Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56-02-11 +38 (093) 462 28 81 +38 (095) 688 25 07 +38 (097) 762 90 05

Збільшення грудей (маммопластика)

Збільшення грудей (маммопластика) фото 1 Мамопластика - одна з найбільш затребуваних операцій в області пластичної хірургії. Це ефективний метод корекції форми і розміру грудей. Для збільшення розміру молочних залоз застосовують аугментаційну маммопластику - операцію по установці спеціальних протезів (грудних імплантів).

Що включає підготовка до операції

Підготовка до операції по збільшенню грудей починається з попередньої консультації профільного спеціаліста. Лікар проводить огляд, з'ясовує бажаний для пацієнтки результат маммопластики, призначає необхідні аналізи, які покажуть стан її здоров'я. Лабораторне обстеження необхідно пройти за 12 днів до хірургічного втручання.

1
Підготовка
 • Попередня консультація хірурга.
 • За дванадцять днів до операції пройти лабораторне обстеження, список аналізів
2
Процес
 • ретельна розмітка
 • формування нової форми грудей
 • установка імплантів
3
Реабілітація
 • 2-4 місяці

Показання та протипоказання до збільшення грудей

Збільшення грудей проводять у випадках, коли пацієнтка відчуває незадоволеність розміром молочних залоз, що може викликати сильний психологічний дискомфорт, невпевненість у своїй жіночій привабливості. Операція показана жінкам:

 • при зміні форми грудей після вигодовування дитини або вагітності;
 • при вроджених аномаліях молочних залоз, наприклад, асиметрії;
 • після хірургічного видалення залози.

Операція зі збільшення грудей має ряд протипоказань:

 • онкологічне захворювання;
 • інфекційні захворювання;
 • мастопатія;
 • цукровий діабет;
 • хронічні хвороби в стадії загострення.

Маммопластику можна проводити жінкам після досягнення статевої зрілості, коли груди повністю сформувалася.

Різноманітність протезів молочних залоз: які бувають

Збільшення грудей (маммопластика) фото 2 Імпланти для збільшення грудей складаються з оболонки і наповнювача. Оболонка безпосередньо контактує з живими тканинами, тому проводиться з біологічно інертних матеріалів. Наповнювачем виступають спеціальні гелі або фізіологічний розчин. Форма імплантів для молочних залоз буває:

 • кругла;
 • анатомічна (каплевидна).

Установка протезів круглої форми дозволяє надати жіночим грудям додатковий обсяг у верхній частині, а каплевидні імпланти використовують для формування природних контурів тіла. Грудні ендопротези також розрізняються по висоті, щільності і типу поверхні. Розмір імплантів для молочних залоз вибирають з урахуванням класичних пропорцій тіла жінки або за таблицями підбору, розробленим виробниками.

Розташування грудних імплантів і місце розрізу

Розташування імпланту обговорюється на попередній консультації з пластичним хірургом. Для вибору оптимальної техніки проведення маммопластики хірург заміряє грудну клітку пацієнта, оцінює товщину шкіри, підшкірної жирової клітковини і обсяг залізистої тканини. Важливо, щоб протез був повністю покритий тканинами молочної залози або м'язами і не наближався до внутрішньої поверхні шкіри.

Імпланти можуть розташовуватися:

 • між залозою і грудним м'язом;
 • між фасцією і м'язовою тканиною;
 • під великим грудним м'язом.

Протези встановлюються через розріз шкіри, який виконується в місці, де рубець буде максимально непомітним:

 • вздовж шкірної складки під молочною залозою (субмамарний доступ);
 • навколо ареоли - пігментованій області навколо соска (періареолярний доступ);
 • з боку пахвової западини (аксилярний доступ);
 • по лінії підтяжки живота, при комбінованих операціях.

Розріз під грудьми має довжину 3,5-5 см, не впливає на власні тканини залози, надає хірургу зручний доступ для формування кишені, дозволяє встановлювати імпланти будь-якої форми. Якщо пластика проводилася по такій техніці, жінка в подальшому зможе годувати дитину грудьми.

Розріз, виконаний навколо ареоли, відкриває хірургу менш зручний доступ до робочої зони, але залишає максимально непомітні рубці на жіночому тілі. Одночасно може бути виконана корекція ареоли. Після такої мамопластики пацієнтам протипоказано грудне вигодовування, оскільки можуть пошкоджуватися молочні протоки біля соска.

