м. Полтава, проспект Віталія Грицаєнка, 9 ПН-ПТ з 8:30 до 15:00, СБ-НД: вихідний +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Пластика під місцевим або загальним наркозом - що вибрати?

Пластика під місцевим або загальним наркозом - що вибрати? Бажання позбутися власних вад приводить все більшу кількість пацієнтів не тільки до косметологів для проходження курсу плазмоліфтингу або ін'єкцій краси, а й до пластичних хірургів. Предметом обговорення стають бажані параметри корекції обличчя і тіла, тривалість операції або період реабілітації, а також анестезія. Питання рівня чутливості під час оперативного втручання або боязнь болю найчастіше тільки заважають пацієнтові зважитися на кардинальні зміни.

Навіщо потрібна анестезія?

  1. Вона гарантує безпеку життя оперованого і мінімізує ризики.
  2. Дозволяє хірургу якісно виконати свою роботу.
  3. Виключає ймовірність виникнення стресового стану у пацієнта і знеболює.
  4. Дозволяє здійснювати моніторинг артеріального тиску, частоти дихання, серцебиття і потоку крові.

Які є види наркозу?

Пластика під місцевим або загальним наркозом - що вибрати? Для проведення місцевої анестезії не обов'язкова участь анестезіолога, хірург може здійснити процедуру самостійно. Анестезіолог виконує 2 категорії наркозу:

  1. Внутрішньовенне введення препарату дозволяє позбавити пацієнта від стресового стану і, при цьому, зберегти його свідомість. Після цього організм може бути поступово введений в стан загального наркозу. В анестезіології його ділять на 3 види:
    • стан легкої дрімоти зі збереженням реакції на голосові команди (седація);
    • поверхневий сон, який дозволяє пацієнтові позбутися хвилювання і перебувати в комфортному стані (глибока седація);
    • загальний наркоз.
  2. Місцева анестезія дозволяє знеболити певну частину тіла. Найбільш популярними підвидами є:
    • спінальна - введення анестетика в субарахноїдальний простір з метою блокування передачі імпульсу на рівні корінців спинномозкових нервів;
    • епідуральна - введення препарату в епідуральний простір хребта через катетер;
    • блокада нервів.

методи анестезії

При проведенні пластики основними параметрами підбору наркозу є:

  • безпека для оперованого;
  • передбачуваний час проведення і складність;
  • необхідність перебування пацієнта в післяопераційний період в стаціонарі.
  1. Нескладні та нетривалі операції (мікроліпосакція, корекція підборіддя або вушних раковин, пластика повік).

    Пластика під місцевим або загальним наркозом - що вибрати? В даному випадку немає необхідності в госпіталізації пацієнта. Завдяки поверхневому сну і місцевому знеболенню пацієнт може стежити за ходом процедури і покинути клініку вже через кілька хвилин після її завершення.

    Завдяки використанню комбінації препаратів різної тривалості дії, ефект знеболення настає швидко і утримується після завершення процедури. Такий метод характеризується наступними перевагами для пацієнта:

    • він глибоко знеболює;
    • спостерігається практично повна відсутність будь-яких спогадів;
    • вже за кілька хвилин після завершення процедури пацієнт може покинути клініку в повній ясності свідомості;
    • в післяопераційний період не виникає біль і нудота;
    • повна безпека не тільки під час процедури, але і в післяопераційний період
  2. Пластичні операції середньої тривалості і рівня складності (міні-пластика обличчя, збільшення грудей, ліпосакція, пластика носа).

    При виборі методу анестезії в даному випадку враховуються такі чинники:

    У відповідності з перерахованими критеріями, можливе проведення операції під загальним наркозом в його легкій формі або під місцевим знеболенням з поверхневим сном. Незалежно від обраного методу, пацієнт може покинути клініку в цей же день.

