Видалення гемангіом

Видалення гемангіом 1 Гемангіома - доброякісна судинна пухлина. Найчастіше проблема зустрічається у новонароджених і немовлят в перші місяці життя. У дорослих протягом життя також існує ризик утворення гемангіоми, яка схильна до злоякісного переродження.

Гемангіоми бувають декількох видів:

  • Капілярна. Має червоний колір, чіткі краї та гладку поверхню. Розташована на поверхні шкіри або з незначним заглибленням;
  • Кавернозна. Може бути безбарвною або мати синюшно-червоний колір. Має вузлову структуру та розташована під шкірою;
  • Комбінована. Являє собою складне поєднання капілярної та кавернозної форми.

Судинна пухлина є вираженим естетичним дефектом і при цьому може нести ризик порушення функціонування сусідніх органів або злоякісного переродження. Тому при наявності подібних змін на шкірі їх варто вирізати.

Видалення гемангіом 2 Наша клініка проводить ефективне та безпечне видалення новоутворень хірургічним шляхом. За відгуками фахівців, саме хірургічні методики дають необхідний ефект і виключають ризик неповного видалення патологічних тканин. Ми пропонуємо доступні ціни на найбільш перевірені методики. Уточнити вартість лікування або записатися на консультацію можна через форму на сайті або по телефону.

Хірургічні методи видалення

Видалення хірургічним методом показано при локалізації новоутворення на ділянках тіла, де післяопераційний рубець буде менш помітний, а також при значних розмірах і заглибленні утворення. У деяких випадках операції може передувати медикаментозна терапія для зменшення розмірів утворення. Так як гемангіома часто займає значну площу шкіри, потрібна сильна анестезія. Утворення вирізають під загальним наркозом. Хірург робить видалення самої гемангіоми та 1-2 мм тканини, що прилягає до неї.

Показання

Видалення гемангіоми призначається у разі, якщо утворення є вираженим естетичним дефектом, пухлина швидко розростається, знаходиться в області статевих органів. Безпосередньо хірургічне втручання є оптимальним в тих випадках, коли гемангіома локалізується на прихованих ділянках або має велику глибину залягання. Це пов'язано з тим, що дана методика дає гарантію повного видалення утворення, але при цьому проводиться висічення ділянки шкіри і може знадобитися трансплантація.

Протипоказання

Якщо є всі показання для проведення висічення, варто врахувати протипоказання. До протипоказань відноситься стадія активного росту новоутворення. Завершальна стадія формування пухлини характеризується відтоком крові і формуванням рубцевої тканини, яку легко видалити без ризику кровотечі.

Відновлювальний період

Після операції заборонено мочити місце шва, необхідно використовувати призначені антисептичні і засоби та засоби для загоєння. Заборонено прогрівання і розпарювання місця операції.

Можливі наслідки

Після втручання на місці видалення залишається рубець, розмір і вираженість якого залежать від типу утворення.

Наша клініка в Полтаві проводить ефективне видалення утворень хірургічним шляхом за доступною вартістю. Крім боротьби з новоутвореннями ми використовуємо сучасні методики для відновлення краси та молодості: нитковий ліфтинг, корекція мімічних зморшок, плазмоліфтинг. На всі види пластичних операцій встановлені зважені ціни. Дізнатися, вартість послуги, записатися на прийом ви можете по телефону. Оцінити якість роботи наших фахівців допоможуть відгуки пацієнтів і фото до і після процедури.

Відгуки наших пацієнтів про послугу видалення гемангіоми

На жаль відгуків про дану послугу поки немає.

Переглянути всі відгуки