Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56-02-11 +38 (095) 688 25 07

Задайте питання фахівцям клініки, скориставшись формою

Або надішліть свої фото в різних ракурсах на наш e-mail info@klinika.pl.ua, вказавши в темі листа "Фото для консультації - Прізвище, ініціали"  і отримаєте розгорнуту відповідь пластичного хірурга про необхідні процедури і їх вартість.

Питання та відповіді - сторінка 4

татьяна

1 червня 2013 р. 08:56
Посилання на питання

груди видалені 20 років тому можу я поставити у вас імплант і скільки буде коштувати

Представник клініки пластичної хірургії

Уважаемая Татьяна! Да, мы постоянно делаем такие операции. В Вашем случае необходима личная консультация для определения объема операции и цены. Консультация бесплатная. С уважением- Леся Федоровна.

Виктория

27 травня 2013 р. 11:40
Посилання на питання

Добрий день, підкажіть будь ласка, в вашому центрі роблять збільшення губ іспанським біополімерного гелем С350, і яка ціна?

Представник клініки пластичної хірургії

Уважаемая Виктория! Для увеличения губ мы не используем биополимер С350, мы используем препараты гиалуроновой кислоты, такие как ювидерм и сурджидерм. С уважением- Леся Федоровна.

Светлана

11 травня 2013 р. 02:13
Посилання на питання

Добридень! мене цікавить видалення грудок Біша: який наркоз застосовується - місцевий або загальний, скільки потрібно перебувати в клініці після операції, чи є можливість зробити комп'ютерне моделювання і приблизно оцінити можливий результат, і наскільки результат після операції може змінитися \ постраждати в разі схуднення? Заздалегідь дякую!

Представник клініки пластичної хірургії

Уважаемая Светлана! В основном для удаления жировых комков Биша применяется местная анестезия. Если применяется местная анестезия, а не наркоз, пациент может в этот же день уйти домой. Для более детальной консультации пришлите пожалуйста фото. С уважением- Леся Федоровна.

Инна

9 травня 2013 р. 05:40
Посилання на питання

Скажіть будь ласка, скільки буде коштувати пройти аналізи у Вашій клініці, перед отопластикою ??? і ціна за неї 3630, це вже остаточна ??

Представник клініки пластичної хірургії

Здравствуйте, Инна! Все правильно, стоимость отопластики- 3630 грн, сюда уже включена послеоперационная реабилитация и перевязки. Для сдачи анализов мы направляем в лабораторию, стоимость анализов 200-300 грн. С уважением- Леся Федоровна.

Лариса

23 березня 2013 р. 07:06
Посилання на питання

Доброго дня! Дуже багато чула хороших відгуків про Вашу клініці ... Хотіла б зробити пластику носа (10 років сімейного життя закінчилися, Слава Богу-розлученням і на жаль -великим комплексом з приводу носа) .Підкажіть мені будь ласка, як відправити Вам фото, скільки це буде коштувати і скільки днів займе операційний і реабілітаційний період? Заздалегідь Вам дуже вдячна.

Представник клініки пластичної хірургії

Уважаемая Леся Фёдоровна!Мне было назначена консультация по ринопластике на14 мая.В этот день у нас,на мотоцикле,трагически погиб близкий человек,поэтому у меня никак не получилось к Вам добраться....А если быть до конца честным,то было совсем не до этого.Вы уж извените меня пожалуйста!?!И назначьте мне консультацию на август.Я приезжаю в Кременчуг числа 10-12 и буду там неделю.Жду с не терпением Вашего ответа!С Уважением Лариса.

Саша

8 березня 2013 р. 10:39
Посилання на питання

Добрий день. Можна мені або з братом жити у Вас в клініці за 2-3 дні до операції щоб пройти у вашій клініці аналізи і після ринопластики до зняття пов'язки і скільки це буде коштувати. Т.к я сам не з Полтави.

Представник клініки пластичної хірургії

Здравствуйте Саша! Сутки у нас в Клинике стоят 180 гр с человека. И как правило у нас лежат послеоперационные пациенты. Если Вы приезжаете на длительное время мы поможем Вам снять квартиру рядом с Клиникой за 150 - 170 гр в сутки . Пожалуйста предупредите нас за ранее чтоб мы могли забронировать квартиру для Вас заранее. С уважением Никита Ильич

екатерина

22 січня 2013 р. 08:35
Посилання на питання

підкажіть будь ласка хочу збільшити груди на 2-2,5 розміру, куди можна вислати фото щоб визначити приблизну вартість операції, разом з аналізами, білизною і т.д. Заздалегідь вдячна

Представник клініки пластичної хірургії

Здравствуйте Екатерина! Пожалуйста пришлите Ваши фотографии, желательно в нескольких ракурсах( фас, 3/4, профиль) на наш почтовый адрес, для того, чтобы мы смогли хотя бы приблизительно ориентироваться, какие именно импланты и операционное вмешательство Вам можно предложить. С уважением Никита Ильич.

