Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56-02-11 +38 (093) 462 28 81 +38 (095) 688 25 07 +38 (097) 762 90 05

Омолодження шкіри без операції (плазмоліфтинг)

Плазмоліфтинг - метод безопераційного омолодження шкіри і підлеглих поверхневих тканин за рахунок використання плазми пацієнта. Плазма, збагачена стовбуровими клітинами і тромбоцитами, активізує процеси біологічної регенерації клітин сполучної тканини. Поліпшується тканинний обмін, стимулюється стабілізація клітинної мембрани. Після інтрадермального (внутрішньошкірного) введення аутоплазми фібробласти активізують процес синтезу колагену, еластину, тим самим покращуючи дермальний матрикс. Активізуються макрофаги дерми, які руйнують надмірний вміст меланіну, тим самим знебарвлюючи ділянки гіперпігментації шкіри. Посилюється синтез гіалуронової кислоти, яка є клітинним метаболітом. За рахунок цих процесів активізується природна регенерація шкіри. Вона стає більш зволоженою, розгладжуються дрібні зморшки, помітно змінюється її колір і тургор. Таким чином, плазмоліфтинг забезпечує стимулювання власних резервних сил організму. Ефект розвивається протягом 1-2 місяців, зберігаючи помітні результати на термін до одного року.

Метод дає добрі естетичні результати при корекції ділянок шкіри з високим мімічним навантаженням. Областями особливого пріоритету для плазмоліфтинга є кисетні борозни навколо рота, глабелярні (міжбровні) борозни, параорбітальна область («гусячі лапки» навколо очей), шия і декольте, кисті рук, волосиста частина голови.

Показання для проведення плазмоліфтинга:

  • суха зневоднена шкіра;
  • первинні вікові зміни покривних тканин;
  • погіршення стану шкіри після інсоляції;
  • корекції рельєфу шкіри після вугрової хвороби;
  • гіперпігментація окремих ділянок шкіри;
  • чутлива «стресова» шкіра;
  • надмірне випадіння волосся;
  • целюліт;
  • реабілітація після пластичних операцій.

Плазмоліфтинг є безпечним, тому що не викликає алергію і відторгнення. Аутоплазма не є мутагеном і не містить шкідливих компонентів.

Для первинної корекції м'яких тканин обличчя і шиї виконується курс з трьох процедур, з інтервалом два тижні між першим і другим, і три тижні між другим і третім.

Для лікування рубцевих, рельєфних змін шкіри, гіперпігментацій, надмірного випадіння волосся необхідно 5-6 курсів. Інтервали між процедурами призначаються індивідуально.

Виконання процедури.

Пацієнт приходить в клініку в призначений час, де виконується попередня підготовка. На місце запланованої процедури (обличчя, шия, декольте, кисті рук і т.д.) наноситься маска з анестезуючою маззю. Після внутрішньовенного забору власної крові пацієнта, її центрифугують, додаючи стабілізуючі компоненти для перешкоджання утворенню згустка. Отриману тромбоцитарну аутоплазму вводять спеціальними голками в обрані зони. У середньому, процедура триває 40-50 хв. Протягом кількох годин після маніпуляції, відзначається незначна набряклість шкіри. Деякі пацієнти відзначають відчуття незначного стягування шкіри. Папули, що виникають на шкірі в місцях ін'єкцій, зникають через добу після процедури. Обмеження активності після плазмоліфтинга мінімальні. У першу добу не рекомендується наносити макіяж, відвідувати сауну, займатися активними видами спорту

Ефект після плазмоліфтинга помітний вже через кілька днів.

Схожі послуги
Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
21-09-2016