Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56-02-11 +38 (093) 462 28 81 +38 (095) 688 25 07 +38 (097) 762 90 05

Ліпофілінг кистей рук

Худі кисті рук зі складками тонкої шкіри видають вік жінки. Нівелювати візуальний дисбаланс між доглянутим обличчям і зморшкуватими руками дозволить процедура ліпофілінга.

Операція ліпофілінг являє собою ін'єкційне введення під шкіру власного жиру. Метод привабливий тим, що вся процедура виконується через проколи шкіри, які через кілька днів стають непомітними. Донорським матеріалом виступає аутожир, який не може викликати алергію або відторгнутися тканинами, що зводить ускладнення до мінімуму.

Проведення процедури

Оперативне втручання, яке зазвичай проводиться в амбулаторних умовах,, ілиться на кілька етапів, які виконуються протягом одного візиту в клініку. Спочатку, через прокол шкіри проводиться забір жиру з донорської ділянки. Ця процедура безболісна і не травмує тканини, оскільки для забору використовується канюля особливої будови. Потім отриманий в процесі забору матеріал фільтрується, відмивається, а в деяких випадках обробляється в центрифузі. Після цього, готовий матеріал, віяловим способом вводиться під шкіру кистей рук через декілька проколів. Необхідно забезпечити рівномірний розподіл жирового субстрату, що вводиться. Для цього використовуються спеціальні мікроканюлі і шприци.

Відновлення

Зазвичай після ліпофілінга кистей рук відновний період не довготривалий і не викликає вираженого дискомфорту. У перші дні відзначається помірна набряклість і болючість, яка самостійно проходить в тижневий період.

Замовити консультацію можна в нашій клініці. Для цього треба зателефонувати і записатися на прийом. Звертайтеся!

Схожі послуги
Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
21-09-2016