Установка протеза через розріз в пахвовій зоні найбільш травматичний для жінки, але при використанні цього методу рубці практично непомітні. Місце розрізу вибирає лікар, враховуючи побажання пацієнтки, її анатомічні особливості, розвиненість м'язів, структуру шкіри, схильність покривних тканин до рубцювання.

Час операції
1,5-2 години
Тип анестезії
загальний наркоз
Стаціонар або амбулаторно
1 добу в стаціонарі
Реабілітація
2-4 місяці

Скільки коштує процедура по збільшенню грудей

Вартість пластичної операції по збільшенню грудей залежить від ціни імплантів і методики проведення процедури, тривалості перебування в клініці. Вартість ендопротезів залежить від марки, обсягу і форми. Для зручності пацієнтів можливий готівковий і безготівковий розрахунок. Дізнатися, скільки коштує послуга з урахуванням всіх факторів, можна на попередній консультації.

Як проходить мамопластика

Пластика проводиться в стаціонарному відділенні клініки. Перед процедурою пластичний хірург завдає спеціальну розмітку на шкірі пацієнтки. Мамопластика триває 1,5-2 години і проводиться під загальним наркозом. Хірург виконує розріз на шкірі, формує просторову кишеню між м'якими тканинами (під залозистою структурою або в товщі м'язів) і вводить імплант. Розріз зашивається, встановлюється дренаж.

Після завершення операції на зашиту рану накладають асептичні пов'язки, пацієнтка залишається в стаціонарі 1 добу. Протягом декількох днів виконуються перев'язки, тому потрібно регулярно відвідувати клініку. Наш медичної центр знаходиться в Полтаві, пацієнтам з Києва, Харкова та інших регіонів України ми допомагаємо освоїтися в нашому місті.

При необхідності, пластику грудей поєднують з іншими видами хірургічного втручання, наприклад, з пластикою живота, підтяжкою молочних залоз, ліпосакцією, зміною розташування сосків (при їх асиметрії).

Відновлювальний період і можливі ускладнення

Реабілітаційний період триває 2-4 місяці. Шви знімаються протягом перших 10 днів після операції, в такий же термін відновлюється працездатність. До спортивних занять можна повертатися через 1,5 місяці. Тривалість реабілітації залежить від індивідуальних особливостей жіночого організму.

Можливі ускладнення після збільшення грудей включають появу набряків, асиметрію молочних залоз, біль і неприємні відчуття в оперованої зоні під час різких рухів. Симптоми проходять протягом декількох місяців - після завершення реабілітаційного періоду.

Результати операції - досягнення очікуваного ефекту

Операція з імплантації дозволяє отримати швидкий і відчутний результат - молочні залози стають пружними, підтягнутими, набувають гарну форму і бажаний розмір. Пацієнтки відзначають підвищення самооцінки і жіночої привабливості. Результативність операції по збільшенню грудей добре помітна на порівняльних фото до і після, які можна подивитися в галереї на нашому сайті.

Ми пропонуємо своїм пацієнтам:

 • професіоналізм лікарів;
 • індивідуальний підхід;
 • оптимальні ціни.

Ми обслуговуємо жителів не тільки Полтави, а й інших регіонів України - до нас часто їдуть пацієнти з Києва та Харкова. Звертаючись в нашу клініку, ви отримуєте можливість вдосконалити своє тіло за сучасними методиками у комфортних умовах. Пацієнти залишають про нас безліч позитивних відгуків, з якими можна ознайомитися в спеціальному розділі сайту. Записуйтеся на прийом за телефонами або через електронну форму. Попередня консультація - перший крок до виконання мрії про гарне тіло.

Схожі послуги

Ціни на збільшення грудей

Ендопротезування молочних залоз (ціни вказані без вартості імплантів, компресійної білизни та наркозу)
Субмамарний доступ
29 900 ГРН
Трансареолярний доступ
34 500 ГРН
Трансареолярний доступ з зменшенням ареол
36 800 ГРН
Транс аксилярній (ендоскопічній) доступ
33 350 ГРН
Вторинна аугментаційна маммопластика з капсулектомією
46 000 ГРН
Аугментаційна мамо пластика з периареолярною мастопексією
43 700 ГРН
Аугментаційна мамопластика з т- образною ( якорною мастопексією)
1 категорія складності
40 000 ГРН
2 категорія складності
42 000 ГРН
3 категорія складності
44 000 ГРН
Капсулоектомія з послідуючою аугментацією (без заміни імпланта)
з однієї сторони
20 700 ГРН
з обох сторін
41 400 ГРН
Капсулотомія з однієї сторони
8 050 ГРН
Капсулотомія з обох сторін
11 500 ГРН

