м. Полтава, проспект Віталія Грицаєнка, 9 ПН-ПТ з 8:30 до 15:00, СБ-НД: вихідний +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Чому зима - найкращий час для пілінгів і шліфування шкіри?

Чому зима - найкращий час для пілінгів і шліфування шкіри? Непомітно для нас, наша шкіра постійно оновлюється. Мертві клітини рогового шару епідермісу злущуються, а на їх місці з'являються нові. Однак під впливом агресивних чинників навколишнього середовища і з огляду на порушення регенераційних процесів відмерлі клітини скупчуються на поверхні шкіри. Новоутворений шар являє собою ідеальне середовище для розмноження бактерій, а відповідно і розвитку запальних процесів. Саме тому феноловий пілінг та шліфування набувають все більшої популярності не тільки серед жінок, а й серед чоловіків.

Навіщо робити пілінг?

Отже, на просторах мережі Інтернет ви можете зіткнутися з декількома синонімічними термінами: пілінг, ексфоліація та глибоке очищення. Суть цих понять ідентична та полягає в регенерації верхніх шарів шкірного покриву.

Користь цієї косметичної процедури абсолютно ніяк не залежить від пори року за вікном. Хоча, багато хто все ще сумнівається чи варто взимку навантажувати шкіру, наприклад, алмазним шліфуванням обличчя. Відповідь тільки одна - так. А якщо ваше обличчя схильне до пігментації, то саме взимку, коли скорочується вплив ультрафіолетових променів, у вас є шанс очистити його без будь-яких наслідків.

В цілому ж, пілінг роблять з наступних причин:

  1. Очищення. Вечірній демакіяж - це ще не очищення. А погано очищена шкіра має властивість не пропускати компоненти зволожуючих засобів. Це призводить до того, що вони залишаються на поверхні обличчя і кристалізуються, як тільки потрапляють в середовище з мінусовою температурою, залишаючи мікротріщини. Глибоке очищення справляється з забрудненнями значно краще, запобігаючи появі вогнищ інфекцій.
  2. Живлення. Всупереч думці багатьох, пілінг спрямований не тільки на очищення дерми. До складу відлущуючих косметичних засобів входять живильні мікроелементи. Саме вони роблять її такою пружною та гладенькою.
  3. Захист. Інтенсивна ексфоліація відновлює захисні властивості епідермісу, нормалізуючи шкірний бар'єр. Він стимулює зміцнення імунітету на клітинному рівні, дозволяючи уникнути безлічі захворювань.

Коли краще робити пілінг або шліфування?

Чому зима - найкращий час для пілінгів і шліфування шкіри? Лікар-косметолог завжди рекомендує своєму пацієнтові той вид пілінгу, який підходить саме йому та враховує:

  • фототип, від якого залежить сприйнятливість епідермісу до ультрафіолетових променів;
  • стан епідермісу та його індивідуальні особливості;
  • вік клієнта та ступінь прояву у нього ознак старіння шкіри.

Варто врахувати, що чим більш смуглява дівчина, тим вища схильність її епідермісу до пігментації. В такому випадку інтенсивне очищення краще проводити саме взимку, коли вплив УФ-випромінювання мінімальний.

Ексфоліація може носити як суто косметичний характер, так і терапевтичний. В іншому випадку, вона призначається дерматологом і проходить під його контролем. Мета процедур полягає у відновленні шкірного покриву або його лікуванні. Взимку, як правило, лікарі призначають кілька сприятливих сеансів мікродермабразії шкіри замість одного механічного шліфування.

Фахівці розрізняють пілінги трьох типів: глибокий, середній і поверхневий. Глибока ексфоліація або шліфування обличчя використовується тільки як частина антивікового догляду або в якості медичного призначення. Так само як і ексфоліацію середньої глибини впливу, його можуть здійснювати тільки професіонали в умовах салону. Спеціаліст оцінить стан вашої шкіри і коректно підбере дозування препарату та періодичність процедур. Поверхневу чистку можна робити і в домашніх умовах. Взимку краще віддати перевагу щадним препаратам, призначеним для чутливої шкіри. Як правило, вони містять природні мікроелементи, які дбайливо очищують пори.

Очищення середньої глибини впливу передбачає використання не тільки речовин, насичених кислотами, а й механічний вплив. Від останнього взимку варто відмовитися. Будь-які маніпуляції механічного характеру роблять шкіру більш сприйнятливою, пригнічуючи її захисні функції.

