Наші акціі

Мікроабдомінопластика

Мікроабдомінопластика фото 1 Абдомінопластика - операція з видалення зайвих тканин і жирової клітковини в області живота. Ця процедура дозволяє поліпшити форму живота і змінити пропорції фігури. Найчастіше до пластики вдаються жінки після пологів, коли в області талії спостерігаються надлишки шкіри і розтяжки, також корекція може проводитися і чоловікам після різкого зниження ваги, коли в черевній зоні утворюється надлишок шкіри. Процедура є серйозним оперативним втручанням, яке має ряд показань і протипоказань.

Наша клініка має великий досвід в проведенні абдомінопластики, ми пропонуємо розумні ціни і гарантуємо отримання бажаного результату. Переконатися в цьому вам допоможуть відгуки наших пацієнтів.

Показання до абдомінопластики

 • шкірно-жирової фартух в черевній області і виражені складки;
 • наявність вираженої жирового прошарку на животі, яка не піддається видаленню неоперативними методами (дієта, фізичні навантаження);
 • виражені розтяжки.

Протипоказання

 • порушення роботи серцевого і легеневої системи;
 • гостра форма інфекційних захворювань;
 • цукровий діабет;
 • порушення з боку ЖКТ;
 • порушення згортання крові;
 • планування вагітності протягом найближчого року.

Можливі ускладнення

Мікроабдомінопластика фото 2 Після втручання спостерігається набряклість і синці в області висічення. Також можливі і більш серйозні наслідки, пов'язані з недостатнім професійним рівнем спеціаліста. В результаті надмірного висічення тканин може виникнути рясна крововтрата і розвинутися ниркова недостатність. У рані може накопичуватися серозна рідина або кров, що вимагає проведення пункції. При некрозі тканин, який найчастіше виникає у курців, відмерлі тканини січуться і накладається новий шов.

1
Підготовка
 • Попередня консультація хірурга.
 • За дванадцять днів до операції пройти лабораторне обстеження, список аналізів
2
Процес
 • ретельна розмітка
 • резекція надлишків тканин
 • накладення швів, які розсмоктуються самостійно
3
Реабілітація
 • 2-3 місяці

Підготовка і проведення пластики живота

Перед проведенням пластики пацієнту необхідно здати ряд аналізів. Сама операція триває від 2 до 5 годин під загальним наркозом. Техніка проведення підбирається індивідуально в залежності від запитів пацієнта, але в цілому передбачається горизонтальний розріз тканин нижче пупка з переміщенням положення пупка або без переміщення. Після розрізу проводиться переміщення зайвих шкірних покривів разом з жировою клітковиною, з'єднання прямих м'язів між собою, правильне позиціонування пупкового отвору і висічення зайвих тканин.

Мікроабдомінопластика передбачає введення в шкірно-жировий клапоть розчину Кляйна з метою його стоншування. Тільки після стоншування проводиться резекція зайвих тканин.

Реабілітаційний період

Протягом усього реабілітаційного періоду пацієнт зобов'язаний носити компресійну білизну, яка буде сприяти швидкому розсмоктуванню швів. Також протягом 2-3 тижнів пацієнтові варто утриматися від фізичних навантажень, відвідування сауни та солярію.

Очікуваний результат від абдомінопластики

Дана операція є однією з найпопулярніших у зв'язку з тим, що ефект виходить вираженим і при відсутності стрімкого набору маси тіла зберігається назавжди. Після втручання залишається поздовжній рубець на лобку і навколо пупка. Визначити характер майбутнього рубця перед корекцією неможливо, тому що все залежить від особливостей організму пацієнта.

Час операції
2 години
Тип анестезії
загальний наркоз
Стаціонар або амбулаторно
1 добу в стаціонарі
Реабілітація
2-3 місяці

Чому варто вибрати саме нашу клініку?

Наша клініка має великий досвід в проведенні абдомінопластики і мікроабдомінопластики. Всі операції проводяться фахівцями на базі професійного обладнання та якісних препаратів. Оцінити результати нашої роботи ви можете по фото наших пацієнтів до і після, а також з відгуків. Вартість процедури підбирається індивідуально, залежно від стану пацієнта. Дізнатися детальніше, скільки коштує корекція, а також, від чого залежить її ціна ви можете по телефону або безпосередньо в нашій клініці в Полтаві.

Ціни на мікроабдомінопластіку

Мікроабдмінопластика без переносу пупка
1 категорія складності
30 000 ГРН
2 категорія складності
32 000 ГРН
3 категорія складності
34 000 ГРН

Фото до і після пластики живота

Мікроабдомінопластика зображення 3479
Мікроабдомінопластика зображення 3480
Мікроабдомінопластика зображення 3481

Відгуки наших пацієнтів про послугу пластики живота

Очень благодарна сотрудникам клиники. Делала абдоминопластику. Огромное спасибо Лесе Фёдоровне. Илья Юрьевич и Никита Ильич замечательные хирурги!!!!

Здравствуйте Леся Фёдоровна, Илья Юрьевич, Владимир Георгиевич, Лилия Петровна и все сотрудники клиники! Ещё раз хочу сказать ВАМ ВСЕМ ОГРОМНОЕ СПАСИБО за удачно выполненную абдоминопластику, потому что я в Америке - благодаря ВАМ ВСЕМ!!! Сдесь очень хорошо и я благодарю Бога и вас, что я попала сюда. Постоянно живу с чувством искренней благодарности вам всем!!! На сайте одноклассников разместила фотографии отсюда, но не знаю как Вас там найти:) Удачи вам всем!

Переглянути всі відгуки