м. Полтава, проспект Віталія Грицаєнка, 9 ПН-ПТ з 8:30 до 15:00, СБ-НД: вихідний +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Факти про ін'єкції краси, що варто знати?

Факти про ін'єкції краси, що варто знати? Сучасна естетична медицина пропонує безліч способів зберегти молодість і красу шкіри. Однією з найпоширеніших омолоджуючих методик по праву вважається біоревіталізація, що успішно конкурує з плазмоліфтингом, ботоксом, мезотерапією та іншими ін'єкційними методиками. Але перш ніж записуватися на процедуру, варто дізнатися, що вона собою являє і якого ефекту можна очікувати.

Що таке біоревіталізація?

Біоревіталізацією називають омолодження та зволоження шкіри за допомогою ін'єкцій крупномолекулярної гіалуронової кислоти. Ця речовина в нормі активно виробляється організмом, приймаючи участь в живленні клітин, синтезі колагену і еластину, підтримці тургору. Але з віком кількість вироблюваної організмом гіалуронової кислоти знижується, а біоревіталізація дозволяє компенсувати цей недолік, затримуючи старіння.

Основними показаннями до проходження курсу ін'єкцій краси є:

  • погіршення кольору обличчя, набуття нездорового сіруватого відтінку;
  • втрата пружності, поява дрібних мімічних зморшок;
  • сухість і зневоднення шкірних покривів;
  • проведення підготовки до лазерного омолодження.

Ін'єкції краси - малотравматична методика, яка триває 20-60 хв. Лікар сам визначає найбільш схильні до в'янення ділянки шкіри, визначаючи місця введення препарату.

Що варто знати про ін'єкції краси?

Основний ефект біоревіталізації - уповільнення старіння - забезпечується за рахунок зволоження. Нативна нестабілізована гіалуронова кислота активізує діяльність фібробластів, виконує роль антиоксиданту, відновлює нормальну структуру дерми, сприяючи її зволоженню.

Відвідати лікаря можна при появі перших ознак старіння шкірних покривів або для профілактики вже у 25-28 років. Але оптимальним віком для початку проходження процедур вважається 30 років і більше.

Ефективність процедури

Факти про ін'єкції краси, що варто знати? Досягнення помітного ефекту омолодження, зволоження шкіри можливе після проходження курсу ін'єкцій крупномолекулярної гіалуронової кислоти. В рамках одного курсу проводиться чотири процедури з інтервалом 12-14 днів.

При проходженні першого курсу ін'єкцій підтримати видимий результат від ін`єкцій краси виходить після другого відвідування лікаря-косметолога. Після першого сеансу пацієнт може відзначати деяку сухість дерми, але вже після наступного відвідування вона стане свіжою, еластичною, зволоженою і з рівномірним кольором. Зберегти такий ефект на тривалий час допоможуть підтримуючі ін`єкції кожні 3-4 місяці. В середньому результати зберігаються близько півроку, після чого потрібен повторний курс ін'єкцій.

На відміну від інших ін'єкційних методик (ботоксу, векторного біоармування), біоревіталізація не допоможе усунути зморшки, тільки трохи зменшить їх глибину і додасть свіжість шкірі. Не позбавлять ін`єкції краси і від лущення. Набагато більшу користь в такому випадку принесуть ламеллярні емульсії.

Ефективність введення гіалуронової кислоти також залежить від віку пацієнта. Найбільшу користь шкірним покривам біоревіталізація приносить при перших ознаках старіння. Але чим старша людина, тим менше здатність шкіри до відновлення і її реакція на стимуляцію ін`єкціями краси. Після 40 років більшу ефективність демонструють препарати з амінокислотними та пептидними добавками. А після настання менопаузи зміни гормонального фону призводять до майже повної неефективності біоревіталізації без проведення замісної гормональної терапії.

Особливості проведення процедури

При першому відвідуванні лікарі докладно консультують пацієнта з приводу особливостей та ефективності ін'єкційної методики відновлення краси. Також косметолог збирає дані анамнезу, підтверджує відсутність протипоказань, після чого пацієнт може підписати інформовану згоду і призначити час початку курсу.

Біоревіталізація практично безболісна методика омолодження, але для виключення будь-яких неприємних відчуттів проводять місцеве знеболення сертифікованим препаратом для зовнішнього застосування. Особливо сприйнятливі до ін`єкцій підборіддя, вилиці, міжбрів'я та носогубні складки, а при менструації може спостерігатися посилення болісних відчуттів через підвищення чутливості шкіри. Але якщо легке поколювання вас не турбує, можна зовсім обійтися без анестезії.

Відразу після введення високомолекулярної гіалуронової кислоти у формі гелю в дерму і субдермальний простір на шкірі утворюються видимі горбки. Швидкість їх розсмоктування залежить від:

  • активності гіалуронідази;
  • рівня зневоднення шкірних покривів;
  • складу і молекулярної маси препарату.

Після процедури в картку заносяться дані про її проведенні і інформація про використаний засіб.

Препарати для ін'єкцій краси

В основі будь-якого засобу для біоревіталізації лежить гіалуронова кислота. Але склад сертифікованих препаратів може трохи відрізнятися масою молекул активної речовини, наявністю пептидів, амінокислот та вітамінів.

