м. Полтава, проспект Віталія Грицаєнка, 9 ПН-ПТ з 8:30 до 15:00, СБ-НД: вихідний +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07
Будь-яке хірургічне втручання вимагає попереднього обстеження. Це дає можливість правильно оцінити стан хворого і уникнути можливих негативних ситуацій або наслідків при операціях. Не виключенням є і маммопластика. Також велика кількість питань виникає з приводу достовірності обстежень грудей при наявності в ній імплантату.
Підготовчий процес включає в себе не тільки стандартний пакет аналізів (загальний сечі, крові, на цукор, кардіограма, флюорографія і т.д.), але і обов'язкове обстеження молочної залози за допомогою УЗД і рентгену. У нього входять:
Така діагностика має велике значення. Адже при її проведенні можуть проявитися проблеми або захворювання, про які сама пацієнтка не підозрює. Йдеться перш за все про мастопатії і різного роду пухлинах. При виявленні новоутворення в грудях і своєчасного звернення до онкологів можна вилікувати рак. Особливо, якщо він знаходиться на ранній стадії свого розвитку.
Якщо в процесі підготовки виявляються проблеми, то операція відкладається, а клієнтці рекомендується звернутися до відповідних фахівців.
Основними методами діагностики молочної залози, як з імплантами, так і без, є УЗД. Додаткові методи обстеження призначаються тільки в тому випадку, якщо при дослідженні виявляються новоутворення підозрілого характеру. Іноді призначається навіть комп'ютерна томографія. Але її призначають тільки в крайньому випадку, якщо попередні результати не дають можливості зробити однозначний висновок про захворювання.
На обстеження не впливає спосіб установки імпланта. У пластичній хірургії їх застосовується два:
Останній метод, на думку фахівців, може викликати певні проблеми. Справа в тому, що при проникненні через пахву можуть бути зачеплені Лімфотоки. При зменшенні розміру (редукції) навіть можливе утворення Ліпогранулеми. Це новоутворення, але складається з жирових тканин, які омертвіли. Не потрібно плутати його з ліпомою. Це доброякісна пухлина з живих клітин тканини, які зазнали видозміни. Ліпогранулеми з'являються внаслідок операції, в місцях рубцювання. Якщо ультразвук проводить мамолог зі стажем, то він в будь-якому випадку зверне увагу на новоутворення і порадить додаткове обстеження. А пункція однозначно дає можливість говорити про наявність чи відсутність раку.
Наявність імплантів дещо ускладнює ультразвукове обстеження грудей. Але для досвідченого лікаря-мамолога при наявності спеціального обладнання це не є складністю.
Після проведення операції по корекції молочних залоз рекомендується щорічне УЗД. Це дозволяє уважно спостерігати за станом імпланта, виключити його розрив або витік, уникнути запальних процесів. При ультразвуку наявність протеза не викликає ніяких ускладнень. А ось при мамографії можливі різні варіанти. При установці на грудний м'яз закривається частина залози, що не дає можливості побачити повну картину. Але в цьому випадку можна застосувати інші методи, які дозволяють побачити повну картину. Впровадження імплантату під м'яз зменшує закриту територію.
Схожі новини