Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (044) 300 25 17 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Radiesse - препарат для контурної пластики

Ми підсвідомо прагнемо до краси. Досконалі пропорції молодого обличчя з часом змінюються. Деякі кістки резорбуються, просідають, через що контури обличчя змінюються, в деяких ділянках втрачається об'ємність, покривні тканини провисають, з'являються зморшки. Зупинити процес депресії опорних структур обличчя неможливо, але призупинити і уповільнити птозування покривних тканин - можна. Одним з найкращих препаратів для цієї мети є філлер Радіесс.

Його перевага в тому, що він здатний не тільки розгладити зморшки, а й заповнити втрачені з віком об'єми. Препарат розроблений вченими американської компанії BioFormMedical. У своєму складі він має 2 компоненти: мікрокристали гідроксиапатиту кальцію і базисний гель.Завдяки такому складу філлер має специфічний подвійний ефект. Базисний гель відразу ж створює ефект наповнення (волюмізує м'які тканини).

Глибокі борозни і зморшки заповнюються, зникають запалі ділянки обличчя. Мікрокристали гідроксиапатиту кальцію аналогічні за будовою з такою ж речовиною нашої кісткової тканини. Ці кристали активують процеси синтезу власних сполучнотканинних структур. І до того часу, коли гель розсмоктується, на його місці вже існує власна опорна і підтримуюча тканина, що зберігає свої властивості кілька років.

Показання до застосування препарату:

 • корекція овалу обличчя;
 • глибокі борозни на шкірі;
 • втягнуті шкірні рубці;
 • брови, що змінили позицію;
 • недостатньо рельєфна вилична зона;
 • заглиблене підборіддя;
 • небажана рельєфність спинки носа;
 • слабо розвинені кути нижньої щелепи;
 • виражена повіко-щічна борозна;
 • глибокі носогубні борозни;
 • виражені вікові зміни кистей рук.

Процедура контурної пластики

Контурна пластика це один з методів безопераційного вирішення певних естетичних завдань. Процедура виконується амбулаторно. Лікарі, що працюють з Радіесс повинні обов'язково мати сертифікат, що дозволяє роботу з цим препаратом. Введення в обрані ділянки тіла філлера, в даному випадку гідроксиапатиту кальцію. Тривалість процедури залежить від кількості зон, що піддаються волюмізації і об'єму введеного препарату. Як правило, процедура триває близько 20 -30 хвилин. Введення філлера проводиться спеціальним шприцем з тонкою голкою. За один сеанс використовується 1,5-3 мл препарату.

Практично одразу після процедури можна оцінити результат. Повна дія препарату розвивається приблизно через місяць. У деяких випадках для досягнення максимально вираженого ефекту необхідно виконати кілька етапів різнорівневої волюмізації. Про доцільність дрібного введення філлера лікар повідомляє на попередній консультації.

Після процедури, в місці введення препарату, відзначається помірна болючість, печіння і почервоніння шкіри. Ці явища самі зникають через кілька днів.

Ускладнення після введення Радіесс нечисленні. Препарат відрізняється високою сумісністю з людськими тканинами. Алергічні реакції розвиваються дуже рідко.

Протипоказання до виконання процедури:

Гострі інфекційні захворювання; вагітність і лактація; гнійничкові захворювання шкіри; порушення згортання крові.

Схожі послуги
Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
21-09-2016