Корекція ареоли

Корекція ареоли фото 1 Корекція ареоли - пластична операція з поліпшення естетичної привабливості грудей. Процедура проводиться як у жінок, так і у чоловіків. Може виконуватися як самостійна процедура або входити до складу операції по збільшенню або підтяжці грудей у жінок або усунення чоловічий гінекомастії. Наша клініка естетичної медицини проводить широкий спектр процедур, спрямованих на поліпшення форми грудей і зміну її розміру. Ми пропонуємо доступні ціни та сучасні, перевірені методики.

Показання:

 • збільшення розміру ареоли соска;
 • нерівний контур;
 • деформація ареоли в результаті вікових змін або після лактації;
 • витягнута форма соска у чоловіків, при якій збільшується вся сосково-ареолярна зона;
 • асиметрія ареол;
 • втягнутий сосок;
 • зміна положення, форми і розмірів після пластики грудей.

Протипоказання:

 • вік до 18 років;
 • планування вагітності в найближчий рік;
 • вагітність і лактація;
 • порушення згортання крові;
 • гострі запальні процеси в області втручання.

Можливі ускладнення:

Одразу після втручання у післяопераційній зоні може спостерігатися набряк та гематоми. Це явище не відноситься до ускладнень і проходить самостійно через кілька тижнів. Але існує ряд негативних наслідків, пов'язаних з особливостями організму або неякісною роботою хірурга. У пацієнта може виникнути нагноєння швів, утворення грубого рубцювання, зменшення чутливості сосків або повне її зникнення в результаті травмування нервових волокон. На підставі наведеної інформації відзначимо, що таку делікатну процедуру варто довіряти тільки досвідченим хірургам.

Підготовка і проведення процедури

Корекція ареоли фото 2 Етап підготовки включає збір загальних аналізів, таких як аналіз крові і сечі, ЕКГ. Також потрібне проведення мамографії. Сама операція не вимагає загального наркозу і може проводитися під місцевою анестезією. В першу чергу проводиться розмітка зони, яка підлягає видаленню. Якщо потрібно зменшення, то хірург по контуру видаляє пігментовану тканину, переміщаючи на її місце тканини молочної залози. Після виконання всіх маніпуляцій накладається косметичний шов. Одним із специфічних різновидів корекції є повне відновлення тканин після мастектомії.

Реабілітаційний період

Так як процедура відрізняється низькою травматичністю, то вона не вимагає тривалого перебування пацієнта в стаціонарі. Через 1 день після маніпуляції пацієнт може покинути клініку. Після сеансу протягом 3-4 днів може спостерігатися слабкий біль, може посилитися або навпаки зникнути чутливість сосків. Набряклість і почервоніння цієї зони, як результат будь-якого втручання, може зберігатися в середньому 2-3 тижні.

В середньому реабілітаційний період триває 2-3 тижні. Протягом цього терміну варто зменшити фізичні навантаження, відмовитися від відвідування лазні, соляріїв, купання у відкритих водоймищах і басейнах. Рекомендується спати на спині і носити компресійну білизну.

Результат процедури

Кінцевий результат обговорюється з хірургом і визначається в залежності від розмірів і форми молочних залоз або грудної клітини у чоловіків. Після завершення реабілітаційного періоду ареоли стають симетричними і виразними, що покращує зовнішній вигляд. Якщо корекція проводилася після підтяжки грудей, то вона дозволяє приховати рубці. Якщо ви маєте соски великого розміру, то після пластики ареоли вони будуть виглядати гармонійно.

«Клініка пластичної косметичної хірургії» має великий досвід проведення операцій з поліпшення естетики грудей. Найкраще про нашу роботу розкажуть фото наших пацієнтів до і після, а також відгуки з розділу «Відгуки». У нашій клініці на вас чекає докладна консультація, якісний сервіс і доступна ціна. Вартість корекції формується індивідуально. Щоб дізнатися, скільки коштує процедура, запрошуємо вас до нашої клініки в Полтаві.

Ціни на дану послугу
Корекція сак (сосково ареолярного комплексу
Зменшення ареоли з однієї сторони
11 000 ГРН
Зменшення ареоли з обох сторін
16 000 ГРН
Пластика інвертованих сосків
1 категорія складності
16 000 ГРН
2 категорія складності
18 000 ГРН
3 категорія складності
20 000 ГРН

Відгуки наших пацієнтів про цю послугу

На жаль відгуків про дану послугу поки немає.

Переглянути всі відгуки