Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56-02-11 +38 (095) 688 25 07

Залиште, будь ласка, Ваш відгук

Відгуки наших піцієнтів - сторінка 12

Людмила

5 лютого 2013 р. 13:46
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Спасибі величезне Микиті Іллічу за високу майстерність і людяність, здоров'я вам і успіхів!Я дуже щаслива, що відвідала Вашу клініку!

марина

22 січня 2013 р. 17:47
Відгук перекладено з російської мови автоматично

просто дякую!

Ольга г.Херсон

2 січня 2013 р. 15:09
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Хочу сказати величезне людське спасибі Іллі Юрійовичу і Микиті Іллічу!!! Завдяки їх рукам і професіоналізму я отримала результат, про який дуже довго мріяла. Окреме спасибі всьому персоналу клініки, який мене підтримував до і після операції. Ставлення до пацієнта, просто супер - чуйні, доброзичливі і висококваліфіковані. Бажаю вам всього самого-самого хорошого у вашій нелегкій але такій потрібній (нам жінкам) справі. ВЕЛИЧЕЗНЕ ВАМ ВСІМ СПАСИБІ!!!

Наталия

18 вересня 2012 р. 13:59
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Доброго дня, шановна Леся Федорівна, Ілля Юрійович, Ігор Алімович, і вся клініка! Я дякую вам за професіоналізм, доброзичливе ставлення і чуйність. Я дуже задоволена результатом, нарешті мій комплекс зник! Дихаю добре, нічого не болить. Тільки синці досі ніяк не пройдуть :) Спасибі величезне!!! Бажаю Вам побільше хороших клієнтів-пацієнтів і процвітання клініки! Всього Вам доброго!

Марина К. из Австрии

21 серпня 2012 р. 18:55
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Шановні Леся Федорівна та Ілля Юрійович! Спасибі за Ваш труд і прекрасне ставлення! Також хочу подякувати Ігорю Алімовичу, Лілію Петрівну, Світлану Василівну, адміністратору Марину та всьому колективу клініки! Мені робили ринопластику в червні 2012 року. Все пройшло чудово. Результати я побачила відразу, як зняла гіпс. А зараз кожен день дивлячись в дзеркало на свій новий ніс, розумію, що ідеальні люди існують. І не потрібно боятися втілювати свої мрії в реальність. Тим більше довіряючи себе таким фахівцям як команда вашої клініки! Таких професіоналів навіть в Австрії не завжди можна зустріти...Бажаю вам процвітання і благополуччя!

Таня (Атланта)

3 серпня 2012 р. 09:47
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Вітаємо, Шановна Леся Федорівна. Лише три місяці минуло після моєї ринопластики, а мені вже важко повірити в те, що я колись виглядала по-іншому. Ніс вийшов просто чудовий, я навіть і не мріяла про такий результат. У Іллі Юрійовича золоті руки. Як тільки з'явиться можливість, прилечу до Вас на консультацію.

Людмила Prager

20 липня 2012 р. 12:58
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Шановний Чарівник Ілля Юрійович, це я вам вже говорила. Тоді Ви заперечили, сказавши - "Це ремесло". Після операції, на другий же день, коли моє обличчя було як погано вимішане тісто, я знову з повною упевненістю сказала, що Ви – Чарівник. Не буду аналізувати свої емоції і відчуття. Це втомлює, та й нікому не потрібно. Сьогодні вже 20 лютого. Відчуття приходу Весни і впевненості в тому, що Ви – Чарівник не покидає. Щоранку, дивлячись в дзеркало бачу як мабуть змінюється моє обличчя, як ще вчора спав ділянку шкіри прокидається, оживає.... Важко передати відчуття жінки, яка так важко переживає прихід осені. Це так. І відчуття того, що після осені буде зима. О ... це відчуття нестерпне. Тепер щоранку з дзеркала дивиться на мене молодіюча цікава жінка. Так, деякі ділянки обличчя ще сплять. Але пройде день-другий і вони теж прокинуться. І це оновлене видиме «я», яке спочатку тільки виднілося, а тепер вже видно наочно приносить нове, абсолютно нове відчуття життя і себе в цьому житті. Твоє внутрішнє «я» збігається з твоїм зовнішнім видимим «я». О, як це важливо! Спасибі Вам, Чарівник Ілля Юрійович і Всьому Вашому Колективу. З вдячністю і побажанням нових творчих звершень.