    • безпека для життя клієнта;
    • особливість хірургічного втручання;
    • стан здоров'я оперованого;
    • його побажання.
  3. Складні пластичні операції із застосуванням загального наркозу (розширена пластика обличчя, підтяжка грудей, зменшення грудей, пластика живота)

    Незалежно від складності процесу хірургічного втручання, використання передових методик в поєднанні із сучасними препаратами дозволяє досягти наступних результатів:

    • абсолютна безпека пацієнта завдяки безперервному контролю стану його життєво важливих функцій;
    • відсутність у нього спогадів про процедуру;
    • після проведення пластики клієнт не відчуває болю і нудоти;
    • високий рівень ефективності роботи хірурга;
    • свобода пересування відразу після процедури;
    • вранці, на наступний день, пацієнта виписують.

Чим викликана боязнь анестезії?

  1. Як правило, пацієнти не мають відношення до медицини і тому їм нічого не відомо про анестезіологію.
  2. Клієнт клініки має можливість особисто познайомитися з пластичним хірургом задовго до проведення пластики і проконсультуватися у нього з усіх хвилюючих його питань. Знайомство з анестезіологом відбувається безпосередньо перед процедурою.
  3. Іноді у людини спрацьовує інстинкт самозбереження і вона боїться навіть на деякий час втратити свідомість і довіритися незнайомцеві.

Чи варто боятися анестезії?

Ризик настання негативних наслідків місцевого або загального знеболювання у здорового пацієнта - мінімальний. Це пов'язано не тільки з високим рівнем кваліфікації лікарів нашої клініки, а й з використанням передових методик анестезіології, сучасних препаратів, а також завдяки постійному моніторингу фізичного стану клієнта.

Лікарські препарати, що використовуються сьогодні, мають високий рівень надійності, тому анестезіологу недостатньо зробити одну помилку для виникнення ускладнень, необхідно її повторити. До того ж, під час операції контролюються більше 20 функцій організму, що практично повністю виключає упущення, пов'язані з людським фактором.

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
10-07-2018
Теги: Анестезія
Запишіться на консультацію
Отримайте персональні рекомендації лікаря!

Схожі новини

Чи можливо повернути час? Багатьом може здатися, що відповідь на це питання - очевидна. Насправді ж, коли мова йде про жіночу красу, можливо все. Адже сучасні методики та препарати дозволяють повернути молодість і привабливість за лічені хвилини. У чому суть контурної пластики? Контурна пластика обличчя - це надійний метод боротьби з віковими змінами.
Пластична хірургія здатна кардинально змінити життя людини. Вона дозволяє наблизитися до загальновизнаних канонів краси або усунути наслідки аварій і травм. Причому сьогодні в медицині успішно використовуються не тільки натуральні матеріали (хрящова тканина самого пацієнта), але і штучні. Коли потрібен імплант? У сучасній ринопластиці для досягнення бажаного результату досить часто використовуються імпланти.
Всенародні улюблениці: Ліза Боярська, Айшварія Рай, Кейт Мідлтон - щасливі володарки не тільки краси, слави і зоряного статусу, а й ще однієї дивовижної родзинки - ямочок на щоках. Саме вони надають усмішці особливий юнацький запал, щирість і шарм. Не випадково їх ще називають «міткою щастя». Далеко не кожен з нас обдарований природою ямочками на щоках. А деяким настільки хочеться наблизитись до цієї чарівності, що в хід йдуть всі відомі людству способи: від макіяжу до пластичної хірургії.
До недавнього часу косметична хірургія вважалася прерогативою жінок. Але зараз все більше чоловіків звертаються до допомоги пластичних хірургів для корекції рис обличчя, обрисів тіла. Найбільше число звернень від представників сильної статі фіксують з приводу ринопластики або поліпшення м'язового рельєфу. Але в останні роки помітно зріс чоловічий інтерес до ліпосакції.
Косметична хірургія відкрила перед жінками широкі можливості в підтримці молодості й краси тіла. Серед великої кількості процедур все більшим попитом користується ліпофілінг. Малоінвазивна операція дозволяє змінити рельєф гомілок або стегон, відновити молодість рук, але особливий інтерес викликає методика омолодження шкіри обличчя за допомогою введення власних жирових клітин пацієнта.