Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56-02-11 +38 (093) 462 28 81 +38 (095) 688 25 07 +38 (097) 762 90 05

Збільшення грудей (маммопластика)

Збільшення грудей (маммопластика) фото 1 Мамопластика - одна з найбільш затребуваних операцій в області пластичної хірургії. Це ефективний метод корекції форми і розміру грудей. Для збільшення розміру молочних залоз застосовують аугментаційну маммопластику - операцію по установці спеціальних протезів (грудних імплантів).

Що включає підготовка до операції

Підготовка до операції по збільшенню грудей починається з попередньої консультації профільного спеціаліста. Лікар проводить огляд, з'ясовує бажаний для пацієнтки результат маммопластики, призначає необхідні аналізи, які покажуть стан її здоров'я. Лабораторне обстеження необхідно пройти за 12 днів до хірургічного втручання.

1
Підготовка
 • Попередня консультація хірурга.
 • За дванадцять днів до операції пройти лабораторне обстеження, список аналізів
2
Процес
 • ретельна розмітка
 • формування нової форми грудей
 • установка імплантів
3
Реабілітація
 • 2-4 місяці

Показання та протипоказання до збільшення грудей

Збільшення грудей проводять у випадках, коли пацієнтка відчуває незадоволеність розміром молочних залоз, що може викликати сильний психологічний дискомфорт, невпевненість у своїй жіночій привабливості. Операція показана жінкам:

 • при зміні форми грудей після вигодовування дитини або вагітності;
 • при вроджених аномаліях молочних залоз, наприклад, асиметрії;
 • після хірургічного видалення залози.

Операція зі збільшення грудей має ряд протипоказань:

 • онкологічне захворювання;
 • інфекційні захворювання;
 • мастопатія;
 • цукровий діабет;
 • хронічні хвороби в стадії загострення.

Маммопластику можна проводити жінкам після досягнення статевої зрілості, коли груди повністю сформувалася.

Різноманітність протезів молочних залоз: які бувають

Збільшення грудей (маммопластика) фото 2 Імпланти для збільшення грудей складаються з оболонки і наповнювача. Оболонка безпосередньо контактує з живими тканинами, тому проводиться з біологічно інертних матеріалів. Наповнювачем виступають спеціальні гелі або фізіологічний розчин. Форма імплантів для молочних залоз буває:

 • кругла;
 • анатомічна (каплевидна).

Установка протезів круглої форми дозволяє надати жіночим грудям додатковий обсяг у верхній частині, а каплевидні імпланти використовують для формування природних контурів тіла. Грудні ендопротези також розрізняються по висоті, щільності і типу поверхні. Розмір імплантів для молочних залоз вибирають з урахуванням класичних пропорцій тіла жінки або за таблицями підбору, розробленим виробниками.

Розташування грудних імплантів і місце розрізу

Розташування імпланту обговорюється на попередній консультації з пластичним хірургом. Для вибору оптимальної техніки проведення маммопластики хірург заміряє грудну клітку пацієнта, оцінює товщину шкіри, підшкірної жирової клітковини і обсяг залізистої тканини. Важливо, щоб протез був повністю покритий тканинами молочної залози або м'язами і не наближався до внутрішньої поверхні шкіри.

Імпланти можуть розташовуватися:

 • між залозою і грудним м'язом;
 • між фасцією і м'язовою тканиною;
 • під великим грудним м'язом.

Протези встановлюються через розріз шкіри, який виконується в місці, де рубець буде максимально непомітним:

 • вздовж шкірної складки під молочною залозою (субмамарний доступ);
 • навколо ареоли - пігментованій області навколо соска (періареолярний доступ);
 • з боку пахвової западини (аксилярний доступ);
 • по лінії підтяжки живота, при комбінованих операціях.

Розріз під грудьми має довжину 3,5-5 см, не впливає на власні тканини залози, надає хірургу зручний доступ для формування кишені, дозволяє встановлювати імпланти будь-якої форми. Якщо пластика проводилася по такій техніці, жінка в подальшому зможе годувати дитину грудьми.

Розріз, виконаний навколо ареоли, відкриває хірургу менш зручний доступ до робочої зони, але залишає максимально непомітні рубці на жіночому тілі. Одночасно може бути виконана корекція ареоли. Після такої мамопластики пацієнтам протипоказано грудне вигодовування, оскільки можуть пошкоджуватися молочні протоки біля соска.

Установка протеза через розріз в пахвовій зоні найбільш травматичний для жінки, але при використанні цього методу рубці практично непомітні. Місце розрізу вибирає лікар, враховуючи побажання пацієнтки, її анатомічні особливості, розвиненість м'язів, структуру шкіри, схильність покривних тканин до рубцювання.

Час операції
1,5-2 години
Тип анестезії
загальний наркоз
Стаціонар або амбулаторно
1 добу в стаціонарі
Реабілітація
2-4 місяці

Скільки коштує процедура по збільшенню грудей

Вартість пластичної операції по збільшенню грудей залежить від ціни імплантів і методики проведення процедури, тривалості перебування в клініці. Вартість ендопротезів залежить від марки, обсягу і форми. Для зручності пацієнтів можливий готівковий і безготівковий розрахунок. Дізнатися, скільки коштує послуга з урахуванням всіх факторів, можна на попередній консультації.