Відмінності в складі дозволяють підібрати оптимальний варіант для шкіри різного віку і різного ступеня в'янення. Так, молодій шкірі досить простих засобів, що складаються лише з гіалуронової кислоти. Тоді як в старшому віці для омолодження потрібні додаткові корисні компоненти.

При проведенні ін'єкцій призначений препарат розкривається в присутності пацієнта, щоб він міг переконатися в його аутентичності.

Препарати випускаються у вигляді попередньо наповнених стерильних шприців ємністю 1 мл. Його зазвичай вистачає для обробки однієї зони (обличчя, шиї, декольте). Але для досягнення максимального косметичного ефекту від процедури всі три зони рекомендується обробляти одночасно. Тому для 1-го сеансу ін'єкцій потрібно 3 стандартних уколи або препарат в шприці ємністю 2-3 мл.

Протипоказання до біоревітализації

Факти про ін'єкції краси, що варто знати? В багатьох випадках такі ін'єкції заборонено застосовувати. Протипоказаннями до введення уколів краси вважаються:

  • акне;
  • гострі запальні захворювання шкіри обличчя;
  • вагітність і годування груддю;
  • аутоімунні захворювання;
  • схильність до утворення келоїдних рубців;
  • онкологія;
  • непереносимість компонентів препарату.

При наявності родимок слід уникати їх травмування, роблячи уколи тільки поруч. Крім того, ін'єкції краси не рекомендується робити в сильну спеку (більше 30С).

Догляд після введення гіалуронової кислоти

Проходження курсу біоревітализації не означає, що шкірі не потрібен інший догляд. Навпаки, деякий час до неї варто ставитися з великою увагою. Відразу після введення ін'єкцій можна накласти колагенову маску, яка збільшує зволожуючий ефект, підвищуючи результативність ін'єкцій.

Протягом декількох днів краще уникати тривалого впливу ультрафіолету, відвідування солярію, лазні або сауни.

Також після біоревіталізації на 3-4 дні краще відмовитися від спорту. Хоча методика малоінвазивна, ранок після введення препарату залишається досить багато, і після інтенсивних занять у спортзалі вони можуть запалитися.

При цьому відмовлятися від домашнього догляду за шкірою не доведеться. Якщо процедура проводиться вранці, то ввечері того ж дня ви можете нанести звичайний крем. Якщо ін'єкції вводились ввечері, то повернутися до звичного догляду можна вранці наступного дня. Єдине, з чим варто зачекати протягом декількох днів – це косметичні маски.

Сумісність з іншими процедурами

Важливою перевагою ін'єкцій гіалуронової кислоти вважається можливість їх поєднання з іншими процедурами з тижневою перервою.

Особливо часто уколи краси поєднуються з лазерним шліфуванням. Введення гіалуронової кислоти дозволяє підготувати шкіру і легше перенести омолодження лазером. А також підсилює ефект і сприяє відновленню після проведення лазерної шліфовки в якості альтернативи плазмоліфтінгу.

Зважившись на біоревіталізацію, ви зможете надовго забути про зів'янення шкіри, та зберегти її молодість і красу.

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
11-02-2019
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

Хірургічна підтяжка давно вважається найбільш ефективним способом омолодження, що дозволяє позбутися зморшок, повернути обличчю чіткі красиві контури. Але жодна операція не обходиться без розрізів, швів, а значить і шрамів. Одним із основних завдань, яке стоїть перед хірургом при проведенні втручання, стає необхідність зробити рубці максимально непомітними після загоєння.
Красиве обличчя має правильні пропорції та тонкий баланс між лобовою, середньою частиною і підборіддям. Якщо баланс порушений в області підборіддя, проблему можна виправити. Для цього необов'язково лягати під ніж пластичного хірурга. Сучасна естетична медицина пропонує ряд безопераційних методик корекції форми підборіддя, спрямованих на його збільшення або зменшення.
Тонка, витончена шия, гордо розправлені плечі змушують звертати увагу на людину, відзначаючи її впевненість і привабливість. Але правильна постава - не тільки один з критеріїв краси, але й запорука міцного здоров'я. Збереження фізіологічного положення хребта, підтримання нормального м'язового тонусу, адекватне навантаження на плечі - це природна профілактика атеросклерозу, це сприяє збереженню нормального кровопостачання шиї і голови.
Незважаючи на свою популярність, інтимна пластика досі викликає навколо себе безліч суперечок і пересудів. Когось бентежить можливість хірургічної зміни форми статевих органів, хтось з презирством називає таку процедуру «шарлатанством» або «викачуванням грошей», а хтось бачить у проведенні операції єдину можливість налагодити сексуальне життя і позбутися комплексів з приводу непривабливості геніталій.
Сьогодні естетична пластична хірургія знаходиться на небувалому підйомі й здатна виправити будь-який зовнішній недолік. Процедури омолодження дозволяють легко скинути пару десятків років. І якщо раніше для цього потрібно було лягати на стіл хірурга, зараз досягти бажаного ефекту можна неінвазивними методами. Сліди віку по-різному проявляються на обличчях людей. Деякі старіють повільно і поступово, спостерігаючи за появою все більшої кількості зморшок.