Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Особливості збільшення тубулярних грудей

Особливості збільшення тубулярних грудей Груди кожної жінки різняться не тільки розмірами, а й формою. Багато, бажаючи зробити себе красивіше, відкоригувати з роками розтяглу шкіру звертаються до пластичних хірургів. Для деяких операція - це єдиний вихід повернути собі привабливий вигляд, особливо - це стосується онкологічних захворювань. Зустрічається також такий різновид молочних залоз, як тубулярні груди. Операції по збільшенню у таких пацієнток вимагають особливої ​​уваги.

Що таке тубулярні груди?

Назву обумовлено перш за все зовнішнім виглядом молочних залоз. Найчастіше це проявляється в деформації ареоли, а сама форма нагадує витягнутий конус на невеликій основі. Нестандартний вигляд грудей найчастіше пов'язаний з особливостями анатомії. Правильний розвиток молочних залоз відбувається в районі грудної м'язи. У випадку з тубулярною, воно відбувається як би на відстані. Така будова може супроводжуватися наявністю грижі в періареолярній області, а також розтягнутістю ареоли. Розрізняють декілька ступенів тубулярності:

  • перший - нестача тканин на підставі з внутрішньої сторони;
  • другий - по всій підставі грудей спостерігається дефіцит м'язового і шкірного покриву;
  • третій - недорозвинені груди по всьому об'єму.

Особливості збільшення тубулярних грудей Залежно від того, з яким типом тубулярних грудей доводиться стикатися, необхідно пройти консультацію у хірурга. Швидше за все для отримання ідеального виду доведеться провести не одну, а цілий комплекс операцій. При підготовці плану лікування необхідно врахувати всі особливості анатомічної будови жіночого організму. Найчастіше в комплекс пластики входить:

  1. Збільшення. Імплантація імпланта дає можливість відкоригувати форму грудей і недолік м'язової тканини. Установка проводиться біля основи і часто призводить до зменшення розміру. Це залежить в першу чергу від типу тубулярності. Зробити невелику, але ідеальну форму буває набагато простіше.
  2. Підтяжка. Часто зустрічається періареолярна підтяжка, яка дає можливість отримати більш підтягнуті і пружні молочні залози.
  3. Корекція всієї зони соска і ареоли. У більшості випадків цей процес пов'язаний з необхідністю видаляти періолярну грижу.

Особливості пластики тубулярних грудей

Особливості збільшення тубулярних грудей Перед проведенням пластики на молочних залозах з наявністю тубулярної форми треба з особливою ретельністю підійти до вибору клініки і самого лікаря. Справа в тому, що робота з такою формою вимагає особливої ​​уваги і досвіду. Саме у пацієнтів з такою формою молочних залоз часто зустрічаються післяопераційні ускладнення.

Основна особливість - це правильність розташування імпланту і існуючих тканин. Тут важливу роль відіграє правильний підбір форми і розміру імплантату. В іншому випадку може виникнути даббл-баббл або подвійна складка. Це відбувається тоді, коли протез недостатньо закріплений на грудній тканині і відбувається його просідання. Виходом з положення є виконання кількох надрізів для більш зручного розподілу молочної залози. Але це крайній захід. Багато хірургів намагаються зменшити ризик травматизму і зберегти здатність до грудного вигодовування.

Після операції добу жінка знаходиться під наглядом фахівців. Наступний огляд проводиться через два тижні, коли знімаються шви і пропонується використання спеціального бандажа. Зазвичай процес реабілітації у пацієнток з тубулярністю відбувається близько півроку і вимагає більш ретельного спостереження з абсолютним дотриманням післяопераційних умов.

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
18-12-2019
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

Шкіра з віком не молодіє. У ній помітно знижується рівень вироблення корисних речовин, в тому числі і тих, що відповідають за еластичність і пружність. В першу чергу ознаки старіння починають з'являтися на обличчі, а точніше на повіках. Крім великої кількості народних рецептів, ефективним вважається хірургічне втручання. Пластика повік або блефаропластика успішно бореться з припухлостями, дає можливість змінити форму повік і очей. Це одна з найбільш простих і нетравматичний пластичних операцій.
Мамопластика - це один з найбільш популярних видів пластики. Багато жінок хочуть бути красивими, виглядати ефектно. Сучасні грудні імпланти виглядають дуже природно і привертають захоплені погляди. Ситуації, при яких слід вдаватися до мамопластики, можуть бути різними. Одні хочуть банально відкорегувати розмір, а хтось відновити зовнішній вигляд після народження і годування дитини, а також хірургічного втручання.
У пластичній хірургії використовується два типи збільшення губ. Перший проводиться за допомогою ін'єкцій. При цьому найбільш популярними є уколи на основі гіалуронової кислоти. Її основна властивість зволожувати і робити шкіру більш еластичною. За здатністю сприйняття організмом, препарати на такій основі дуже легко переносяться. Ін'єкції фактично не мають побічних ефектів. Це так звана щадна пластика. Жінки можуть моментально підкорегувати контури і усунути неглибокі мімічні зморшки.
Обрізання роблять за медичними показаннями або добровільно по релігійним і естетичним причин. Наукові дослідження показують, що обрізання крайньої плоті або циркумцизія знижує ймовірність зараження інфекціями, що передаються статевим шляхом. Ця процедура має і ряд інших корисних ефектів, навіть якщо проводиться вже в зрілому віці. Переваги обрізання для чоловічого здоров'я Виконуючи циркумцизію, лікар видаляє крайню плоть статевого члена, оголюючи його голівку.
Шия і підборіддя завжди на виду і красномовно видає вік. Шкіра в цій зоні делікатна і тонка, швидко втрачає вологу і пружність. Щоб шия виглядала красиво і молодо в будь-якому віці, важливо правильно доглядати за її шкірою і в міру необхідності виконувати косметологічні процедури від омолоджуючого масажу і уколів до ліпосакції підборіддя. М'язи шиї постійно працюють вони не тільки підтримують голову, а й виконують її повороти, нахили.