Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56-02-11 +38 (093) 462 28 81 +38 (095) 688 25 07 +38 (097) 762 90 05

Інтимна пластика (лабіопластика)

Лабіопластика (інтимна пластика) - це делікатний і досить широкий розділ естетичної хірургії. Інтимна пластика, здебільшого, вирішує естетичні проблеми у випадку, коли жінка не задоволена зовнішнім виглядом своїх статевих органів.

Сумніви в своїй привабливості можуть спровокувати порушення гармонії в статевому житті. Багатьом пацієнткам для того щоб позбутися від комплексів і набути впевненості в собі доводиться звертатися до хірурга. Найбільш часто жінки звертаються з приводу необхідності зменшення малих статевих губ, внаслідок їх елонгації, бажання звузити піхву, відновити втрачені після пологів пропорцій, а також корекції інших вроджених або набутих дефектів. . Ефективно вирішувати ці задачі покликана інтимна пластика або лабіопластика. Жінки мають знати про те, що мають можливість змінити себе на краще.

Пластика малих статевих губ

З приводу елонгації (подовження) малих статевих губ або їх асиметрії жінки звертаються в клініку пластичної хірургії найбільш часто. Виражена асиметрія доставляє жінкам більш виражений дискомфорт, ніж просто їх елонгація. Ця проблема найчастіше носить вроджений характер, або виникає внаслідок родових травм.

На консультації з пластики малих статевих губ хірург оглядає пацієнтку, вислуховує її побажання. Він має пояснити анатомічні аспекти, функціональне значення малих і великих статевих губ. Операція має призвести до повної анатомічної гармонії, зберігши всі пропорції і природну складчастість. З цією метою обговорюється весь плановий обсяг і хід майбутньої операції.

Інтимна пластика, як правило, виконується в амбулаторному режимі. Тобто пацієнтка в призначений час приходить в клініку, де виконується операція, і через кілька годин вона їде додому. Перед операцією необхідно надати всі необхідні лабораторні аналізи. Оперативне втручання триває близько годиниТривалість залежить від складності кожного конкретного випадку. Для достатнього інтраопераційного знеболювання, найчастіше, достатньо місцевої і провідникової анестезії, хоча в деяких випадках бажано застосовувати загальний наркоз .

Перед тим як пацієнтка покине клініку після лабіопластики, вона отримає рекомендації від лікаря. Післяопераційний період супроводжується помірним дискомфортом. Протягом двох тижнів необхідно обмежити фізичні навантаження, виключити теплові процедури. При благополучному перебігу необхідність в оглядах і перев'язках відсутня, досить дотримання активного гігієнічного режиму. Всі шви розсмоктуються протягом 10-12 днів.

Статеве життя можна відновити через 2-3 тижні після операції. У період до 2 місяців може відзначатися зниження сексуальної чутливості. Рубцювання проходить сприятливо, візуально ознаки хірургічного втручання повністю відсутні.

 
Схожі послуги
Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
21-09-2016