Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56-02-11 +38 (093) 462 28 81 +38 (095) 688 25 07 +38 (097) 762 90 05

Підтяжка грудей (мастопексія)

Мастопексія - естетична процедура корекції форми грудей. З віком або після завершення періоду лактації молочні залози втрачають свою форму: шкіра розтягується, а м'язові тканини втрачають тонус. Процедура підтяжки грудних залоз спрямована на відновлення природної форми і правильного позиціонування ареолів сосків.

Показання до проведення процедури

Підтяжка грудей (мастопексія) фото 2 Показанням є птоз або опущення молочної залози. Ступінь опущення оцінюється за наступною класифікацією:

 1. Перша стадія. Сосок трохи зміщений і не виходить за межі субмаммарної області (лінія під молочною залозою).
 2. Друга стадія. Сосок зміщений на 1-3 см нижче субмаммарної області.
 3. Третя стадія. Сосок зміщений більш ніж на 3 см за межі субмаммарної області.

Протипоказання

 • доброякісні та злоякісні утворення в області грудних залоз;
 • цукровий діабет, захворювання серцево-судинної системи;
 • гострі запальні процеси.

Можливі ускладнення

На ранній стадії можуть бути відзначені гематоми, нагноєння ран, порушення живлення соска. До пізніх ускладнень відноситься повторна деформація, опущення або зміщення положення соска. Причиною може бути різка втрата ваги, яка призводить до необхідності повторної операції.

Підготовка і проведення мастопексії

Процедурі корекції передує огляд у хірурга та анестезіолога і здача необхідних аналізів. Далі, в залежності від стадії птозу, визначається хід проведення операції. В цілому вона передбачає виконання розрізу в області ареоли і висічення зайвих тканин, завдяки чому сосок може бути зміщений вгору. Варто відзначити, що корекція проходить без імплантів. Підтяжка досягається шляхом видалення шкіри, яка розтягнулася після втрати пружності. Операція займає 2-3 години і проводиться під загальним наркозом.

1
Підготовка
 • Попередня консультація хірурга.
 • За дванадцять днів до операції пройти лабораторне обстеження, список аналізів
2
Процес
 • ретельна розмітка
 • формування нової форми грудей
3
Реабілітація
 • 1-3 місяці

Період реабілітації

Після мастопексії пацієнтка залишається під наглядом лікаря ще 24-48 годин. Відразу після процедури надягають компресійну білизну, що дозволяє знизити навантаження на тканини, поки не зажили розрізи. Шви знімають на 5-10 день після підтяжки. В період реабілітації рекомендується обмежити рухливість рук. Повне загоєння рубців відбувається на 10-12 місяць.

Результат

Підтяжка грудей (мастопексія) фото 1 Після мастопексії груди набувають красиву, природну форму. Це підтверджують фото «до і після» і відгуки наших пацієнток в розділі «Відгуки». Варто зауважити, що без імплантів і складних втручань груди набувають привабливість при збереженні природного обсягу.

Час операції
2-3 години
Тип анестезії
загальний наркоз
Стаціонар або амбулаторно
1 добу в стаціонарі
Реабілітація
1-3 місяці

Вартість процедури

Вартість мастопексії залежить від ступеня птозу та інших індивідуальних особливостей пацієнтки. Дізнатися, скільки коштує мастопексія ви можете в розділі «Наші ціни» або після індивідуальної консультації з нашим фахівцем.

У Медичному центрі ТОВ «Клініка пластичної косметичної хірургії» (Полтава) ви отримаєте повний спектр послуг за доступною ціною. Перед початком процедури будуть проведені всі необхідні обстеження для отримання повної впевненості у відсутності протипоказань. У штаті нашої клініки тільки професійні фахівці в області естетичної медицини, які зможуть повернути вам красу і впевненість в собі.

Схожі послуги

Ціни на мастопексію

Мастопексія
Циркулярна мастопексія з однієї сторони ( за методом Benelli)
20 700 ГРН
Циркулярна мастопексія з обох сторін ( за методом Benelli
29 900 ГРН
Т образна мастопексія без резекції залози з однієї сторони
27 600 ГРН
Т образна мастопексія з обох сторін без резекції залози
1 категорія складності
32 200 ГРН
2 категорія складності
34 500 ГРН
3 категорія складності
36 800 ГРН
Т образна мастопексія з резекцією залози з однієї сторони
24 150 ГРН
Т образна мастопексія з резекцією залози з обох сторін
1 категорія складності
37 950 ГРН
2 категорія складності
40 250 ГРН
3 категорія складності
42 550 ГРН
Гігантомастія
63 250 ГРН

Фото до і після підтяжки грудей

Підтяжка грудей (мастопексія) зображення 4138
Підтяжка грудей (мастопексія) зображення 4139
Підтяжка грудей (мастопексія) зображення 4140

Відгуки наших пацієнтів про послугу підтяжки грудей

Наталия (Киев)

31 серпня 2017 р. 00:32
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Вітаємо шановні доктора-Леся Федорівна, Ілля Юрійович, Микита Ілліч! Нарешті-то я виходжу з важкої і тривалої реабілітації після не менш складних хірургічних операцій, ви це пам'ятаєте і знаєте, важко було мені в деяких моментах, зрозумійте правильно. Але, слава Богу, завдяки вашим зусиллям, професіоналізму і дуже високої порядності, я вже не панікую і можу сказати вам всім величезне спасибі, приношу свої вибачення Вам, Микита Ілліч, за мою паніку і нервовий зрив після корекції мастопексії, я Вас дуже поважаю і ціную порядність, правда, і Іллі Юрійовичу велике спасибі, мій ніс поступово відновлюється і обличчя теж, хоча ще дуже тягне за вухами і шкіра не зовсім відновилася в зоні швів, але це справа часу. Після блефаропластики все добре. Я схиляюся перед вашою порядністю і можу сказати всім вашим майбутнім пацієнтам, щоб вони були спокійні - ці лікарі доведуть свою справу до кінця, якщо будуть якісь проблеми, а вони можуть бути при складних операціях, треба бути морально готовим, так ось ці чудові люди і майстри своєї справи не залишать вас з незадовільним або якимось полурезультатом, будьте в цьому впевнені, звертаючись в цю клініку. Спасибі всьому медичному персоналу вашої клініки і Вам, Леся Федорівна, за терпіння і коректність, за той затишок і прекрасну атмосферу у вашій сімейній клініці. У підсумку, я виглядаю набагато краще, молодше і дуже рада цьому! Спасибі вам величезне і ще раз приношу вибачення за те, що пару раз втрачала витримку і терпіння, сподіваюся, я вас не образила цим. Успіхів вам, процвітання і більше вдячних пацієнтів!

Переглянути всі відгуки