м. Полтава, проспект Віталія Грицаєнка, 9 ПН-ПТ з 8:30 до 15:00, СБ-НД: вихідний +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Правила догляду за грудьми після пластики

Правила догляду за грудьми після пластики фото 1 Успішність пластики грудей та естетичність результату багато в чому залежать від післяопераційного догляду. Якщо дотримуватися всіх рекомендацій лікаря, то ви отримаєте саме той результат, якого бажали, і не зіткнетеся з ускладненнями.

Реабілітаційний період

В середньому період реабілітації після маммопластики триває близько 6 тижнів. Цей термін може змінюватися в залежності від складності проведеної операції. Виражені больові відчуття можуть бути присутніми тільки протягом першого тижня після операції. Також протягом 2-3 тижнів після підтяжки в прооперованій області можуть спостерігатися набряки і гематоми. Деякі пацієнтки можуть помітити дискомфортні відчуття в області імпланту, пов'язані з попаданням повітря між силіконом і грудним м'язом. Симптом проходить самостійно за 10 днів.

Одразу після пластики імпланти можуть зайняти неприродно високу позицію. Протягом 2 місяців цей симптом мине і молочні залози приймуть більш природну форму. Можливо асиметричне опущення або набряклість залоз. Але після закінчення 2 місяців гармонійна форма і правильне положення грудей відновлюється.

Правила догляду за грудьми після операції

Правила ухода за грудью после пластики фото 2 Незалежно від того, яка операція була проведена: підтяжка або збільшення грудей, варто дотримуватися наступних рекомендацій пластичних хірургів.

Рекомендації:

  • протягом 7-10 днів після підтяжки заборонені активні рухи, підняття рук. Краще провести цей часу спокої, уникаючи контактів з молочною залозою та фізичних навантажень. Після закінчення терміну можна повернутися до легкої фізичної активності і робити вправи на нижні кінцівки. Заняття спортом за участю верхньої частини тіла допускається тільки через 6 тижнів;
  • протягом 5 днів після пластики лікар може призначити курс антибіотиків;
  • на 2 тижні на область розрізу накладають еластичну пов'язку. Вона захищає шви від інфікування, тому її не можна самостійно знімати і мочити. Якщо пов'язка відклеїлася, необхідно накласти нову. Всі маніпуляції проводить пластичний хірург;
  • після зняття пов'язок на місці шва утворюється корочка. Її заборонено видаляти самостійно щоб уникнути появи шрамів;
  • коли бинти знімуть, дозволено приймати теплий душ, приділяючи особливу увагу молочним залозам. Їх не можна терти мочалкою і рушником, особливо місце шва;
  • протягом 2 тижнів після зняття бинтів лікар може призначити використання противірусних препаратів і мазей;
  • ванну дозволено приймати через 4 тижні після операції. До цього будь-які процедури з ефектом розпарювання: прийняття ванни, відвідування лазні або сауни протипоказані;
  • протягом періоду реабілітації після маммопластики лікарі рекомендують спати тільки на спині або на боці;
  • через 4 тижні допускаються легкі дотики до молочних залоз. Сильніший вплив можливий тільки через 2 місяці.

Протягом усього реабілітаційного періоду після пластики потрібне використання компресійної білизни. Воно стимулює кровообіг і фіксує форму молочних залоз. Надалі для відновлення рекомендується протягом 3-4 місяців відмовитися від використання пуш-апу, білизни з мереживом та іншими елементами, здатними передавити груди або травмувати їх шкіру. На цей період варто зробити вибір на користь бавовняної білизни.

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
11-10-2017
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

Багатьох жінок, які бажають зробити пластику грудей, зупиняє страх можливих порушень лактації після операції. Пластика молочних залоз є складною операцією, але при якісному її виконанні ніяк не відбивається на здатності жінки до лактації. Безпека лактації з імплантами При встановленні імпланту залози, які відповідають за вироблення молока, не задіяні. Він встановлюється під м'яз і залози, що абсолютно не заважає процесу лактації.
23 вересня 2017 року в Києві компанія «ПОЛІТЕХ ХЕЛС Україна» за підтримки Всеукраїнської асоціації пластичних реконструктивних та естетичних хірургів провела воістину градіозне міроприємство - міжнародний майстер-клас: "Естетична хірургія грудей та обличчя – секрети досконалості", на яке був запрошений всесвітньо відомий пластичний хірург, талановитий лектор, професор пластичної хірургії університету Падуї (Італія)  Маріо Пеле Чераволо.
Ринопластика - серйозна операція, яка передбачає розсічення значних ділянок шкірних покривів, хрящової і кісткової тканини. З її допомогою проводиться усунення горбинки на носі, реконструкція кінчика, зміна розмірів, корекція асиметрії. Після пластики носа пацієнт обов'язково проходить період реабілітації. Розглянемо, які наслідки можуть бути після ринопластики і як проходить відновлення.
Щоб ринопластика пройшла успішно і у пацієнта в майбутньому не виникло ускладнень, необхідно правильно підготуватися: врахувати всі показання та протипоказання до пластики, здати аналізи і пройти ряд обстежень. Розглянемо специфіку підготовчого етапу ринопластики. Показання до проведення ринопластики Пластика може проводитися в разі незадоволення розміром або формою носа або з медичних міркувань, коли порушення форми носа призводять до ускладнення дихання і проблем зі здоров'ям.
Закрита ринопластика - корекція розмірів і форми носа, при якій всі маніпуляції проводяться через ніздрі, і після операції рубці залишаються з внутрішньої сторони. Ця методика має широкий ряд переваг, але для її проведення повинні бути певні показання, які визначає лікар після огляду і консультації. Розглянемо особливості проведення закритої ринопластики. Особливості закритою корекції Даний спосіб передбачає проведення розрізу по контуру ніздрів з внутрішньої сторони.