Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (044) 300 25 17 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Корекція форми і об'єму губ (хейлопластика)

Хейлопластика включає в себе комплекс хірургічних прийомів спрямованих на досягнення естетично сприятливої форми та об'єму губ. Операції виконуються з причини деформації губ, їх асиметрії, локальної або загальної недостатності обсягу. Ці проблеми можуть бути як вродженими, так і набутими, внаслідок безлічі причин. В результаті, за рахунок ротації шкірних клаптів, або сегментів слизової оболонки, висічення ділянок рубцевої тканини, доповнення відсутнього об'єму вдається вирішити більшість естетичних проблем.

Більшість подібних операцій, виконується під місцевою анестезією, в амбулаторному порядку. Як правило, в день операції пацієнт залишає клініку. Післяопераційна курація залежить від складності та травматичності втручання. У більшості випадків післяопераційний період протікає з розвитком помірного або вираженого набряку м'яких тканин, що вимагає лікарського втручання. Шви після операції знімати не потрібно, вони розсмоктуються протягом 2 тижнів.

Булхорн - хірургічний метод укорочення верхньої губи (мається на увазі відстань від нижнього краю носа до червоної облямівки верхньої губи.)

Верхня губа може бути подовженою внаслідок вродженої диспропорції обличчя, або вона збільшується з віком за рахунок релаксації м'яких тканин. Така губа практично повністю закриває зубний ряд і підгортає червону облямівку всередину, тим самим створюючи небажаний зовнішній вигляд. Операція Булхорн спрямована на укорочення м'яких тканин верхньої губи, що дає можливість відкрити зубний ряд і висунути червону облямівку верхньої губи вперед.

Перед операцією робиться зовнішня розмітка. Відзначається довжина і ширина клаптя дерми, що буде висікатися. Далі виконується місцева інфільтраційна або провідникова анестезія і, безпосередньо, висічення надлишкового шкірного фрагмента. Після підтягування м'яких тканин вгору внутрішніми швами, вдається сформувати тонку ранову смужку безпосередньо під нижнім краєм носа. Ушивання країв рани виконується безперервним інтрадермальним швом. Нитки розсмоктуються через 2 тижні. Формування рубця протікає благополучно і протягом 2-х місяців він стає практично непомітним.

Італійський булхорн - модифікація класичного булхорна. Ця операція спрямована на підтяжку тільки латеральної (бічної) частини верхньої губи. Відмінною особливістю є виконання двох коротких, непов'язаних розрізів по перехідній борозні біля крил носа. На колумеллі (носовій перетинці) розріз не виконується. Це дозволяє значно скоротити реабілітаційний період після операції.

Верміліон ліфт (Галвінг-ліп-ліфт) - хірургічний метод корекції форми як верхньої, так і нижньої губи. Операція показана пацієнтам з анатомічно вузькими губами. Методики волюмізації (збільшення об'єму) контурними філерамі не дають можливості досягти стійкого бажаного ефекту. Перш за все, це пов'язано з малою ємністю реципієнтної зони, а також з тим, що пластичні філери, що використовуються, не в змозі висунути і підняти червону облямівку, окреслити та надати виразності губам. Тому пацієнтам з вузькими губами для досягнення бажаного ефекту необхідно виконання попереднього хірургічного етапу. Також, така операція показана літнім пацієнтам, коли атрофія м'яких тканин верхньої губи призводить до розмиття контуру і згладжування валика вздовж червоної облямівки.

Верміліон ліфт верхньої губи проводиться частіше. Операція виконується під місцевою анестезією. За попередньою зовнішньою розміткою проводиться висічення надлишкових тканин. Червона облямівка губи підтягується вгору і дозовано розгортається. Для фіксації застосовуються внутрішні шви. Після зведення країв рани накладається безперервний шов на шкіру. Як правило, в день операції пацієнт залишає клініку. Післяопераційний період супроводжується розвитком помірного набряку. Шви розсмоктуються в період до 2 тижнів.

V -Y Пластика- хірургічний метод корекції форми та об'єму як верхньої, так і нижньої губи. Метод дає можливість візуально збільшити об'єм губ за рахунок транспозиції тканин з внутрішньої на зовнішню частину губи.

Операція проходить під місцевою анестезією. З внутрішньої сторони слизової оболонки губи робляться розрізи в формі англійської літери V. Слизова оболонка вшивається одинарними вузловими швами, формуючи при цьому англійську букву Y. Таким чином, тканини піднімаються вгору, дозовано збільшуючи об'єм обраної ділянки. Розрізів ззовні не видно. Рубцювання на слизовій оболонці протікає благополучно і через тиждень після операції сліди від розрізів практично зникають.

При початковому недостатньому об'ємі губи можливе додаткове застосування волюмізуючих філерів, це дозволяє досягти більш комплексного результату.

Схожі послуги
Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
21-09-2016