Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56-02-11 +38 (093) 462 28 81 +38 (095) 688 25 07 +38 (097) 762 90 05

Мікроабдомінопластика

Мікроабдомінопластика фото 1 Абдомінопластика - операція з видалення зайвих тканин і жирової клітковини в області живота. Ця процедура дозволяє поліпшити форму живота і змінити пропорції фігури. Найчастіше до пластики вдаються жінки після пологів, коли в області талії спостерігаються надлишки шкіри і розтяжки, також корекція може проводитися і чоловікам після різкого зниження ваги, коли в черевній зоні утворюється надлишок шкіри. Процедура є серйозним оперативним втручанням, яке має ряд показань і протипоказань.

Наша клініка має великий досвід в проведенні абдомінопластики, ми пропонуємо розумні ціни і гарантуємо отримання бажаного результату. Переконатися в цьому вам допоможуть відгуки наших пацієнтів.

Показання до абдомінопластики

 • шкірно-жирової фартух в черевній області і виражені складки;
 • наявність вираженої жирового прошарку на животі, яка не піддається видаленню неоперативними методами (дієта, фізичні навантаження);
 • виражені розтяжки.

Протипоказання

 • порушення роботи серцевого і легеневої системи;
 • гостра форма інфекційних захворювань;
 • цукровий діабет;
 • порушення з боку ЖКТ;
 • порушення згортання крові;
 • планування вагітності протягом найближчого року.

Можливі ускладнення

Мікроабдомінопластика фото 2 Після втручання спостерігається набряклість і синці в області висічення. Також можливі і більш серйозні наслідки, пов'язані з недостатнім професійним рівнем спеціаліста. В результаті надмірного висічення тканин може виникнути рясна крововтрата і розвинутися ниркова недостатність. У рані може накопичуватися серозна рідина або кров, що вимагає проведення пункції. При некрозі тканин, який найчастіше виникає у курців, відмерлі тканини січуться і накладається новий шов.

1
Підготовка
 • Попередня консультація хірурга.
 • За дванадцять днів до операції пройти лабораторне обстеження, список аналізів
2
Процес
 • ретельна розмітка
 • резекція надлишків тканин
 • накладення швів, які розсмоктуються самостійно
3
Реабілітація
 • 2-3 місяці

Підготовка і проведення пластики живота

Перед проведенням пластики пацієнту необхідно здати ряд аналізів. Сама операція триває від 2 до 5 годин під загальним наркозом. Техніка проведення підбирається індивідуально в залежності від запитів пацієнта, але в цілому передбачається горизонтальний розріз тканин нижче пупка з переміщенням положення пупка або без переміщення. Після розрізу проводиться переміщення зайвих шкірних покривів разом з жировою клітковиною, з'єднання прямих м'язів між собою, правильне позиціонування пупкового отвору і висічення зайвих тканин.

Мікроабдомінопластика передбачає введення в шкірно-жировий клапоть розчину Кляйна з метою його стоншування. Тільки після стоншування проводиться резекція зайвих тканин.

Реабілітаційний період

Протягом усього реабілітаційного періоду пацієнт зобов'язаний носити компресійну білизну, яка буде сприяти швидкому розсмоктуванню швів. Також протягом 2-3 тижнів пацієнтові варто утриматися від фізичних навантажень, відвідування сауни та солярію.

Очікуваний результат від абдомінопластики

Дана операція є однією з найпопулярніших у зв'язку з тим, що ефект виходить вираженим і при відсутності стрімкого набору маси тіла зберігається назавжди. Після втручання залишається поздовжній рубець на лобку і навколо пупка. Визначити характер майбутнього рубця перед корекцією неможливо, тому що все залежить від особливостей організму пацієнта.

Час операції
2 години
Тип анестезії
загальний наркоз
Стаціонар або амбулаторно
1 добу в стаціонарі
Реабілітація
2-3 місяці

Чому варто вибрати саме нашу клініку?

Наша клініка має великий досвід в проведенні абдомінопластики і мікроабдомінопластики. Всі операції проводяться фахівцями на базі професійного обладнання та якісних препаратів. Оцінити результати нашої роботи ви можете по фото наших пацієнтів до і після, а також з відгуків. Вартість процедури підбирається індивідуально, залежно від стану пацієнта. Дізнатися детальніше, скільки коштує корекція, а також, від чого залежить її ціна ви можете по телефону або безпосередньо в нашій клініці в Полтаві.

Ціни на мікроабдомінопластіку

Мікроабдмінопластика без переносу пупка
1 категорія складності
34 500 ГРН
2 категорія складності
36 800 ГРН
3 категорія складності
39 100 ГРН

Фото до і після пластики живота

Мікроабдомінопластика зображення 3479
Мікроабдомінопластика зображення 3480
Мікроабдомінопластика зображення 3481

Відгуки наших пацієнтів про послугу пластики живота

Леся

19 квітня 2014 р. 22:46
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Дуже вдячна співробітникам клініки. Робила абдомінопластику. Величезне спасибі Олесі Федорівні. Ілля Юрійович і Микита Ілліч чудові хірурги!!!!

Марина Бойко с Америки:)

27 листопада 2010 р. 20:43
Відгук перекладено з російської мови автоматично

Привіт Олеся Федорівна, Ілля Юрійович, Володимир Георгійович, Лілія Петрівна і всі співробітники клініки! Ще раз хочу сказати ВАМ ВСІМ ВЕЛИЧЕЗНЕ СПАСИБІ за вдало виконану абдомінопластику, тому що я в Америці - завдяки ВАМ УСІМ!!! Тут дуже добре і я дякую Богові і вас, що я потрапила сюди. Постійно живу з почуттям щирої вдячності вам усім!!! На сайті однокласників розмістила фотографії звідси, але не знаю як Вас там знайти:) Удачі вам всім!

Переглянути всі відгуки