м. Полтава, проспект Віталія Грицаєнка, 9 ПН-ПТ з 8:30 до 15:00, СБ-НД: вихідний +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Чи можна робити маммопластику при мастопатії

Чи можна робити маммопластику при мастопатії Мамопластика дає можливість жінкам додати округлості і збільшити в об’ємах груди, надати впевненості і нарешті знайти бажаний розмір, а також допомагає скорегувати наслідки травм або операцій на молочних залозах. Але бувають ситуації, що діагноз фіброзно-кістозна мастопатія виявляють уже при проведенні обстежень з підготовки до операції, і як бути в такій ситуації. Чи можна проводити маммопластику і чи не зашкодить це здоров'ю. На щастя, це доброякісне захворювання і ризик розвитку раку виключений.

Протипоказання до збільшення грудей

До абсолютних протипоказань відносять:

  • вік менше 18 років;
  • недіагностовані захворювання грудей;
  • будь-які новоутворення в молочних залозах;
  • вагітність;
  • лактація і менш ніж 6 місяців після закінчення грудного вигодовування.

Отримати дозвіл на проведення операції можна тільки після ретельного обстеження в клініці і схвалення лікарем.

Що таке мастопатія і чи є вона протипоказанням

Мастопатія це надмірне розростання сполучних тканин в молочних залозах. У 95% випадків це не протипоказання для проведення маммопластики, тільки запущені форми вимагають попереднього лікування і стабілізації гормонального фону, так як операція може негативно позначитися на здоров'ї пацієнтки.

Сучасні методики дозволяють встановити імпланти без будь-якої взаємодії з навколишніми тканинами, не зачіпаючи структуру самої молочної залози, так як вони розміщуються під великим грудним м'язом. Плюс можна скорегувати одномоментно в ході операції зону ареоли.

Які аналізи потрібно здати перед маммопластикою

Чи можна робити маммопластику при мастопатії Перед проведенням операції пацієнтові обов'язково проводять всебічне дослідження:

  • загальний і біохімічний аналіз крові;
  • взяття біоптату на гістологію для визначення розростань доброякісного або злоякісного характеру;
  • мамографія або УЗД молочних залоз;
  • ЕКГ;
  • рентген або флюорографія;
  • консультація і огляд мамолога.

У нашій клініці працює професійна команда пластичних хірургів. Ми проведемо всі необхідні процедури по діагностиці, щоб ви були спокійні за результат. А операція по імплантації дозволить жінці отримати гарну форму грудей, про яку вона так мріяла.

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
29-01-2020
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

Родимка на голові це часте явище, яке абсолютно безпечно. Якщо її не травмувати. Багато людей відчувають дискомфорт складно розчесатися, незручно для стрижки, особливо тим, хто звик коротко підрізати волосся, боязнь злоякісного переродження через знаходження на відкритому сонці. Також можна мимоволі зашкодити невус в процесі миття голови або головним убором.
Фахівці визначили, що з 25 років в шкірі починається процес старіння. Звичайно, глибокі й помітні зморшки ви навряд чи побачите, але використовувати всі засоби для перешкоди розвитку більш серйозних змін це природне бажання кожної жінки. Ін'єкції краси (диспорт, гіалуронова кислота), підбір поживних і зволожуючих засобів, омолодження за допомогою сучасних технологій допоможуть довго відстрочити старіння і зберегти свіжий і сяючий вигляд шкіри.
Грижі під очима - явище далеко не рідкісне. Внутрішньо вони практично не впливають на самопочуття людини і на якість його зору, але їх наявність може стати ознаками проблем всередині організму. Зовні мішки під очима виглядають непривабливо, роблять обличчя втомленим і додають вік. Причини появи жирових гриж під очима У мішків під очима є цілком природне пояснення і каже воно про старіння шкіри.
Будь-яке хірургічне втручання вимагає попереднього обстеження. Це дає можливість правильно оцінити стан хворого і уникнути можливих негативних ситуацій або наслідків при операціях. Не виключенням є і маммопластика. Також велика кількість питань виникає з приводу достовірності обстежень грудей при наявності в ній імплантату.
Груди кожної жінки різняться не тільки розмірами, а й формою. Багато, бажаючи зробити себе красивіше, відкоригувати з роками розтяглу шкіру звертаються до пластичних хірургів. Для деяких операція - це єдиний вихід повернути собі привабливий вигляд, особливо - це стосується онкологічних захворювань. Зустрічається також такий різновид молочних залоз, як тубулярні груди. Операції по збільшенню у таких пацієнток вимагають особливої ​​уваги.