м. Полтава, проспект Віталія Грицаєнка, 9 ПН-ПТ з 8:30 до 15:00, СБ-НД: вихідний +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07
Ліпосакція - ефективний спосіб позбавлення від підшкірного жиру в області живота. В результаті пластичної операції можна отримати чіткий силует, без шрамів та слідів втручання.
Корекція може проводитися двома методами: вакуумним і тумесцентним.
При використанні вакуумної методики через проколи на шкірі діаметром 0,3-0,5 см хірург вводить спеціальні канюлі, які під'єднані до вакуумного апарату. Канюлі просувають поступальними рухами, що забезпечує механічне пошкодження жирової тканини з паралельним її відкачуванням. За допомогою даної методики хірург за один раз може видалити 1-3 л жиру з живота.
Тумесцентна ліпосакція передбачає попереднє введення в зону підшкірного жиру розчину Кляйна. Він сприяє руйнуванню клітин, в результаті чого вони розчиняються і набувають рідкої консистенції. Після цього їх набагато легше відкачати за допомогою вакуумного апарату. Це знижує травматичність процедури і скорочує період реабілітації.
Одразу після процедури в області втручання спостерігається біль, порівняний із болем у м'язах після сильних фізичних навантажень. Якщо процедура проводилася під загальним наркозом, больові відчуття можуть бути більш вираженими. Одразу на місці втручання спостерігається набряк, який спадає протягом 4-12 тижнів.
Для запобігання зараження і більшої набряклості використовується відкритий дренаж і прописується носіння компресійної білизни. Це накладає певні обмеження на рухову активність пацієнта.
Повернутися до роботи і помірних навантажень можна через тиждень після ліпосакції. Перші результати будуть видимі через 2-3 тижні. Згодом рубці стають світлішими і повністю розсмоктуються. Час загоєння залежить від індивідуальних особливостей організму пацієнта і може варіюватися від 6 до 12 місяців.
Щоб уникнути ускладнень, ліпосакцію проводять за 2-3 роки до вагітності. Це необхідно для повного загоєння і відновлення, нормалізації кровопостачання в області відкачування зайвих тканин. Нерідко паралельно з ліпосакцією живота проводять абдомінальну пластику для видалення надлишків шкіри, які утворилися після відкачування. Зайві тканини висікаються, м'язи живота зшивають і накладають косметичні шви. Якщо вагітність настала раніше, ніж через 2-3 роки після пластики, то можливе розходження швів на останніх термінах або під час пологів, недолік шкіри призведе до її сильного розтягування. Також варто врахувати, що при вагітності відбувається гормональна перебудова, що відбивається на масі тіла жінки, тому такі зміни можуть суттєво трансформувати отриманий після пластичної операції результат. Тому важливо або дотримуватися термінів повного відновлення тканин перед вагітністю або відмовитися від операцій до пологів.
Схожі новини