Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

З'їзд Всеукраїнської асоціації пластичних хірургів 2008

З'їзд Всеукраїнської асоціації пластичних хірургів фото 13-4 жовтня 2008 року. в м. Київ відбувся II з'їзд Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів (ВАПРЕХ) за участю провідних фахівців Європи та Америки. З'їзд Всеукраїнської асоціації пластичних хірургів фото 2

У роботі з'їзду приймали участь і співробітники клініки пластичної і косметичної хірургії: завідувач хірургічним відділенням Слюсарєв І. Ю., лікарі клініки Слюсарєва Л. Ф., Фомін В. Г., Дрога А. І.

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
24-11-2008
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

З 1 по 10 серпня 2008 р. у Франції, в м Пеймпул (Бретань) відбулась 10, ювілейна, зустріч пластичних хірургів «Осінній клуб» на тему «Інноваційні технології в пластиці молочних залоз». Активну участь у зустрічі взяли Слюсарєв І.Ю. і Слюсарєва Л.Ф. Під час симпозіуму була проведена маса цікавих профессіональних зустрічей, прослухані доповіді на тему збільшує маммопластики, контурної пластики обличчя з використанням молярних і виличні імплантів.
13-14 червня 2008 р. клініка пластичної та косметичної хірургії м. Полтави спільно з Українською асоціацією пластичної та косметологічної хірургії провела Міжнародний науково-практичний симпозіум на тему "Актуальні питання пластичної хірургії До програму симпозіуму увійшла теоретична і практична частина, що включає в себе лекції та доповіді провідних фахівців в області пластичної реконструктивної хірургії України і країн ЄС - зокрема д.мед.н., професора НМУ ім. О.О. Богомольця Храпача В.В., м.
20-21 листопада 2008 року. в Пуща-Водиці під Києвом відбулась науково-практична конференція «Актуальні питання сучасної хірургії», в якій активну участь приймали і лікарі нашої клініки. Директор клініки Слюсарєв І. Ю. озвучив доповідь «Спосіб задньої мастопексії з краніальним перенесенням субмамарної складки за рахунок перефіксаціі нижніх 2/3 задньої капсули на передній грудній стінці», що викликав непідробний інтерес серед колег з усієї України.
30, 31 жовтня і 1 листопада 2008 р. провідний хірург клініки пластичної і косметичної хірургії Слюсарєв І. Ю. і Слюсарєва Л. Ф. взяли участь у роботі II міжнародного симпозіума, присвяченого проблемам риносептопластики. Проходив захід на базі Українського інститута пластичної і косметичної хірургії «Віртус», м. Одеса.
29 жовтня 2008 р. на базі клініки пластичної і косметичної хірургії відбувся науково-практичний семінар на тему «Особливості комплексного підходу у лікуванні в'янучої шкіри обличчя за допомогою косметичних препаратів «Dr. Spiller», Німеччина».. У заході взяли участь лікарі і косметологи ТОВ «Міжнародна медична група», м. Київ, співробітники медико-косметологічного салону «Афродита» і більше 20 косметологів м. Полтави.