м. Полтава, проспект Віталія Грицаєнка, 9 ПН-ПТ з 8:30 до 15:00, СБ-НД: вихідний +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07
Вік жінки впливає не тільки на стан шкіри, але і на зовнішній вигляд грудей. Навіть при правильному догляді за собою, регулярному і збалансованому харчуванні і відсутності шкідливих звичок, уникнути змін не вдасться нікому.
Діагноз інволюція молочних залоз ставлять пацієнткам різного віку. Проявом захворювання є зміни в будові грудей, що характеризуються втратою пружності, об’єму і опущенням.
Причиною розвитку цього патологічного процесу є зміна залозистої тканини. Процес пов'язаний з годуванням, хоча також відзначається і вроджене недорозвинення молочних залоз, іменоване гіпомастією.
Серед найпоширеніших причин раннього старіння грудей і передчасної активізації процесу заміщення основної тканини жиром, виділяють ожиріння, неправильний спосіб життя, шкідливі звички, а також гіподинамію.
З огляду на те, що багато жінок не звертають достатньої уваги на стан грудей, а сама проблема не має характерних проявів, то виявити її можна тільки по знімках або при проведенні:
Якщо зміни пов'язані з природним старінням жіночого організму, то хірурги рекомендують боротися з проблемою з естетичними показаннями.
У разі, коли пружність і еластичність втрачають тканини у молодих пацієнток, які не здійснювали годування дітей, важливо якомога швидше звернутися до гінеколога, ендокринолога і хірурга. Зміни залозистої структури можуть свідчити про серйозні порушення в роботі організму, що проявляються хронічними ендокринними захворюваннями або гінекологічними проблемами.
Якщо діагноз ранньої інволюції молочної залози підтверджується, то проводяться додаткові процедури, здатні виявити хід подальшого лікування. У разі відсутності новоутворень або кіст, вдаються до спостереження. Операції з відновлення грудей за допомогою імплантатів можливі тільки після повного аналізу і при відсутності протипоказань до проведення маніпуляцій.
Для відновлення втраченої еластичності, об’єму і зовнішнього вигляду молочних залоз використовують імплантати, які застосовуються для збільшення грудей. Їх підбирають відповідно до ступеня втрати первинних функцій і побажань пацієнтки щодо розміру грудей після операції.
Важливу роль при інволюції грає підбір ваги ендопротезів. Якщо тканини молочної залози втратили пружність, загрублі або ж стоншалися, то встановлювати масивні і важкі імпланти недоцільно. У разі, коли у пацієнтки діагностовано мастопатоз 2 або 3 ступеня, то разом з ендопротезуванням обов'язково проводять підтяжку.
Схожі новини