Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56-02-11 +38 (093) 462 28 81 +38 (095) 688 25 07 +38 (097) 762 90 05

Омолодження периорбітальної ділянки

пластика повік, підтяжка повік, корекція повік Всі операції в пластичній хірургії виконуються в плановому порядку. Спочатку проводиться консультація, під час якої визначається запланований обсяг оперативного втручання, з'ясовується наявність у пацієнта протипоказань і призначається дата блефаропластики. Пацієнт здає аналізи. Безпосередньо перед проведенням втручання укладається договір між пацієнтом і клінікою.

Тим, хто бажає обдурити невблаганну природу, на допомогу готова прийти пластична хірургія з найбільш затребуваною операцією - блефаропластикою (пластика повік). За допомогою цього оперативного втручання можна ефективно омолодити переорбітальну область.

Підготовка до операції

Всі операції в пластичній хірургії виконуються в плановому порядку. Спочатку проводиться консультація, під час якої визначається запланований обсяг оперативного втручання, з'ясовується наявність у пацієнта протипоказань і призначається дата блефаропластики. Пацієнт здає аналізи. Безпосередньо перед проведенням втручання укладається договір між пацієнтом і клінікою.

Операція

пластика повік, підтяжка повік, корекція повік До оперативного втручання пацієнтові робиться внутрішньом'язовий укол зі знеболюючими і заспокійливими засобами. Це дозволяє спокійно перенести операцію під місцевою анестезією.

Блефаропластику виконують, роблячи розріз в пальпебральній борозні на верхній повіці і, злегка відступивши від нижнього краю вій, на нижній повіці. Через ці розрізи проводяться всі необхідні маніпуляції на глибинних структурах. Перш за все, це дозована резекція перерозтягнутого м'яза, висічення виступаючого орбітального жиру, зміцнення або зведення орбітальної септи. Остаточним етапом при пластиці повік проводиться висічення надлишків шкіри і ушивання розрізів внутрішньошкірними швами.

Після операції

Кілька годин після блефаропластики пацієнт залишається в клініці. У перші дні, можуть спостерігатися неприємні відчуття в прооперованій області, які швидко усуваються при прийомі знеболюючих засобів. З кожним днем припухлість, набряклість, синці в області повік стають меншими. Шви знімаються на 4-5 добу. Остаточний відновний період становить кілька тижнів. За цей час набряклість і інфільтрація тканин повністю проходять, шкірні рубці стають непомітними.

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
06-03-2017