Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56-02-11 +38 (093) 462 28 81 +38 (095) 688 25 07 +38 (097) 762 90 05

Корекція мімічних зморшок. Ін'єкції диспорта

Мімічні зморшки, корекція.

З віком шкіра втрачає пружність і еластичність, на ній з'являються зморшки і складки. Перші вікові зміни можуть проявлятися в різному віці: в одних - у 30 років, в інших - тільки після 40. Це багато в чому залежить від анатомічних особливостей шкіри, способу життя людини, мімічної активності. Фахівці вказують, що надмірна рухливість м'язів обличчя закладена генетично, і ці люди практично не можуть контролювати свою мімічну активність. У таких випадках приходить на допомогу одна з найбільш затребуваних косметологічних процедур - міорелаксація за допомогою ботулотоксинів. Це препарати Диспорт і Ботокс, що не мають аналогів. Зморшки навколо очей, на бічних скатах носа, в області перенісся, чола практично зникають під впливом цих засобів.

Диспорт випускається у Франції, а Ботокс - у США. Діюча речовина в них одне - це ботулінічний токсин типу А. Між Диспортом і Ботоксом є значна різниця в дозах - співвідношення дози, що вводиться, і отриманого ефекту.

Диспорт дозволений для використання в 58 країнах світу. Існує успішний, більш ніж двадцятирічний досвід його застосування, проведено 230 клінічних випробувань в різних країнах.

Дія препарата

Ботулінічний токсин блокує проведення нервового імпульсу до мімічних м'язів. М'язи зберігають здатність до скорочення, але активність їх стає меншою. В результаті цього розгладжуються складки і зморшки шкіри.

диспорт, мімічні зморшки, позбутися зморшок

Показання до ін'єкцій Диспорта

  • наявність виражених гіперкінетичних складок і зморшок в області перенісся, чола, навколо очей:
  • опущені зовнішні ділянки брів, куточків рота;
  • підвищена пітливість долонь, стоп, під пахвами.

Протипоказання до застосування препарату Диспорт

Диспорт не можна вводити в період:

  • прийому антибіотиків;
  • антикоагулянтів;
  • вагітності;
  • годування груддю;
  • загострення хронічних захворювань.

Препарат протипоказаний пацієнтам із захворюваннями крові, полівалентною алергією. У разі вираженого гравітаційного птозу тканин дія Диспорта може погіршити ситуацію.

Процедура введення Диспорта

диспорт, мімічні зморшки, позбутися від зморшок

Чітко розраховані дози препарату тонкою голкою вводяться в певні ділянки мімічних м'язів. Процедура корекції мімічних зморшок займає кілька хвилин. Ефект від введення препарату розвивається поступово і досягає максимуму за 3-7 днів.

Після процедури не рекомендується лягати протягом кількох годин. Протягом трьох днів необхідно виключити сауну, прийом алкоголю, бажано знизити фізичне навантаження.

Через кілька днів після корекції може відзначатися «тяжкість» у чолі, депресія брів, головний біль. Ці неприємні наслідки проходять самостійно протягом тижня.

Дія препарату зберігається протягом певного періоду, в середньому 6-8 місяців. Для підтримки необхідного ефекту доцільно повторювати корекцію.

Схожі послуги
Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
21-09-2016