м. Полтава, проспект Віталія Грицаєнка, 9 ПН-ПТ з 8:30 до 15:00, СБ-НД: вихідний +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07
м. Полтава, проспект Віталія Грицаєнка, 9 ПН-ПТ з 8:30 до 15:00, СБ-НД: вихідний +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07
Ультразвукова ліпосакція подарує ідеальну фігуру
Дане оперативне втручання дозволяє скоригувати фігуру за допомогою усунення зайвого жирового прошарку на обличчі і тілі. До ліпосакції в основному вдаються, коли необхідно усунути локальні жирові накопичення, що виникають з віком або в силу анатомічних особливостей.
Варто зазначити, що у чоловіків і жінок локальні зони надлишкового розвитку жирової тканини різні. У представниць прекрасної статі, надлишкові жирові накопичення відкладаються на зовнішній поверхні стегон, в області колін, в області талії і на животі. У чоловіків - частіше абдомінальній області, в районі шиї і деяких інших областях. Це позначається не тільки на фігурі, але і на здоров'ї в цілому. Надлишок жиру погіршує роботу серцево-судинної системи, обмежує життєву активність, провокує розвиток діабету та інших ендокринних проблем. Саме тому операція дозволяє вирішити не тільки косметичні проблеми, але і сприяє загальному оздоровленню організму.
Показання до ліпосакції:
Ліпосакція (аспірація жирової клітковини)
При великих обсягах ліпоаспірації (більше 2 літрів жиру) операцію необхідно проводити під наркозом. На першому етапі ультразвукової ліпосакції, через невеликі проколи у відповідні зони вводиться спеціальний препарат - розчин Кляйна. Розчин сильно наводнює тканини, звужує мікросудинне русло. Це дає можливість використати ультразвуковий зонд для руйнування жирових клітин. При використанні ультразвуку, практично не пошкоджуються кровоносні судини і нерви. Більш м'яка оболонка адипоцита (жирової клітини), не витримує надвисоких звукових коливань і руйнується, утворюючи жирову емульсію. Цей емульгант аспірується тонкими зондами. На місця проколів накладаються вузлові шви з нитки, що розсмоктується. Відразу ж одягається компресійна білизна.
Після процедури
З огляду на малотравматичність даного методу, пацієнт не відчуває виражених больових відчуттів. Необхідність перебування в стаціонарі обмежується 24 - 48 годинами. Термін повної реабілітації не перевищує 3 - 4 тижнів.