Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (044) 300 25 17 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Мікроабдомінопластика

Абдомінопластика, пластика і корекція форм живота Мікроабдомінопластика  - операція дозволяє позбутися зайвого жиру на передній черевній стінці, відвислого живота, перерозтягнутої шкіри. З її допомогою, можна кардинально поміняти фігуру людини, зробити її більш впевненою у собі, позбавити від зайвих некомфортних ситуацій.

Дана операція є є серйозним хірургічним втручанням і призначається тільки після ретельного огляду і обстеження. Під час огляду хірург визначає запланований обсяг ліпосакції (видалення жирової клітковини), зони на яких вона повинна бути виконана. Так само уточнюються межі висічення шкірного клаптя і спосіб пластики шкіри. Пацієнт має отримати відповіді на всі питання, що його цікавлять і бути проінформованим про основні етапи оперативного втручання, відновлювальний період, можливі ускладнення. Дата операції призначається після узгодження всіх цих моментів та аналізу результатів клінічного і лабораторного обстеження.

Операція

Мікроабдомінопластика  виконується під загальним наркозом. Зазвичай її тривалість 2-4 години.

Спочатку, в зони, на яких планується витончення шкірно-жирового клаптя вводиться розчин Кляйна. Виконується ультразвукова деструкція гіпертрофованого жирового шару і витончення його, за допомогою вакуумної ліпоаспірації. Під час виконання даного оперативного етапу практично не пошкоджуються кровоносні судини і нерви. Так само, залишаються цілими сполучнотканинні тяжі, які йдуть від апоневрозу передньої черевної стінки до внутрішнього шару шкіри, пронизуючи жирову клітковину. По досягненню бажаної товщини шкірно-жирового клаптя, хірург приступає до етапу шкірної пластики. Спочатку виконується розріз шкіри над лобком і навколо пупка. Для надання клапотеві достатньої мобільності, сполучнотканинні тяжі розсікаються з нижнього розрізу. Потім, вже рухливий клапоть, з помірним зусиллям підтягується вниз. Утворені надлишки шкіри резецуються.. Пупок вшивається на нове місце. Нижній розріз пошарово зашивається. На шкіру накладається безперервний шов, який сам розсмоктується. На першу післяопераційну добу, всередину рани встановлюються тонкі дренажні трубки для того, щоб під клаптем не накопичувалася кров, серозна рідина.

Після операції

У перший тиждень пацієнт відчуває болючість в області передньої черевної стінки, що підсилюється під час руху. Для створення компресії, що сприяє більш швидкому відновленню, пацієнт повинен носити спеціальну білизну протягом першого місяця після абдомінопластики. Також, протягом перших 2 - 3 тижнів після операції показано обмеження фізичних навантажень, різких рухів. Шви розсмоктуються за 2-2,5 тижні після пластики живота. До 3 місяців на животі під час пальпації можуть відчуватися ущільнення, відзначається локальне зниження чутливості.

Повне відновлення після мікроабдомінопластики при благополучному перебігу триває до 6 місяців. До остаточного формування шкірного рубця проходить близько 10-12 місяців.

Матеріал підготовлений
фахівцями клініки пластичної хірургії
21-09-2016