Фото до і після маммопластики

Збільшення, пластика грудей (аугментація) зображення 4003
Збільшення, пластика грудей (аугментація) зображення 4004
Збільшення, пластика грудей (аугментація) зображення 4132

Відгуки наших пацієнтів про послугу маммопластики

Татьяна

24 червня 2019 р. 12:51
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Здравствуйте шановні лікарі!!! Поспішаю поділиться своїми новинами !!) Груди стали однакового розміру, взагалі не болять. Шви стають м'якше. Я дуже-дуже рада що нарешті-то у мене є груди, та ще які!!! Спасибі вам величезне за вашу працю!!!! З повагою ваша щаслива грудаста пацієнтка!)))

Елена

20 березня 2019 р. 15:21
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Добрий день !!! Хотіла б поділитися своїм враженням про Клініку !!! Все на вищому рівні.Прекрасний лікар Ілля Юрійович, мед персонал дуже хороший !!! Спочатку як і всіх страх перед операцією, але атмосфера розуміння, турбота, це прекрасно !! ! Палати затишні, чисті.Я дуже задоволена що вибрала саме цю Клініку і цього чудесного доктора. Оперовалась 22 лютого, результатом дуже задоволена))). Всім рекомендую хто хоче стати ще красивіше, саме тут ваші мрії здійсняться)))) ще раз спасибоооо 💐💐💐💐💐

Ольга

25 вересня 2018 р. 17:28
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Добрий день. Ось уже 4 місяці насолоджуюся Вашим творінням !!! Шалено задоволена !!! Бездоганний результат 😍😍😍 Але виникає ряд питань щодо фіз навантажень: скажіть такі вправи як планка, біг, скакалка і стрибки можна включати в тренування? Дякуємо. І окрема подяка від коханого чоловіка 😉

Галина

22 грудня 2017 р. 15:32
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Здравствуйте, мої дорогі!!! ))) Моя груди - висилаю фото, просто похвалитися і ще раз сказати вам СПАСИБІ :)

Галина

21 вересня 2017 р. 17:53
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Добрий день мої дорогі ! Ніяк не доходили руки вам написати, груди чудова, радію кожен день що все ж зважилася на це зробила її ще більше. Гоїлася дуже швидко і я Вам дуже вдячна за все, привіт Вам з Краснодарського краю.

Софія

17 липня 2017 р. 10:48
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Добрый день!!! Спасибо Вам!!! Илья Юрьевич и Никита Ильич Вы лучшие!! Операция по увеличению груди прошла успешно, грудь прекрасно выглядят. Большая благодарность медсестричкам, Лидии Петровне, Лесе Федоровне за уход и хорошее отношение. Клиника замечательная! С уважением София. м. Львов.

Виктория

19 червня 2017 р. 17:07
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Вітаємо, шановний Іллю Юрійовичу!!! Я Ваша дуже давня пацієнтка. Одинадцять років тому робила у Вас операцію по збільшенню грудей. Я була абсолютно плоска. Ви зробили шикарну груди, якою я весь цей час пишаюся! Спасибі Вам за все!

Ольга

23 квітня 2017 р. 12:03
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Микита Ілліч! Я робила у Вас пластику грудей в жовтні місяці. Зараз відкривається пляжний сезон і хотілося б сказати Вам величезне спасибі за мою впевненість у собі. Ще пару місяців тому ми робили ліпосакцію на стегнах. Величезне спасибі вам за інформаційну і моральну підтримку! З повагою до вас і чудовому колективу клініки, Ольга.

Алеся

3 квітня 2017 р. 12:28
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Привіт, робили 30 березня у вас повторну і ринопластику і мамопластику. Хочу подякувати вас . Сьогодні 4й день після операції, відкрила білизну і побачила груди, які вони красиві стали . Хоч ще й важко дихати ,але коли я побачила, це того варте .. передайте Іллі Юрійовичу , я йому дуже вдячна , що переробили мені груди !!!

Яна

19 січня 2017 р. 22:54
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Привіт, Дуже вдячна вам за груди, розмір став більше, м'яка, не болить взагалі. Ніс я масажую, начебто трохи тонше став, губи гояться. Спасибі вам величезне, я дуже задоволена результатом.