Косметологи рекомендують своїм пацієнтам дотримуватися всього трьох правил пілінгу та шліфування під час зими:

  1. Повне очищення. Використовуючи поверхневий пілінг обличчя в домашніх умовах, подбайте про повне видалення косметичних засобів, що містять активні кислоти. В іншому випадку, їх залишки можуть викликати подразнення епідермісу.
  2. Активне живлення. Незалежно від ступеня очищення, після процедури шліфування робіть акцент на живленні шкіри. Саме воно сприяє якнайшвидшій регенерації клітин епідермісу.
  3. Підтримуючі процедури. Взимку організм будь-якої людини відчуває різку нестачу вітамінів. Шкіра страждає від авітамінозу не менше ніж волосся, нігті та ін. Тому не нехтуйте регулярним використанням зволожуючих косметичних засобів, особливо після використання скрабу.

Можливі ускладнення після пілінгу або шліфування

Чому зима - найкращий час для пілінгів і шліфування шкіри? Недотримання правил очищення, неправильно підібране дозування засобу та індивідуальні особливості організму можуть привести до наступних негативних наслідків:

  1. Підвищена чутливість. З метою досягнення моментального ефекту багато жінок підбирають препарати з вмістом агресивних кислот і використовують їх частіше, ніж це дозволено. Як наслідок, шкіра стає гіперчутливою.
  2. Витончення дерми. Порушення періодичності сеансів виснажує дерму, а не покращує її.
  3. Порушення регенераційних процесів. Зайва любов до кислотних засобів і механічного шліфування призводить до виникнення на шкірному покриві невеликих гематом і мікротріщин.
  4. Зниження клітинного імунітету. Недостатнє зволоження та живлення шкіри призводить до нестачі вітамінів, яка породжує виникнення грибкових інфекцій та запальних процесів.
  5. Пігментація. Недолік зволоження, особливо взимку, може призвести до появи не тільки хімічних опіків, але і пігментних плям.

Такі наслідки ексфоліаціі вкрай рідкісні. Але для їх уникнення відмовтеся від експериментів і в разі самостійного проведення поверхневого пілінгу суворо дотримуйтесь інструкції до вибраного препарату. А ексфоліацію та шліфування середнього та глибокого ступеня довірте професіоналам.

Які пілінги краще робити взимку?

Зупиніть свій вибір на кислотних та біо-ензимних ексфоліантах. Уважно вивчіть їх склад та оберіть засіб із вмістом натуральних мікроелементів, дія яких спрямована на вирішення вашої проблеми:

  • лимонне масло нормалізує роботу сальних залоз;
  • масло троянди підвищує зволоженість;
  • ферменти папаї спрямовані на омолодження;
  • молочні кислоти стимулюють мікроциркуляцію;
  • ламінарія сприяє загоєнню і т. д.

Підбір косметичного засобу має носити індивідуальний характер і базуватися на особливостях дерми клієнта.

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
20-12-2018
Теги: Пілінг
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

Зовсім не кожен наділений природою аристократичними рисами обличчя. Тонкий акуратний ніс, мигдалевидна форма очей і пухкі губки бантиком - неперевершене поєднання, про яке мріють мільйони жінок. Невдоволення собою все частіше змушує їх вдаватися до контурної пластики або послуг пластичних хірургів (ринопластики).
Ні дорогі креми від іменитих брендів, ні найвитонченіші рецептури лосьйонів домашнього приготування не здатні позбавити вас від зморшок швидко і надовго. Їх регулярне використання і правильний системний догляд за шкірою, звичайно, роблять зморшки менш помітними, але не усувають їх. Багатьох жінок такий результат не влаштовує і тоді на допомогу приходить контурна пластика. Філери і їх застосування в косметології Філери (від англ.
Висока, чітка лінія щік завжди вважалася однією з ознак жіночої краси, а виступаючі, рельєфні горби вилиць - чоловічої. Але похвалитися ідеальними обрисами контурів обличчя може похвалитися далеко не кожен. Виправити недолік природи допоможе контурна пластика або естетична хірургія. В «Клініці пластичної косметичної хірургії» в Полтаві активно застосовуються різні методики зміни контурів обличчя.
Сучасна естетична медицина включає безліч методик омолодження, що дозволяє максимально довго зберігати молодість і красу. Однією з них є нитковий ліфтинг, навколо якого утворилося безліч міфів. В «Клініці пластичної косметичної хірургії» в Полтаві також активно використовується ця методика.
З плином років багато жінок відкладають подалі одяг з декольте, драпуючи щільними тканинами складки і зморшки, що з’явилися. Але чи обов'язково відмовлятися миритися перед неминучою старістю? Чи сучасна косметика, салонні процедури, підтяжка грудей дозволять ще поборотися? Лікарі «Клініки пластичної косметичної хірургії» в Полтаві дають свої рекомендації для збереження молодості шиї і грудей.