Ліпосакція стегон і сідниць

Ліпосакція стегон і сідниць фото 2 Однією з найпопулярніших процедур у пластичній хірургії є ліпосакція сідниць, стегон і зони «галіфе». Вона дає можливість надати фігурі акуратні і плавні обриси без виснажливих дієт і інтенсивних тренувань.

Ліпосакція стегон і сідниць: визначення методики

Метод дає можливість видалити локальні жирові відкладення в проблемних зонах, допомагає прибрати зайві сантиметри і кілограми. Розрізняють декілька видів ліпосакції, однією з найбільш ефективних і безпечних вважається ультразвукова.

Особливості методики

Ультразвукова операція передбачає застосування спеціального обладнання, яке нагріває і руйнує жирові клітини. Вона може проводитися як хірургічним (через розрізи в шкірі), так і неінвазивним (впливом через шкіру без пошкодження її цілісності) методами.

Показання до проведення

Дана методика застосовується за естетичними показаннями. Якщо на тілі є значні скупчення жиру, які не виходить прибрати іншими способами (дієтою, спортом), є підстави звернутися до пластичного хірурга. Ліпосакція допоможе надати округлу форму сідницям, зменшити об'єм стегон за доступною ціною і без особливих зусиль з вашого боку.

Протипоказання

Операція передбачає вторгнення в життєдіяльність організму, тому потрібно бути впевненим в його готовності до таких маніпуляцій. Зокрема, процедуру не можна проводити при наявності ряду протипоказань:

 • цукровий діабет,
 • погане згортання крові,
 • захворювання серця і судин,
 • інфекційні захворювання,
 • онкологічні захворювання,
 • хронічні хвороби в стадії загострення.

можливі ускладнення

Ускладнення можливі при непрофесійному виконанні корекції стегон і сідниць:

 • провисання шкіри в зоні обробки,
 • хворобливі відчуття і набряклість,
 • нерівний контур сідниць,
 • жирова емболія,
 • втрата чутливості шкіри в зоні впливу ультразвуком.

Такі відгуки людей свідчать про низький рівень кваліфікації фахівця, а також про відсутність комплексної підготовки до маніпуляцій. Щоб уникнути таких наслідків, не варто вибирати клініки, що пропонують занадто низьку вартість своїх послуг.

Підготовка і проведення операції

Ліпосакція стегон і сідниць фото 1 Ультразвукова ліпосакція вимагає ретельної підготовки у вигляді медичного обстеження пацієнта, збору інформації про наявність будь-яких захворювань, способі життя, прийомі лікарських препаратів. На консультації хірург визначить об’єм робіт, щоб назвати вам вартість послуги, адже ціна коливається в залежності від площі оброблюваних зон.

У призначений день фахівець обробить шкіру антисептиком, намітить лінії впливу апарату. На шкірі робляться неглибокі надрізи, через які вставляються металеві канюлі. Зруйновані ультразвуком клітини разом з кров'ю та іншими біологічними рідинами будуть виводитися через них під дією вакууму.

реабілітація

Після ліпосакції слід відмовитися від фізичних навантажень, відвідування солярію, лазень, саун, потрібно захищати себе від впливу сонячних променів. В період реабілітації (5-7 тижнів) слід носити компресійну білизну за призначенням хірурга.

Очікувані результати

Подивіться фото наших пацієнтів до і після корекції проблемних зон, ознайомтеся з відгуками - і ви дізнаєтеся, наскільки ефективною може бути дана методика. Вона дозволяє швидко видалити скупчення жиру, надавши фігурі плавні обриси.

«Клініка пластичної хірургії» в Полтаві: професійне рішення ваших завдань

Отримати красиве і струнке тіло можна без виснажливих дієт і тренувань. Досить звернутися до професійних хірургів, які, володіючи багаторічним практичним досвідом і маючи в своєму розпорядженні сучасне обладнання, якісно і безпечно виконають будь-які маніпуляції.

Попередні ціни на послуги ви знайдете на нашому сайті. Щоб дізнатися, скільки буде коштувати послуга в конкретному випадку, відвідайте консультацію хірурга в нашій клініці.

Відгуки наших пацієнтів про цю послугу

Никита Ильич! Я делала у Вас пластику груди в октябре месяце. Сейчас открывается пляжный сезон и хотелось бы сказать Вам огромное спасибо за мою уверенность в себе. Еще пару месяцев назад мы делали липосакцию на бедрах. Огромное спасибо Вам за информационную и моральную поддержку! С уважением к Вам и замечательному коллективу клиники, Ольга.

Переглянути всі відгуки