Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Зморшки в 25: причини і методи корекції

Зморшки в 25: причини і методи корекції Фахівці визначили, що з 25 років в шкірі починається процес старіння. Звичайно, глибокі й помітні зморшки ви навряд чи побачите, але використовувати всі засоби для перешкоди розвитку більш серйозних змін це природне бажання кожної жінки. Ін'єкції краси (диспорт, гіалуронова кислота), підбір поживних і зволожуючих засобів, омолодження за допомогою сучасних технологій допоможуть довго відстрочити старіння і зберегти свіжий і сяючий вигляд шкіри.

Причини появи ранніх зморшок

Не тільки генетично запрограмований процес, але і наші повсякденні звички безпосередньо впливають на стан шкіри. І якщо ви помітили, що зморшок стало з'являтися все більше, проаналізуйте свій спосіб життя. Основними причинами можуть бути:

 1. Надмірне захоплення жінок засмагою. Будь-який вид засмаги це стрес для шкіри, а вже тим більше якщо ви не користуєтеся засобами з УФ-фільтрами та головним убором, не варто дивуватися ранньому старінню. Опік, зниження еластичності, пружності це все наслідки ультрафіолету.
 2. Шкідливі звички. Куріння, алкоголь руйнують цінний колаген, який відповідає за пружність, швидке утворення мімічних зморшок відбувається в п'ять разів швидше.
 3. Постійні дієти. Ви позбавляєте свій організм поживних речовин, мікроелементів і вітамінів.
 4. Гіперактивна міміка. Якщо ви звикли морщити лоб, закушувати губу або просто висловлюєте всі емоції обличчям, то відповідно рання поява зморшок забезпечена. Також такі прояви можуть бути закладені анатомічно, включаючи особливості м'язів обличчя і натягу шкіри.
 5. Гормональні порушення, можуть спровокувати перші ознаки старіння, внаслідок виснаження поверхневого шару дерми.
 6. Неправильний догляд в будь-якому віці. Жирна, суха, комбінована шкіра вимагають абсолютно різних засобів по догляду.
 7. Будь-яке нервове перенапруження провокує викид в кров адреналіну і кортизолу ці гормони блокують доступ кисню, руйнують колаген, викликають спазм м'язів і судин.
 8. Захворювання шлунково-кишкового тракту і хвороби інших систем залишають свій слід на шкірі. Своєчасно звертайтеся до лікаря-фахівця за консультацією це продовжить молодість, усуне ознаки хвороб в цілому.
 9. Ми відновлюємося, поки спимо, тож не жертвуйте сном заради роботи або розваг, ваша шкіра скаже вам спасибі, довго радуючи свіжим виглядом.

Зморшки в 25: причини і методи корекції У нашій клініці працюють професійні лікарі-косметологи, які визначать причини швидкого розвитку зморшок, допоможуть їх усунути.

Процедури для усунення ранніх мімічних зморшок

При наявності вже помітних змін косметолог завжди запропонує кращий метод боротьби:

 • диспорт ін'єкції препарати швидко, якісно усунуть будь-які типи зморшок, від мінімальних до глибоких;
 • хімічний пілінг поверхневий, серединний, глибокий. Пілінг допомагає повністю оновити, а також відтворити ідеально гладку й рівну шкіру;
 • уколи краси філери, гіалуронова кислота допоможуть не тільки прибрати зморшки, але виправлять нерівності за одну процедуру. Вікові зміни часто можна виправити тільки за допомогою підколюванні філерів, оскільки апаратні та косметологічні процедури виявляються неефективними;
 • плазмоліфтінг повноцінне омолодження обличчя за допомогою унікальної техніки стимуляції регенерації природного відновлення дерми. Плазмоліфтінг можна проводити також для всього тіла, зонально або комплексно для обличчя, шиї, декольте.

Наші фахівці підберуть вам комплексний догляд, щоб надати сяйва і свіжості вашому обличчю.

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
17-01-2020
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

Грижі під очима - явище далеко не рідкісне. Внутрішньо вони практично не впливають на самопочуття людини і на якість його зору, але їх наявність може стати ознаками проблем всередині організму. Зовні мішки під очима виглядають непривабливо, роблять обличчя втомленим і додають вік. Причини появи жирових гриж під очима У мішків під очима є цілком природне пояснення і каже воно про старіння шкіри.
Будь-яке хірургічне втручання вимагає попереднього обстеження. Це дає можливість правильно оцінити стан хворого і уникнути можливих негативних ситуацій або наслідків при операціях. Не виключенням є і маммопластика. Також велика кількість питань виникає з приводу достовірності обстежень грудей при наявності в ній імплантату.
Груди кожної жінки різняться не тільки розмірами, а й формою. Багато, бажаючи зробити себе красивіше, відкоригувати з роками розтяглу шкіру звертаються до пластичних хірургів. Для деяких операція - це єдиний вихід повернути собі привабливий вигляд, особливо - це стосується онкологічних захворювань. Зустрічається також такий різновид молочних залоз, як тубулярні груди. Операції по збільшенню у таких пацієнток вимагають особливої ​​уваги.
Шкіра з віком не молодіє. У ній помітно знижується рівень вироблення корисних речовин, в тому числі і тих, що відповідають за еластичність і пружність. В першу чергу ознаки старіння починають з'являтися на обличчі, а точніше на повіках. Крім великої кількості народних рецептів, ефективним вважається хірургічне втручання. Пластика повік або блефаропластика успішно бореться з припухлостями, дає можливість змінити форму повік і очей. Це одна з найбільш простих і нетравматичний пластичних операцій.
Мамопластика - це один з найбільш популярних видів пластики. Багато жінок хочуть бути красивими, виглядати ефектно. Сучасні грудні імпланти виглядають дуже природно і привертають захоплені погляди. Ситуації, при яких слід вдаватися до мамопластики, можуть бути різними. Одні хочуть банально відкорегувати розмір, а хтось відновити зовнішній вигляд після народження і годування дитини, а також хірургічного втручання.