Корекція форми гомілок (круропластика)

Круропластика дозволяє впоратися з такими проблемами, як викривлення гомілки, слабо розвинені литкові м'язи, посттравматична деформація. Інші недоліки форми ніг можна підкоригувати або повністю усунути шляхом фізичних вправ. