Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56-02-11 +38 (093) 462 28 81 +38 (095) 688 25 07 +38 (097) 762 90 05

Корекція ареоли

Корекція ареол - хірургічна операція спрямована на удосконалення форми або розміру сосково-ареолярного комплексу. Процедура може здійснюватися як окремо, так і в комплексі з іншими видами мамопластики (збільшенням грудей, зміною форми молочних залоз і т.д.). В Україні така пластика користується популярністю як серед жінок, так і серед чоловіків, у неї невисока вартість, але безліч позитивних відгуків. Ефект також доводять фото до і після пластики.

Показання для операції

 1. Нерівні контури.
 2. Асиметричне розташування сосково-ареолярного комплексу (САК). Хірургічне втручання особливо актуально, коли один комплекс більше іншого в 1,5-2 рази.
 3. Втягнуті соски. За статистикою, втягнута форма зустрічається у 10% жінок і чоловіків. Чоловіча половина пацієнтів звертається до лікарів через незадоволення естетичним виглядом сосково-ареолярної зони, він не має звичайної випуклої форми, а ніби впадає в груди. Для жіночої половини пацієнток це не тільки психологічний дискомфорт, а й складності під час грудного вигодовування. Хірургічне втручання - єдиний спосіб вирішити проблему. Результативність операції підтверджують фото до і після, а також численні позитивні відгуки.
 4. Гіпертрофований розмір. Тривале грудне вигодовування може привести до значного збільшення сосково-ареолярного комплексу жіночих грудей. Його зменшення в комплексі з підтяжкою грудей дозволяє повернути їй естетично привабливий вигляд. Проблема гіпертрофованих САК зустрічається не тільки у жінок, а й у чоловіків. У деяких випадках, чоловіча корекція проходить в комплексі з лікуванням гінекомастії.
 5. Пошкодження САК. Деформація може бути викликана травмою або попереднім видаленням грудей.
 6. Асиметричний діаметр ареол. До пластичних хірургів звертаються пацієнти зі збільшеним діаметром ареол, що перевищує 5 см (стандартна величина - 2,5-4 см). Можлива ситуація, коли зменшити потрібно тільки одну ареолу. Відповідно, ціна процедури - нижче.

Види корекції сосково-ареолярного комплексу

Пластичні хірурги використовують два методи оперування. Для вибору одного з них, хірург на етапі консультування повинен з'ясувати, чи збирається пацієнтка в майбутньому годувати груддю.

1
Підготовка
 • Попередня консультація хірурга.
 • За дванадцять днів до операції пройти лабораторне обстеження, список аналізів
2
Процес
 • розмітка
 • резекція тканин
3
Реабілітація
 • 1-2 місяці

Пластика втягнутих сосків

 1. Метод з порушенням цілісності молочних проток. Природно, він підійде тільки тим жінкам, які не планують практикувати грудне вигодовування. Процес виглядає наступним чином:
 • після проведення місцевої анестезії, хірург дістає сосок;
 • робить розріз уздовж нього;
 • відокремлює молочну залозу, яка тягне його вниз;
 • нижня частина тканин скріплюється, щоб сосок знову не впав;
 • надається естетичний вигляд;
 • накладаються шви.
 1. Метод без порушення цілісності молочних проток. Процедура проходить під мікроскопом, який використовується, щоб видалити втягнуту сполучну тканину, не пошкодивши протоки. Процес складається з наступних етапів:
 • після проведення місцевої анестезії, роблять надріз з двох сторін;
 • хірург відокремлює волокна, які втягують сосок;
 • формується естетично привабливий вигляд і накладаються шви.

Корекція опуклих САК у чоловіків

Основний спосіб - ліпосакція. Для її проведення хірург робить невеликі надрізи шкіри, через які видаляє підшкірний жир. Площа обробки - значно ширше діаметру ареол. Якщо зменшення об’єму жиру і залозистої тканини буде здійснюватися тільки в місці грудної залози, може утворитися воронка.

Зменшення довгих САК

Існує два варіанти проведення операції:

 • повне видалення соска з подальшим поверненням його верхньої частини;
 • видалення верхньої частини і ушивання залишку.

Обидва способи мають позитивні відгуки в Україні.

Час операції
1 година
Тип анестезії
місцева анестезія
Стаціонар або амбулаторно
амбулаторно
Реабілітація
1-2 місяці

Післяопераційна реабілітація

Пацієнт може покинути клініку вже через 4 години після пластики. Протягом перших днів, може виникнути помірний набряк і хворобливість. Період відновлення становить 14 днів.

Скільки коштує пластика в Полтаві

Вартість корекції визначається індивідуально. У розділі сайту "Наші ціни" зазначено скільки коштує процедура відповідно до категорії її складності. Задати питання про особливості проведення операції або вартості інших послуг, ви можете звернувшись в нашу клініку в Полтаві або за телефоном. Ми пропонуємо високий рівень обслуговування і доступні ціни.

Схожі послуги

Ціни на пластику сосків

Корекція сак (сосково ареолярного комплексу
Зменшення ареоли з однієї сторони
12 650 ГРН
Зменшення ареоли з обох сторін
18 400 ГРН
Пластика інвертованих сосків
1 категорія складності
18 400 ГРН
2 категорія складності
20 700 ГРН
3 категорія складності
23 000 ГРН

Відгуки наших пацієнтів про послугу корекції ареол

На жаль відгуків про дану послугу поки немає.

Переглянути всі відгуки