Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56-02-11 +38 (093) 462 28 81 +38 (095) 688 25 07 +38 (097) 762 90 05

Контурна пластика

контурная пластика, пластика лица, контурная пластика губ Контурна пластика – процедура, що останнім часом викликає дуже жвавий інтерес у зовсім різних груп пацієнтів. І це абсолютно зрозуміло, тому що можливості контурної пластики дуже широкі, а пластика, сама по собі не є складною і легко переноситься пацієнтами. Результат видно практично одразу, при відсутності тривалого відновного періоду. Сама назва процедури вказує на її можливості. Це корекція рельєфу обличчя - заповнення глибоких шкірних підламів, борозн, надання більш вираженої контурності вилицям, надбрівним дугам, губам, підборіддю, суборбітальній зоні, носу. Фактично, волюмізуючий вплив може бути виконаний на будь-яких м`якотканих структурах обличчя.

Принцип м`якотканої волюмізації

Процедура передбачає виконання внутрішньошкірних, підшкірних, внутрішньом'язових ін'єкцій. Тканинними наповнювачами виступають різні препарати, особливості яких найкраще підходять для корекції певних зон. Це широка лінійка препаратів з різними властивостями, створених на базі стабілізованої гіалуронової кислоти. Філери, створені на основі цієї кислоти, є гіпоалергенними, нетоксичними і легко сумісними з тканинами організму.

konturnaya-plastika.jpg Гіалуронова кислота - є природним компонентом міжклітинної речовини. Вона здатна утримувати молекули води, що забезпечує достатню гідратацію тканин. З віком кількість гіалуронової кислоти в тканинах значно знижується. Шкіра, зв'язкові структури, підшкірна клітковина втрачають свою еластичність, пружність, знижується тканинний тургор. Це відбувається через зниження синтезу кислоти і прискорення темпів її руйнування.

Процедура контурної пластики

контурна пластика, пластика обличчя, контурна пластика губ Перш за все, хірург оцінює анатомічні особливості обличчя,вікові зміни, що відбулися, вислухує побажання пацієнта. Як вже було сказано, для корекції різних ділянок обличчя використовуються препарати з різними структурними властивостями. Підбирається і розраховується необхідна кількість препарату.


Для знеболення використовується аплікаційна або провідникова анестезія, це дозволяє знизити больові відчуття під час виконання процедури до мінімуму.

Тривалість втручання не перевищує 15 хвилин. Воно виконується амбулаторно. За годину після його виконання пацієнт залишає клініку. Легка гіперемія, набряклість тканин, сліди від ін'єкцій самостійно проходять протягом першої доби.

Контурна пластика обличчя гіалуроновою кислотою зберігає ефект 8-18 місяців. Після закінчення цього періоду процедуру можна повторити.

Протипоказання

Процедура протипоказана при загостренні хронічних захворювань, під час вагітності і періоду лактації, при наявності захворювань, пов'язаних з порушенням згортання крові, при герпетичних висипаннях

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
21-09-2016