Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Особливості діагностики грудей до і після пластики

Особливості діагностики грудей до і після пластики Будь-яке хірургічне втручання вимагає попереднього обстеження. Це дає можливість правильно оцінити стан хворого і уникнути можливих негативних ситуацій або наслідків при операціях. Не виключенням є і маммопластика. Також велика кількість питань виникає з приводу достовірності обстежень грудей при наявності в ній імплантату.

Обстеження грудей перед маммопластикою

Підготовчий процес включає в себе не тільки стандартний пакет аналізів (загальний сечі, крові, на цукор, кардіограма, флюорографія і т.д.), але і обов'язкове обстеження молочної залози за допомогою УЗД і рентгену. У нього входять:

  • рентген ОГП;
  • УЗД молочних залоз і лімфовузлів.

Особливості діагностики грудей до і після пластики Така діагностика має велике значення. Адже при її проведенні можуть проявитися проблеми або захворювання, про які сама пацієнтка не підозрює. Йдеться перш за все про мастопатії і різного роду пухлинах. При виявленні новоутворення в грудях і своєчасного звернення до онкологів можна вилікувати рак. Особливо, якщо він знаходиться на ранній стадії свого розвитку.

Якщо в процесі підготовки виявляються проблеми, то операція відкладається, а клієнтці рекомендується звернутися до відповідних фахівців.

Діагностика грудей з імплантами

Основними методами діагностики молочної залози, як з імплантами, так і без, є УЗД. Додаткові методи обстеження призначаються тільки в тому випадку, якщо при дослідженні виявляються новоутворення підозрілого характеру. Іноді призначається навіть комп'ютерна томографія. Але її призначають тільки в крайньому випадку, якщо попередні результати не дають можливості зробити однозначний висновок про захворювання.

На обстеження не впливає спосіб установки імпланта. У пластичній хірургії їх застосовується два:

  • під молочну залозу;
  • під м'яз.

Особливості діагностики грудей до і після пластики Останній метод, на думку фахівців, може викликати певні проблеми. Справа в тому, що при проникненні через пахву можуть бути зачеплені Лімфотоки. При зменшенні розміру (редукції) навіть можливе утворення Ліпогранулеми. Це новоутворення, але складається з жирових тканин, які омертвіли. Не потрібно плутати його з ліпомою. Це доброякісна пухлина з живих клітин тканини, які зазнали видозміни. Ліпогранулеми з'являються внаслідок операції, в місцях рубцювання. Якщо ультразвук проводить мамолог зі стажем, то він в будь-якому випадку зверне увагу на новоутворення і порадить додаткове обстеження. А пункція однозначно дає можливість говорити про наявність чи відсутність раку.

Чи заважають імпланти діагностиці молочної залози

Наявність імплантів дещо ускладнює ультразвукове обстеження грудей. Але для досвідченого лікаря-мамолога при наявності спеціального обладнання це не є складністю.

Після проведення операції по корекції молочних залоз рекомендується щорічне УЗД. Це дозволяє уважно спостерігати за станом імпланта, виключити його розрив або витік, уникнути запальних процесів. При ультразвуку наявність протеза не викликає ніяких ускладнень. А ось при мамографії можливі різні варіанти. При установці на грудний м'яз закривається частина залози, що не дає можливості побачити повну картину. Але в цьому випадку можна застосувати інші методи, які дозволяють побачити повну картину. Впровадження імплантату під м'яз зменшує закриту територію.

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
27-12-2019
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

Груди кожної жінки різняться не тільки розмірами, а й формою. Багато, бажаючи зробити себе красивіше, відкоригувати з роками розтяглу шкіру звертаються до пластичних хірургів. Для деяких операція - це єдиний вихід повернути собі привабливий вигляд, особливо - це стосується онкологічних захворювань. Зустрічається також такий різновид молочних залоз, як тубулярні груди. Операції по збільшенню у таких пацієнток вимагають особливої ​​уваги.
Шкіра з віком не молодіє. У ній помітно знижується рівень вироблення корисних речовин, в тому числі і тих, що відповідають за еластичність і пружність. В першу чергу ознаки старіння починають з'являтися на обличчі, а точніше на повіках. Крім великої кількості народних рецептів, ефективним вважається хірургічне втручання. Пластика повік або блефаропластика успішно бореться з припухлостями, дає можливість змінити форму повік і очей. Це одна з найбільш простих і нетравматичний пластичних операцій.
Мамопластика - це один з найбільш популярних видів пластики. Багато жінок хочуть бути красивими, виглядати ефектно. Сучасні грудні імпланти виглядають дуже природно і привертають захоплені погляди. Ситуації, при яких слід вдаватися до мамопластики, можуть бути різними. Одні хочуть банально відкорегувати розмір, а хтось відновити зовнішній вигляд після народження і годування дитини, а також хірургічного втручання.
У пластичній хірургії використовується два типи збільшення губ. Перший проводиться за допомогою ін'єкцій. При цьому найбільш популярними є уколи на основі гіалуронової кислоти. Її основна властивість зволожувати і робити шкіру більш еластичною. За здатністю сприйняття організмом, препарати на такій основі дуже легко переносяться. Ін'єкції фактично не мають побічних ефектів. Це так звана щадна пластика. Жінки можуть моментально підкорегувати контури і усунути неглибокі мімічні зморшки.
Обрізання роблять за медичними показаннями або добровільно по релігійним і естетичним причин. Наукові дослідження показують, що обрізання крайньої плоті або циркумцизія знижує ймовірність зараження інфекціями, що передаються статевим шляхом. Ця процедура має і ряд інших корисних ефектів, навіть якщо проводиться вже в зрілому віці. Переваги обрізання для чоловічого здоров'я Виконуючи циркумцизію, лікар видаляє крайню плоть статевого члена, оголюючи його голівку.