Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56-02-11 +38 (093) 462 28 81 +38 (095) 688 25 07 +38 (097) 762 90 05

Ліпофілінг обличчя

Ліпофілінг - це відносно нова хірургічна процедура, яка багато в чому розширила можливості пластичної хірургії і частково змінила спосіб вирішення певних косметичних проблем. За короткий час процедура отримала безліч прихильників серед фахівців естетичної медицини зза простоту виконання, передбачуваність результатів і широкий спектр можливостей. Для пацієнтів привабливість ліпофілінга полягає у фінансовій доступності, відсутності тривалої реабілітації та швидкому отриманні бажаного результату.

Суть методики полягає в тому, що пацієнтові виконують транспозицію власного жиру з донорської в реципієнтну зону.. Донорської зоною виступає ділянка тіла із зайвим жировим прошарком, а реципієнтною - із браком жирового прошарку. По суті, за рахунок пересадки жирового субстрату можна заповнити будь-яку проблемну ділянку на обличчі і тілі, і таким чином буде усунена небажана рельєфність. Основною перевагою аугментаційної пластики з використанням власних тканин, є відсутність алергічних реакцій і відторгнення, які можуть зустрічатися при введенні штучних імплантатів. Власний жир організмом не сприймається як чужорідний об'єкт, він швидко приживається на місці введення - проростає судинами, нервами, і в подальшому функціонує як повноцінна тканина.

Показання до проведення процедури

Ліпофілінг показаний, коли в результаті різкого схуднення або за рахунок послаблення зв'язкових структур, жирові блоки обличчя змінили свою позицію і перемістилися медіально і вниз. Це неминуче призводить до тканинного збіднення певних зон обличчя. Починає чітко контуруватися нижній орбітальний край, збіднюється скронева зона, поглиблюються носогубні і ротопідборідні борозни. За рахунок вікової резорбції кісткової тканини, просідає надбрівна дуга, вилична кістка, медіальна ділянка верхньощелепної кістки. У м'язовій тканині так само відбуваються дистрофічні зміни. Об`єм губ, підборіддя помітно зменшується. Це неминуче призводить до утворення безлічі шкірних підломів та зморшок навколо рота.

Всі ці зміни носять індивідуальний характер і залежать від безлічі факторів. Тому, грамотний фахівець оцінює весь образ в цілому і виконує корекцію найбільш значущих зон:: губ, носогубних складок.

Процедура ліпофілінга

Процедура не вимагає проведення загального наркозу і перебування в стаціонарі. Триває не більше години.

Із зон, на яких жирова клітковина особливо розвинена (передня черевна стінка, внутрішня поверхня стегон), за допомогою спеціальних канюль забирається достатня кількість жиру. Він фільтрується, відмивається від кров'яних елементів і за допомогою дуже тонких канюль вводиться в обрані зони: губи, носогубні складки і т.д. Процедура супроводжується помірним набряком навколишніх тканин, помітні сліди проколів шкіри. Найчастіше утворюються невеликі локальні крововиливи і синці, це характерно тільки в периорбітальній зоні, де особливо розвинене капілярне русло.

Тривалість реабілітаційного періоду індивідуальна і залежить від кількості введеного матеріалу і зон, в яких виконувалася аугментація. У більшості випадків, синці зникають протягом 7 днів, а больові відчуття ще раніше. Ризик виникнення ускладнень при проведенні будь-якого роду хірургічних втручаннь є завжди, але при липофілінгу зведений до мінімуму.

Гістологічними дослідженнями доведено, що через 2,5 місяці жир проростає капілярами і починає функціонувати як повноцінна тканина.

Протипоказання

Ліпофілінг протипоказаний пацієнтам, що страждають захворюваннями, пов'язаними зі згортанням крові, важкими формами цукрового діабету, будь-якими загостреннями шкірних захворювань.

Схожі послуги
Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
21-09-2016