м. Полтава, проспект Віталія Грицаєнка, 9 ПН-ПТ з 8:30 до 15:00, СБ-НД: вихідний +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07
Непомітно для нас, наша шкіра постійно оновлюється. Мертві клітини рогового шару епідермісу злущуються, а на їх місці з'являються нові. Однак під впливом агресивних чинників навколишнього середовища і з огляду на порушення регенераційних процесів відмерлі клітини скупчуються на поверхні шкіри. Новоутворений шар являє собою ідеальне середовище для розмноження бактерій, а відповідно і розвитку запальних процесів. Саме тому феноловий пілінг та шліфування набувають все більшої популярності не тільки серед жінок, а й серед чоловіків.
Отже, на просторах мережі Інтернет ви можете зіткнутися з декількома синонімічними термінами: пілінг, ексфоліація та глибоке очищення. Суть цих понять ідентична та полягає в регенерації верхніх шарів шкірного покриву.
Користь цієї косметичної процедури абсолютно ніяк не залежить від пори року за вікном. Хоча, багато хто все ще сумнівається чи варто взимку навантажувати шкіру, наприклад, алмазним шліфуванням обличчя. Відповідь тільки одна - так. А якщо ваше обличчя схильне до пігментації, то саме взимку, коли скорочується вплив ультрафіолетових променів, у вас є шанс очистити його без будь-яких наслідків.
В цілому ж, пілінг роблять з наступних причин:
Лікар-косметолог завжди рекомендує своєму пацієнтові той вид пілінгу, який підходить саме йому та враховує:
Варто врахувати, що чим більш смуглява дівчина, тим вища схильність її епідермісу до пігментації. В такому випадку інтенсивне очищення краще проводити саме взимку, коли вплив УФ-випромінювання мінімальний.
Ексфоліація може носити як суто косметичний характер, так і терапевтичний. В іншому випадку, вона призначається дерматологом і проходить під його контролем. Мета процедур полягає у відновленні шкірного покриву або його лікуванні. Взимку, як правило, лікарі призначають кілька сприятливих сеансів мікродермабразії шкіри замість одного механічного шліфування.
Фахівці розрізняють пілінги трьох типів: глибокий, середній і поверхневий. Глибока ексфоліація або шліфування обличчя використовується тільки як частина антивікового догляду або в якості медичного призначення. Так само як і ексфоліацію середньої глибини впливу, його можуть здійснювати тільки професіонали в умовах салону. Спеціаліст оцінить стан вашої шкіри і коректно підбере дозування препарату та періодичність процедур. Поверхневу чистку можна робити і в домашніх умовах. Взимку краще віддати перевагу щадним препаратам, призначеним для чутливої шкіри. Як правило, вони містять природні мікроелементи, які дбайливо очищують пори.
Очищення середньої глибини впливу передбачає використання не тільки речовин, насичених кислотами, а й механічний вплив. Від останнього взимку варто відмовитися. Будь-які маніпуляції механічного характеру роблять шкіру більш сприйнятливою, пригнічуючи її захисні функції.
Косметологи рекомендують своїм пацієнтам дотримуватися всього трьох правил пілінгу та шліфування під час зими:
Недотримання правил очищення, неправильно підібране дозування засобу та індивідуальні особливості організму можуть привести до наступних негативних наслідків:
Такі наслідки ексфоліаціі вкрай рідкісні. Але для їх уникнення відмовтеся від експериментів і в разі самостійного проведення поверхневого пілінгу суворо дотримуйтесь інструкції до вибраного препарату. А ексфоліацію та шліфування середнього та глибокого ступеня довірте професіоналам.
Зупиніть свій вибір на кислотних та біо-ензимних ексфоліантах. Уважно вивчіть їх склад та оберіть засіб із вмістом натуральних мікроелементів, дія яких спрямована на вирішення вашої проблеми:
Підбір косметичного засобу має носити індивідуальний характер і базуватися на особливостях дерми клієнта.
Схожі новини