Алла

11 травня 2016 р. 18:41
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Здрастуйте. Вже минуло 1,5 місяці після моєї операції з мамопластики. Хочу сказати величезне спасибі в першу чергу Іллі Юрійовичу за правильно підібраний імплант. Форма і розмір просто супер. Велике спасибі Микиті Іллічу за професійно проведену операцію. Вообщем результат перевершив всі мої очікування. Дуже рада, що потрапила саме в Вашу клініку. Також висловлюю подяку Олесі Федорівні за її чуйне ставлення і всьому персоналу клініки.

Анна

24 лютого 2016 р. 12:18
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Величезне спасибі лікарям і медсестрам за мою красиву груди! Вже пройшов тиждень з дня операції, відчуваю себе добре, дуже задоволена результатом! Аня (Черкаси)

Алла

27 січня 2016 р. 09:52
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Здрастуйте!Ось і пройшов місяць з моєї ОП (маммопластика)! Хочу передати величезну подяку Олесі Федорівні, Іллі Юрійовичу і Микиті Іллічу-ВСЕ на вищому рівні!!!Медсестра Вікторія -Ви найкраща))!!!Спасибі Вам величезне за красу!!!!

Ирина

14 січня 2016 р. 11:29
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Здрастуйте!Почну з того що протягом десь трьох років мене переслідувала мрія зробити операцію по збільшенню грудей.Всі ці роки я дуже ретельно підходила до вибору клініки і хірурга, відвідувала з консультаціями Київ,Одесу, Дніпропетровськ і навіть Санк-Петербург в онлайн режимі звичайно.Клініку пластичної хірургії в Полтаві відвідала останньою, про що дуже шкодую так як відвідавши її раніше не довелося б три роки тільки мріяти про прекрасні форми. Доктор Слюсарєв Ілля Юрійович довіру викликав відразу ж не кажучи вже про саму клініку дуже красивий і привітний персонал і докладне роз'яснення всіх питань.Операція пройшла на ура хоча страх був великий,анестезія взагалі відмінно,реабілітаційний період треба до цього бути готовим,палати,мед сестри все на дуже високому рівні і звичайно ж результат супер хоча це ще дуже ранній термін але я вірю докторові цілком і повністю.Спасибі Вам за мрію!!!!Ви і Ваша клініка кращі!!!

Виктория

16 червня 2014 р. 17:12
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Привіт, в травні 2014 Р. зробила операцію по збільшенню грудей, дуже задоволена і рада що зробила операцію саме зараз і в цій клініці. Величезне спасибі хірургам, Іллі Юрійовичу, Микиті Іллічу - ви просто Чарівники з високим рівнем професіоналізму! Також велике спасибі головлікаря клініки Лесі Федорівні за її душевне ставлення, всім медсестрам, анестезіологу, адміністратору, дуже вдячна за увагу , розуміння та людяність. Про себе скажу одне , через місяць я повністю відновилася, повернулася в тренажерний зал, веду звичний мені спосіб життя. І найголовніше дівчинки, у мене є груди!!!! Величезне дякую ще раз всім, і дай вам бог здоров'я, Ви вмієте дарувати радість і щастя людям!!! З повагою , Вікторія.

Людмила

23 січня 2014 р. 11:51
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Добрий день! Хочу і я написати про цю клініку.Познайомилася я з цією клінікою взимку 2011 року.З перого рази мене зачарувала своєю душевністю Леся Федорівна, це така мила і очароательная жінка,що відразу переймаєшся довірою і готовий повністю віддатися в руки лікарів.Потім пішло знайомство з Іллею Юрійовичем,Олексієм Іановичем, Микитою Іллічем і з усім медперсоналом і тут ти попався....Я пишу це з посмішкою, тому, що весь колектив дуже привітний і душевний. Далі я переконалася в професіоналізмі лікарів. Я неодноразово оперировалась, так як вік робить свою справу, робила підтяжку обличчя та інші подібні операції, коригувала груди і завжди все проходило на належному рівні при чутливому уваги лікарів і всього медперсоналу, за що я висловлюю ВЕЛИЧЕЗНУ ПОДЯКУ і хочу сказати Я ВАС ВСІХ ЛЮБЛЮ!!!!!Хочу побажати колективу Полтавської клініки пластичної хірургії здоров'я, особистого щастя і успіхів в їх нелегкій, але такій благородній професії, яка дарує людям красу і молодість!!!! Дякую!!!!