Як проходить мамопластика

Пластика проводиться в стаціонарному відділенні клініки. Перед процедурою пластичний хірург завдає спеціальну розмітку на шкірі пацієнтки. Мамопластика триває 1,5-2 години і проводиться під загальним наркозом. Хірург виконує розріз на шкірі, формує просторову кишеню між м'якими тканинами (під залозистою структурою або в товщі м'язів) і вводить імплант. Розріз зашивається, встановлюється дренаж.

Після завершення операції на зашиту рану накладають асептичні пов'язки, пацієнтка залишається в стаціонарі 1 добу. Протягом декількох днів виконуються перев'язки, тому потрібно регулярно відвідувати клініку. Наш медичної центр знаходиться в Полтаві, пацієнтам з Києва, Харкова та інших регіонів України ми допомагаємо освоїтися в нашому місті.

При необхідності, пластику грудей поєднують з іншими видами хірургічного втручання, наприклад, з пластикою живота, підтяжкою молочних залоз, ліпосакцією, зміною розташування сосків (при їх асиметрії).

Відновлювальний період і можливі ускладнення

Реабілітаційний період триває 2-4 місяці. Шви знімаються протягом перших 10 днів після операції, в такий же термін відновлюється працездатність. До спортивних занять можна повертатися через 1,5 місяці. Тривалість реабілітації залежить від індивідуальних особливостей жіночого організму.

Можливі ускладнення після збільшення грудей включають появу набряків, асиметрію молочних залоз, біль і неприємні відчуття в оперованої зоні під час різких рухів. Симптоми проходять протягом декількох місяців - після завершення реабілітаційного періоду.

Результати операції - досягнення очікуваного ефекту

Операція з імплантації дозволяє отримати швидкий і відчутний результат - молочні залози стають пружними, підтягнутими, набувають гарну форму і бажаний розмір. Пацієнтки відзначають підвищення самооцінки і жіночої привабливості. Результативність операції по збільшенню грудей добре помітна на порівняльних фото до і після, які можна подивитися в галереї на нашому сайті.

Ми пропонуємо своїм пацієнтам:

 • професіоналізм лікарів;
 • індивідуальний підхід;
 • оптимальні ціни.

Ми обслуговуємо жителів не тільки Полтави, а й інших регіонів України - до нас часто їдуть пацієнти з Києва та Харкова. Звертаючись в нашу клініку, ви отримуєте можливість вдосконалити своє тіло за сучасними методиками у комфортних умовах. Пацієнти залишають про нас безліч позитивних відгуків, з якими можна ознайомитися в спеціальному розділі сайту. Записуйтеся на прийом за телефонами або через електронну форму. Попередня консультація - перший крок до виконання мрії про гарне тіло.

Схожі послуги

Ціни на збільшення грудей

Ендопротезування молочних залоз (Ціни вказані з вартістю імплантів, наркозу і перебування в стаціонарі. Без вартості компресійного білизни)
Субмамарний доступ
кругла форма
67 425 ГРН
анатомічна форма
70 125 ГРН
Трансареолярний доступ з зменшенням ареол
кругла форма
73 825 ГРН
анатомічна форма
78 525 ГРН
компресійна білизна
1 800 ГРН
Вторинна аугментаційна маммопластика з капсулектомією
46 000 ГРН
Аугментаційна мамо пластика з периареолярною мастопексією
43 700 ГРН
Аугментаційна мамопластика з т- образною ( якорною мастопексією)
1 категорія складності
40 000 ГРН
2 категорія складності
42 000 ГРН
3 категорія складності
44 000 ГРН
Капсулоектомія з послідуючою аугментацією (без заміни імпланта)
з однієї сторони
20 700 ГРН
з обох сторін
41 400 ГРН
Капсулотомія з однієї сторони
8 050 ГРН
Капсулотомія з обох сторін
11 500 ГРН

Фото до і після маммопластики

Збільшення, пластика грудей (аугментація) зображення 4003
Збільшення, пластика грудей (аугментація) зображення 4004
Збільшення, пластика грудей (аугментація) зображення 4132

Відгуки наших пацієнтів про послугу маммопластики

Оксана

23 березня 2020 р. 09:28
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Забула подякувати за операцію і ваше постійне консультування ! Все відмінно зажило, я дуже задоволена що вибрала Вашу клініку! Груди виглядає природно, рубці стягнулися, видно поки що але це справа часу. Можу носити ліфчики і проблем як було раніше у виборі бюстгальтера не виникає взагалі, не потрібні ніякі пушапи. Трошки турбує чутливість сосків але я думаю це перед місячними, оскільки це почуття виникло вперше за ці місяці і наклалися на той період коли повинен наступити менструальний цикл. Згадую як я сумнівалася з приводу операції і думала чи варто її робити взагалі то зараз скажу якби повернути час назад я б без сумнівів пішла б на цей крок. Я щиро вдячна вам ! 😇

Светлана

13 вересня 2019 р. 13:51
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Груди бомба ... подобається дуже спасібі🥰🥰🥰🥰

Татьяна

24 червня 2019 р. 12:51
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Здравствуйте шановні лікарі!!! Поспішаю поділиться своїми новинами !!) Груди стали однакового розміру, взагалі не болять. Шви стають м'якше. Я дуже-дуже рада що нарешті-то у мене є груди, та ще які!!! Спасибі вам величезне за вашу працю!!!! З повагою ваша щаслива грудаста пацієнтка!)))

Переглянути всі відгуки