Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56-02-11 +38 (093) 462 28 81 +38 (095) 688 25 07 +38 (097) 762 90 05

Пластика носа (ринопластика): фото до і після операції

Людину не завжди влаштовує те, як вона виглядає. Естетична незадоволеність призводить до внутрішнього дискомфорту. Поліпшити ситуацію і запобігти розвитку комплексів допоможе пластика носа.

Ринопластика - корекція вроджених або посттравматичних деформацій зовнішньої частини органу нюху. Аби надати вам чітке уявлення про її можливості, ми створили цей розділ з фотографіями наших клієнтів до і після.

На фото показано, як за допомогою пластики можна підправити форму, прибрати горбинку носа та багато іншого.

Тут представлені результати пластичних операцій двох типів: закритих і відкритих.

Не обов'язково робити повну ринопластику. Досить трохи змінити форму носа, аби, порівнюючи зовнішність до і після, відчути себе привабливішим.

Зміна кінчика носа - популярна процедура. Пластику роблять під місцевою анестезією. Ця пластична операція полягає в зміщенні або частковому видаленні хрящових тканин.

Ринопластика крил - найпростіша пластична операція, що легко переноситься пацієнтом. Корекція ширини проводиться відсіканням м'яких тканин біля основи.

Найкраща реклама - наші задоволені пацієнти. Фото клієнтів до і після корекції, а також численні відгуки допоможуть вам визначитися з вибором.