м. Полтава, проспект Віталія Грицаєнка, 9 ПН-ПТ з 8:30 до 15:00, СБ-НД: вихідний +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07
Груди кожної жінки різняться не тільки розмірами, а й формою. Багато, бажаючи зробити себе красивіше, відкоригувати з роками розтяглу шкіру звертаються до пластичних хірургів. Для деяких операція - це єдиний вихід повернути собі привабливий вигляд, особливо - це стосується онкологічних захворювань. Зустрічається також такий різновид молочних залоз, як тубулярні груди. Операції по збільшенню у таких пацієнток вимагають особливої уваги.
Назву обумовлено перш за все зовнішнім виглядом молочних залоз. Найчастіше це проявляється в деформації ареоли, а сама форма нагадує витягнутий конус на невеликій основі. Нестандартний вигляд грудей найчастіше пов'язаний з особливостями анатомії. Правильний розвиток молочних залоз відбувається в районі грудної м'язи. У випадку з тубулярною, воно відбувається як би на відстані. Така будова може супроводжуватися наявністю грижі в періареолярній області, а також розтягнутістю ареоли. Розрізняють декілька ступенів тубулярності:
Залежно від того, з яким типом тубулярних грудей доводиться стикатися, необхідно пройти консультацію у хірурга. Швидше за все для отримання ідеального виду доведеться провести не одну, а цілий комплекс операцій. При підготовці плану лікування необхідно врахувати всі особливості анатомічної будови жіночого організму. Найчастіше в комплекс пластики входить:
Перед проведенням пластики на молочних залозах з наявністю тубулярної форми треба з особливою ретельністю підійти до вибору клініки і самого лікаря. Справа в тому, що робота з такою формою вимагає особливої уваги і досвіду. Саме у пацієнтів з такою формою молочних залоз часто зустрічаються післяопераційні ускладнення.
Основна особливість - це правильність розташування імпланту і існуючих тканин. Тут важливу роль відіграє правильний підбір форми і розміру імплантату. В іншому випадку може виникнути даббл-баббл або подвійна складка. Це відбувається тоді, коли протез недостатньо закріплений на грудній тканині і відбувається його просідання. Виходом з положення є виконання кількох надрізів для більш зручного розподілу молочної залози. Але це крайній захід. Багато хірургів намагаються зменшити ризик травматизму і зберегти здатність до грудного вигодовування.
Після операції добу жінка знаходиться під наглядом фахівців. Наступний огляд проводиться через два тижні, коли знімаються шви і пропонується використання спеціального бандажа. Зазвичай процес реабілітації у пацієнток з тубулярністю відбувається близько півроку і вимагає більш ретельного спостереження з абсолютним дотриманням післяопераційних умов.
Схожі новини