичністю.

Ці показники істотно впливають на факт появи крові і рівень больових відчуттів. Згідно з даними статистики, у близько 40% незайманих крові при першому статевому акті не буває. Повний розрив плівки відбувається тільки при перших пологах. Навіть лікарю при огляді складно дати однозначну відповідь, чи були у конкретної пацієнтки інтимні стосунки.

Щоб не виникало усіляких міфів щодо втрати невинності до вступу в шлюб, серед чоловічої половини населення повинна проводитися роз'яснювальна робота з метою донесення вищевказаного документа.

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
04-07-2019
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

Гіалуронова кислота один з найбільш затребуваних продуктів в сучасній косметології. Бажаючи поліпшити свою зовнішність без операцій, все більше людей вибирають саме уколи краси з її використанням. Популярність таких препаратів пов'язана з вираженим естетичним ефектом і безпекою. Дійсно, в більшості випадків ін'єкції не викликають ніяких алергічних реакцій. Однак повністю виключити ймовірність появи алергії не можна.
Форма ніг найважливіший параметр, що впливає як на естетику тіла, так і на здоров'я людини. Кривизна може стати причиною не тільки психологічного дискомфорту, але і ряду проблем викривлення хребта, варикозу, артрозу. Не допустити таких ускладнень допоможе тільки своєчасна корекція. В одних випадках форму можна виправити вправами, а в інших випрямити ноги допомагають тільки більш ефективні рішення круропластика або ортопедичні операції.
Незважаючи на те, що ліпофілінг обличчя і тіла відноситься до категорії малотравматичних операцій, повністю виключати ускладнення після корекції не можна. І мова йде не про набряклості і легких гематомах, які є нормальними явищами в ранньому післяопераційному періоді і проходять протягом тижня. При певних умовах у пацієнта можуть розвиватися більш серйозні і тривалі ускладнення, що вимагають медичного втручання. Дізнаємося, якими можуть бути побічні ефекти ліпофілінга і як їх мінімізувати.
Ліпофілінг методика моделювання контурів і збільшення обсягів обличчя і тіла за допомогою власних жирових тканин пацієнта. Процедура полягає в перекачуванні жиру з тих областей, де він в надлишку, на ділянки, які вимагають корекції. Поліпшення рельєфу і стану шкіри досягається не тільки за рахунок ефекту наповнення, а й завдяки впливу стовбурових клітин пересаджуваного жиру. Настільки привабливий результат робить ліпофілінг, є однією з найбільш затребуваних процедур сучасної пластики.
Операція по обрізанню крайньої плоті здавна оточена безліччю домислів і суперечок. Незважаючи на поширену думку, у цієї процедури є не тільки релігійні або соціальні передумови, а й медичні. Циркумцизія показана дорослим чоловікам при розвитку фімозу. Розберемося, що це за патологія і як лікарі виконують обрізання крайньої плоті для усунення проблеми. Ознаки та небезпека фімозу Фімоз це патологічний стан, при якому крайня плоть настільки звузена, що ускладнює оголення головки пеніса.