Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56-02-11 +38 (093) 462 28 81 +38 (095) 688 25 07 +38 (097) 762 90 05

Шлях до ідеального тіла

ліпосакція, ліпосакція живота, ліпосакція подборіддя Ультразвукова ліпосакція подарує ідеальну фігуру

Дане оперативне втручання дозволяє скоригувати фігуру за допомогою усунення зайвого жирового прошарку на обличчі і тілі. До ліпосакції в основному вдаються, коли необхідно усунути локальні жирові накопичення, що виникають з віком або в силу анатомічних особливостей.

Варто зазначити, що у чоловіків і жінок локальні зони надлишкового розвитку жирової тканини різні. У представниць прекрасної статі, надлишкові жирові накопичення відкладаються на зовнішній поверхні стегон, в області колін, в області талії і на животі. У чоловіків - частіше абдомінальній області, в районі шиї і деяких інших областях. Це позначається не тільки на фігурі, але і на здоров'ї в цілому. Надлишок жиру погіршує роботу серцево-судинної системи, обмежує життєву активність, провокує розвиток діабету та інших ендокринних проблем. Саме тому операція дозволяє вирішити не тільки косметичні проблеми, але і сприяє загальному оздоровленню організму.

Показання до ліпосакції:

  • усунення локальних жирових відкладень;
  • моделювання силуету.

Ліпосакція (аспірація жирової клітковини)

ліпосакція, ліпосакція живота, ліпосакція подборіддя При великих обсягах ліпоаспірації (більше 2 літрів жиру) операцію необхідно проводити під наркозом. На першому етапі ультразвукової ліпосакції, через невеликі проколи у відповідні зони вводиться спеціальний препарат - розчин Кляйна. Розчин сильно наводнює тканини, звужує мікросудинне русло. Це дає можливість використати ультразвуковий зонд для руйнування жирових клітин. При використанні ультразвуку, практично не пошкоджуються кровоносні судини і нерви. Більш м'яка оболонка адипоцита (жирової клітини), не витримує надвисоких звукових коливань і руйнується, утворюючи жирову емульсію. Цей емульгант аспірується тонкими зондами. На місця проколів накладаються вузлові шви з нитки, що розсмоктується. Відразу ж одягається компресійна білизна.

 

Після процедури

З огляду на малотравматичність даного методу, пацієнт не відчуває виражених больових відчуттів. Необхідність перебування в стаціонарі обмежується 24 - 48 годинами. Термін повної реабілітації не перевищує 3 - 4 тижнів.

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
06-03-2017