Наша клиника в Полтаве проводит эффективное удаление образований хирургическим путем по доступной стоимости. Помимо борьбы с новообразованиями мы используем современные методики для восстановления красоты и молодости: нитевой лифтинг, коррекция мимических морщин, плазмолифтинг. На все виды пластических операций установлены взвешенные цены. Узнать, сколько стоят услуги, записаться на прием вы можете по телефону. Оценить качество работы наших специалистов помогут отзывы пациентов и фото до и после процедуры.

Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56-02-11 +38 (095) 688 25 07

Видалення гемангіом

Видалення гемангіом 1 Гемангіома - доброякісна судинна пухлина. Найчастіше проблема зустрічається у новонароджених і немовлят в перші місяці життя. У дорослих протягом життя також існує ризик утворення гемангіоми, яка схильна до злоякісного переродження.

Гемангіоми бувають декількох видів:

  • Капілярна. Має червоний колір, чіткі краї та гладку поверхню. Розташована на поверхні шкіри або з незначним заглибленням;
  • Кавернозна. Може бути безбарвною або мати синюшно-червоний колір. Має вузлову структуру та розташована під шкірою;
  • Комбінована. Являє собою складне поєднання капілярної та кавернозної форми.
1
Підготовка
  • Попередня консультація хірурга.
  • За дванадцять днів до операції пройти лабораторне обстеження, список аналізів
2
Процес
  • Застосовується або хірургічний спосіб з прошиванням судинної пухлини, або ж коагуляція судин
3
Реабілітація
  • 10-15 днів

Судинна пухлина є вираженим естетичним дефектом і при цьому може нести ризик порушення функціонування сусідніх органів або злоякісного переродження. Тому при наявності подібних змін на шкірі їх варто вирізати.

Видалення гемангіом 2 Наша клініка проводить ефективне та безпечне видалення новоутворень хірургічним шляхом. За відгуками фахівців, саме хірургічні методики дають необхідний ефект і виключають ризик неповного видалення патологічних тканин. Ми пропонуємо доступні ціни на найбільш перевірені методики. Уточнити вартість лікування або записатися на консультацію можна через форму на сайті або по телефону.

Хірургічні методи видалення

Видалення хірургічним методом показано при локалізації новоутворення на ділянках тіла, де післяопераційний рубець буде менш помітний, а також при значних розмірах і заглибленні утворення. У деяких випадках операції може передувати медикаментозна терапія для зменшення розмірів утворення. Так як гемангіома часто займає значну площу шкіри, потрібна сильна анестезія. Утворення вирізають під загальним наркозом. Хірург робить видалення самої гемангіоми та 1-2 мм тканини, що прилягає до неї.

Показання

Видалення гемангіоми призначається у разі, якщо утворення є вираженим естетичним дефектом, пухлина швидко розростається, знаходиться в області статевих органів. Безпосередньо хірургічне втручання є оптимальним в тих випадках, коли гемангіома локалізується на прихованих ділянках або має велику глибину залягання. Це пов'язано з тим, що дана методика дає гарантію повного видалення утворення, але при цьому проводиться висічення ділянки шкіри і може знадобитися трансплантація.

Протипоказання

Якщо є всі показання для проведення висічення, варто врахувати протипоказання. До протипоказань відноситься стадія активного росту новоутворення. Завершальна стадія формування пухлини характеризується відтоком крові і формуванням рубцевої тканини, яку легко видалити без ризику кровотечі.

Відновлювальний період

Після операції заборонено мочити місце шва, необхідно використовувати призначені антисептичні і засоби та засоби для загоєння. Заборонено прогрівання і розпарювання місця операції.

Можливі наслідки

Після втручання на місці видалення залишається рубець, розмір і вираженість якого залежать від типу утворення.

Час операції
30 хвилин
Тип анестезії
місцева анестезія
Стаціонар або амбулаторно
амбулаторно
Реабілітація
10-15 днів

Наша клініка в Полтаві проводить ефективне видалення утворень хірургічним шляхом за доступною вартістю. Крім боротьби з новоутвореннями ми використовуємо сучасні методики для відновлення краси та молодості: нитковий ліфтинг, корекція мімічних зморшок, плазмоліфтинг. На всі види пластичних операцій встановлені зважені ціни. Дізнатися, вартість послуги, записатися на прийом ви можете по телефону. Оцінити якість роботи наших фахівців допоможуть відгуки пацієнтів і фото до і після процедури.

Схожі послуги
Ціни на дану послугу
Хірургічне висічення доброякісних новоутворень (ліпома, атерома, невус)
1 категорія складності
550 ГРН
2 категорія складності
600 ГРН
3 категорія складності
850 ГРН
Хірургічне висічення доброякісних новоутворень атипового розташування (ліпома, атерома, невус)
1 категорія складності
1 100 ГРН
2 категорія складності
1 650 ГРН
3 категорія складності
1 980 ГРН

Відгуки наших пацієнтів про послугу видалення гемангіоми

На жаль відгуків про дану послугу поки немає.

Переглянути всі відгуки