Inessa

18 травня 2012 р. 17:58
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Шановні Леся Федорівна та Ілля Юрійович! Я давно вже збиралася написати вам лист подяки. Ілля Юрійович, ви даруєте людям просто нове Життя,впевненість у собі, шанс і надію на краще. Завдяки рукам вашим рукам, хочеться дивитися в дзеркало і посміхатися, а на вулиці більше не ховатися від людей, а гордо крокувати з піднятою головою. Завдяки всім моїм операціям, ви мене змінили і я поступово перетворилася в ту, що хотіла... Всі ці слова вириваються у мене з душі, ви робите прекрасну справу, ви робите людей щасливими. Ті люди, які до вас звертаються, знають, що їм від життя треба.

Юлия

23 січня 2012 р. 16:49
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Робила септоринопластику 11 січня 2012 року, дуже задоволена, хоча ще пройшло мало часу,але милуюся собою годинами біля дзеркала.Величезне спасибі Іллі Юрійовичу,лікарю-анестезіологу,Лілії Петрівні за увагу і турботу!!!!!Завдяки Вам я зняла комплекс і кожен день дивлюся на себе з любов'ю!!!!

Неля

2 листопада 2011 р. 23:17
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Ви молодці, удачі, процвітання!

Ирина

5 червня 2011 р. 16:16
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Вітаємо Олеся Федорівну та Іллю Юрійовичу.Після зробленої мені ринопластики носа пройшло 5 або 6 років (вже й не згадаю. Спасибі вам величезне за вашу роботу і професіоналізм. Коли людина займається улюбленою справою воно обов'язково приносить успіх. Удачі вам і всього самого теплого.

Галина

28 лютого 2011 р. 18:24
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Слюсарєв і. Ю. консультації проводить швидко, об'єктивно і чітко, а не зарозуміло. Операції і післяопераційний період - на високому рівні професіоналізму (у всього персоналу). Загалом, це дійсно "КЛІНІКА пластичної та косметичної хірургії", де намагаються по максимуму попередити всі ускладнення, які може "викинути" організм пацієнта. Я - лікар хірургічного профілю, і це моя думка, засноване на побачених в клініці пацієнтах (за час мого в ній перебування), і випробуване на власній "шкурі". І незважаючи на складність операції з вирівнювання перегородки носа, спинки, підняття верхівки, і при цьому ще й звуження підстави носа, і ін., результат на моєму обличчі = красиво + вільне носове дихання! СПАСИБІ величезне Ілля Юрійович і Леся Федорівна, за те, що є Ви, ваша клініка, і Персонал, який зібрали і виростили в гідну поваги і подяки команду Фахівців.

Марина Бойко с Америки:)

27 листопада 2010 р. 20:43
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Привіт Олеся Федорівна, Ілля Юрійович, Володимир Георгійович, Лілія Петрівна і всі співробітники клініки! Ще раз хочу сказати ВАМ ВСІМ ВЕЛИЧЕЗНЕ СПАСИБІ за вдало виконану абдомінопластику, тому що я в Америці - завдяки ВАМ УСІМ!!! Тут дуже добре і я дякую Богові і вас, що я потрапила сюди. Постійно живу з почуттям щирої вдячності вам усім!!! На сайті однокласників розмістила фотографії звідси, але не знаю як Вас там знайти:) Удачі вам всім!

Алеся

30 червня 2010 р. 18:10
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Шановні Леся Федорівна, Ілля Юрійович та Олексій Іванович, а також весь персонал клініки пластичної хірургії, величезне спасибі за Вашу роботу, професіоналізм і турботу! Працюйте і радуйте всіх бажаючих!!! ;)

Анжела

24 червня 2010 р. 17:40
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Шановні Ілля Юрійович та персонал клініки! Хочу сказати вам всім величезне спасибі за все те, що ви для мене зробили! За чудово проведену операцію, комфорт душевний і фізичний, за чуйність і розуміння. За те, що бачите в своїх пацієнтах, перш за все, людей. Я відчувала себе швидше-гостем, ніж пацієнтом. І, звичайно ж, за отриманий результат. Я дуже рада, що в мою долю зробив внесок така чудова людина і хірург, як Ілля Юрійович. Нехай його золоті руки допоможуть всім, хто звернувся. З повагою, Анжела.