Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Міжнародний симпозіум «Актуальні питання пластичної хірургії» 2008

Міжнародний симпозіум з пластичної хірургії фото 1

13-14 червня 2008 р. клініка пластичної та косметичної хірургії м. Полтави спільно з Українською асоціацією пластичної та косметологічної хірургії провела Міжнародний науково-практичний симпозіум на тему "Актуальні питання пластичної хірургії

До програму симпозіуму увійшла теоретична і практична частина, що включає в себе лекції та доповіді провідних фахівців в області пластичної реконструктивної хірургії України і країн ЄС - зокрема д.мед.н., професора НМУ ім. О.О. Богомольця Храпача В.В., м.Київ і Анни Садовської, Інститут здоров'я та краси "Proter", м. Варшава. Міжнародний симпозіум з пластичної хірургії фото 2

Практична сесія включала в себе: майстер-класи з відеотрансляцій процедури косметичної ринопластики носа, проведеної провідним хірургом ТОВ "Клініка пластичної хірургії" м.Полтава Слюсарєвим Іллею Юрієвичем і аугментаційної мамопластики, проведеної д.мед. н., професором НМУ ім. О.О. Богомольця Храпач В.В

В ході симпозіуму було розглянуто безліч питань в області пластичної і реконструктивної хірургії, підведені підсумки роботи та обміну новими досягненнями в цій галузі, були організовані конструктивні зустрічі з провідними пластичними хірургами, освоєні нові методики в області риносептопластики.

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
16-11-2008
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

20-21 листопада 2008 року. в Пуща-Водиці під Києвом відбулась науково-практична конференція «Актуальні питання сучасної хірургії», в якій активну участь приймали і лікарі нашої клініки. Директор клініки Слюсарєв І. Ю. озвучив доповідь «Спосіб задньої мастопексії з краніальним перенесенням субмамарної складки за рахунок перефіксаціі нижніх 2/3 задньої капсули на передній грудній стінці», що викликав непідробний інтерес серед колег з усієї України.
30, 31 жовтня і 1 листопада 2008 р. провідний хірург клініки пластичної і косметичної хірургії Слюсарєв І. Ю. і Слюсарєва Л. Ф. взяли участь у роботі II міжнародного симпозіума, присвяченого проблемам риносептопластики. Проходив захід на базі Українського інститута пластичної і косметичної хірургії «Віртус», м. Одеса.
29 жовтня 2008 р. на базі клініки пластичної і косметичної хірургії відбувся науково-практичний семінар на тему «Особливості комплексного підходу у лікуванні в'янучої шкіри обличчя за допомогою косметичних препаратів «Dr. Spiller», Німеччина».. У заході взяли участь лікарі і косметологи ТОВ «Міжнародна медична група», м. Київ, співробітники медико-косметологічного салону «Афродита» і більше 20 косметологів м. Полтави.
3-4 жовтня 2008 року. в м. Київ відбувся II з'їзд Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів (ВАПРЕХ) за участю провідних фахівців Європи та Америки. У роботі з'їзду приймали участь і співробітники клініки пластичної і косметичної хірургії: завідувач хірургічним відділенням Слюсарєв І. Ю., лікарі клініки Слюсарєва Л. Ф., Фомін В. Г., Дрога А. І.
З 1 по 10 серпня 2008 р. у Франції, в м Пеймпул (Бретань) відбулась 10, ювілейна, зустріч пластичних хірургів «Осінній клуб» на тему «Інноваційні технології в пластиці молочних залоз». Активну участь у зустрічі взяли Слюсарєв І.Ю. і Слюсарєва Л.Ф. Під час симпозіуму була проведена маса цікавих профессіональних зустрічей, прослухані доповіді на тему збільшує маммопластики, контурної пластики обличчя з використанням молярних і виличні імплантів.