lena

19 грудня 2013 р. 02:11
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Privet s Germanii ) Vot priexala ja ot vas i reschula napisat ) Delala y vas yvilizenie grydi i podtjazky broveü!! Xozy skazat vam ogromnoe spasiba ! Vse proschlo ydazno ! ja ozen Happyyy zto k vam popala ) Spasiba vam za vse ) Ozen rada zto vu est )Zeres pary let priedy snova i neodna )

Надежда

11 листопада 2013 р. 13:38
Відгук перекладено з російської мови автоматично

У жовтні 2013 року робила маммопластику в найкращій клініці, знайшла її за рекомендацією знайомої. Хочу поділитися враженнями з тими, хто ще тільки планує щось коригувати в собі. Спілкування з лікарями почала з листування по електронці, відчувалося тепле ставлення лікарів до потенційного клієнта. Швидкі, коректні відповіді навіть на мої дурні питання. Призначена дата консультації – приїхавши, переконалася, що це не тільки враження, так і є – дійсно таке чуйне увагу, як ніби я єдиний пацієнт. Визначилися з розміром, здали аналізи, ось він день ікс. Звичайно, я хвилювалася, але страху ніякого не було, тоді внутрішньо була впевнена, що потрапила в руки до професіоналів, майстрів своєї справи. А зараз я з точністю можу сказати, що так воно і є .Хочу сказати в сотий раз величезне спасибі Іллі Юрійовичу за його золоті руки, Лесі Федорівні та Микиті Іллічу за розуміння і турботу до і після операції, Ігорю Алимовичу за легке пробудження(пишу і згадую як не могла поворухнутися і сказати ні слова в перші хвилини, а намагалася)), ось це насмішила напевно всіх), Лілії Петрівні, Світлані і Віке і, звичайно, Ані за теплоту)Розумію, що кінцевий результат буде через пару-трійку місяців, але мені і чоловікові вже все дуже-дуже подобається. Всім знайомим дівчаткам, які бажають змінити себе в кращу сторону, раджу тільки Вашу клініку. Ви-кращі!

наталья

19 серпня 2013 р. 09:06
Відгук перекладено з російської мови автоматично

протягом довгих років я мріяла зробити пластику грудей і лиця але нескінченні лякаючі передачі по тб зупиняли як ймовірно багатьох сьогодні!випадкова знайома порадила мені звернутися в клініку Афродіта-тепер я переконалася -в житті немає нічого випадкового!я вдячна долі, що вона звела мене з такими дивовижними докторами яким ТАЛАНТ І МАЙСТЕРНІСТЬ ДАНІ ВІД БОГА! Ілля Юрійович Леся ФЕДОРІВНА Микита Ілліч -не тільки найвищі професіонали своєї справи - а й найпорядніші люди які згуртували навколо себе міцний колектив досвідченого медичного персоналу-чуйних і добрих людей!потрапивши в клініку я не переставала дивуватися як зник страх перед операцією-справді затишна доброзичлива атмосфера і розмова з докторами в ході якого людині не сталкивающемуся раніше з пластичною хірургією відразу стає зрозуміло-що ці лікарі дійсно знають свою справу і мають величезний досвід у ньому-що на мій погляд є головним критерієм у виборі лікаря.Будь-зараз погодиться що чим би ми в житті не займалися результат нашої діяльності у перший рік і в наступні роки безсумнівно зростає-а коли за спиною вже кілька ДЕСЯТКІВ РОКІВ ДОСВІДУ-як в Іллі Юрійовича успіх гарантований!мої операції пройшли чудово !!! кілька днів я перебувала в клініці під спостереженням-скільки уваги простого людського тепла грамотних консультацій і процедур в післяопераційний період подарував мені цей чудовий колектив!багато пацієнтів які перебували в клініці в той же час зверталися до лікаря Слюсареву не в перший раз!на сьогоднішній день результат перевершив всі мої очікування-швів практично не видно особа не має ефекту маски і перетянутости шкіри вигляд молодий квітучий і природний груди -просто витвір мистецтва!ніколи не думала що після народження 2х дітей груди може мати форми як в молодості!!! і це в моєму зовсім не юному віці!спасибі ДОРОГОМУ Іллі Юрійовичу що подарував мені нове життя! взимку готуюся до наступних операцій-досконалості немає меж!!!УДАЧІ УСПІХІВ ПРОЦВІТАННЯ!ОСОБИСТОГО ВАМ ВСІМ ЩАСТЯ!І СПАСИБІ ЩО ВИ Є!!!!!!!!!

Переглянути всі відгуки