м. Полтава, проспект Віталія Грицаєнка, 9 ПН-ПТ з 8:30 до 15:00, СБ-НД: вихідний +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07
Гіалуронова кислота один з найбільш затребуваних продуктів в сучасній косметології. Бажаючи поліпшити свою зовнішність без операцій, все більше людей вибирають саме уколи краси з її використанням. Популярність таких препаратів пов'язана з вираженим естетичним ефектом і безпекою. Дійсно, в більшості випадків ін'єкції не викликають ніяких алергічних реакцій. Однак повністю виключити ймовірність появи алергії не можна. Чому ж вона виникає, як виявляється і чи можна її попередити?
Алергія після введення препаратів на основі гіалуронової кислоти може виникнути з кількох причин:
Раніше однією з найбільш поширених причин алергії було застосування засобів з гіалуроновою кислотою тваринного походження. Її неможливо було повністю очистити від ліпідних і білкових з'єднань, які і були головними причинами небажаних алергічних реакцій після процедур. Сьогодні серед сумлінних косметологів її не прийнято використовувати професіонали віддають перевагу гіалуронової кислоти, одержуваної з рослинного субстрату із застосуванням спеціальних бактерій. Вона відрізняється високим ступенем очищення, що мінімізує ризик алергічних реакцій.
Ін'єкційне збільшення губ і інші косметологічні процедури з використанням гаілуронової кислоти має стандартну симптоматику реакцій: набряклість і почервоніння зон введення препаратів. Зазвичай симптоми проявляються в ранній реабілітаційний період і проходять через 3-5 днів після ін'єкцій. Боятися цих звичних симптомів не варто вони не несуть в собі ніякої небезпеки.
Але є ряд симптомів, поява яких свідчить про розвиток алергії на гіалуронову кислоту:
При всіх цих симптомах необхідно звернутися до лікаря. Він призначить діагностичні процедури, щоб спростувати або підтвердити алергію. Якщо діагноз буде підтверджений, після з'ясування причин небажаних реакцій фахівець призначить лікування.
Навіть якщо алергія не спровокувала серйозні негативні наслідки, повторно використовувати той же препарат не рекомендується. Попадання цього ж алергічного компонента в організм може стати причиною важких системних реакцій. Тому після лікування лікар визначить, які препарати з гіалуроновою кислотою в подальшому можна використовувати конкретному пацієнту, а від застосування яких потрібно відмовитися.
Для попередження потенційної алергії на філери, перед ін'єкційними процедурами повинні проводитися алергопроби. Для цього на шкірі робляться невеликі подряпини, поверх яких наноситься можливий подразник засіб на основі гіалуронової кислоти, яке планується використовувати під час операції. Якщо через 2-3 дні не проявилося ніяких насторожують симптомів, значить, застосування препарату припустиме.
Щоб введення філерів пройшло для пацієнта з мінімальними ризиками, необхідно виконувати кілька простих правил:
І найголовніше після проведення процедури потрібно виконувати всі рекомендації лікаря. Це гарантує якісне післяопераційне відновлення.
Схожі новини