Юлия

6 січня 2013 р. 08:59
Посилання на питання

Хочу трохи збільшити губи (липофилинг), і трохи підняти куточки губ (вікові зміни), через який час пройдуть на обличчі пухлина, синці ..., скільки ця операція буде коштувати? Спасибі.

Представник клініки пластичної хірургії

Уважаемая Юлия! Мы очень активно применяем липофилинг в своей работе. Конечно же, желательна личная консультация. У меня в ответ на Ваше письмо- множество вопросов к Вам- есть ли у Вас собственный жир для липофилинга, достаточно ли его? Если у Вас нет возможности приехать или придти на консультацию-можно прислать фотографию, и, таким образом, мы хотя бы предварительно попробуем Вас проконсультировать. Более детально цены на эти операции- Вы можете посмотреть у нас на сайте. С уважением- Леся Федоровна.

алёна

23 грудня 2012 р. 03:17
Посилання на питання

Здраствуйте! У мене не велика лапоухость, хочу зробити операцію. Скільки це буде приблизно коштувати? і чи можлива оплата в розстрочку? спасибі.

Представник клініки пластичної хірургії

Уважаемая Алена! Стоимость операции - отопластика- 3 тысячи 630 грн. под местной анестезией. Необходимо пройти лабораторное обследование- общий анализ крови, общий анализ мочи мочи и электрокардиограмму накануне операции. Желательно, если у Вас есть такая возможность- прислать фото для более детальной консультации. Операции в рассрочку мы не проводим. С уважением- Леся Федоровна.

Наталья

10 грудня 2012 р. 07:14
Посилання на питання

Привіт, підкажіть збільшуєте ви губи зі свого ж жиру, як довго жир тримається в губах і як ця процедура називається ?????

Представник клініки пластичної хірургії

Уважаемая Наталья! Да, мы занимаемся такими процедурами, это липофилинг губ. С уважением- Леся Федоровна.

Наталья

9 грудня 2012 р. 06:42
Посилання на питання

Підкажіть, збільшуєте ви губи зі свого ж жиру і як ця процедура називається, якщо так то як довго тримається жир в губах ???

Представник клініки пластичної хірургії

Здравствуйте, как долго держится жир в губах???

Вероника

18 листопада 2012 р. 06:29
Посилання на питання

Привіт за ринопластику потрібно платити до операції або після. І результат після ринопластики гарантується на все життя. завчасно дякую за відповідь

Представник клініки пластичної хірургії

Уважаемая Вероника! Все оплачивается в день операции, с пациентом заключается договор, в котором записываются все нюансы, включая цену. С уважением- Леся Федоровна.

саня

17 листопада 2012 р. 05:28
Посилання на питання

Привіт доктор ви робіть ринопластику з імплантами або без т.к з ними я не хочу робити у вас

Представник клініки пластичної хірургії

Добрый день! Мы занимаемся ринопластиками любого вида- открытыми, закрытыми, без имплантов, с имплантами. Чтобы получить более конкретную консультацию- пришлите, пожалуйста Ваши фотографии, и мы Вас детально проконсультируем. С уважением- Леся Федоровна.

оля

10 листопада 2012 р. 09:50
Посилання на питання

Привіт Леся Федорівна! Дозвольте знову до Вас звернутися. Я вже зверталася до Вас (у мене викривлена носова перегородка). Я перечитала вже безліч інформації з мого питання. але вже заплуталася що і як. Скажіть, будь ласка, як же саме проводиться ця операція у Вашій клініці? І ще одне питання - дивлюся в розділі "ціни" септопластика і риносептопластика --- що саме потрібно мені? Дякуємо за увагу.

Представник клініки пластичної хірургії

Уважаемая Оля! О чем у нас идет речь- о риносептопластике(т.е.-одномоментном улучшении формы носа+операции по улучшению носового дыхания), или же о септопластике (только улучшении носового дыхания)??? Пришлите мне ваши фотографии и сообщите, что Вы именно хотите- только исправлять носовое дыхание, или же исправлять дыхание+ улучшать форму носа, и я Вас конкретно проконсультирую. С уважением- Леся федоровна.

Наташа

10 листопада 2012 р. 05:07
Посилання на питання

Скільки коштує стандартна процедура мезотерапії обличчя та області повік? 38 років, шкіра змішаного типу, до алергії не схильна. Проблема - мімічні зморшки, шкіра втрачає тонус, хотілося б її якось освіжити і злегка підтягти.

Представник клініки пластичної хірургії

Уважаемая Наташа! Не бывает стандартных процедур, у каждого пациента разные анатомические особенности, разный тургор и тонус кожи, возраст и т.д. Необходима консультация. Записывайтесь пожалуйста и приходите, консультации бесплатные. С уважением- Леся Федоровна.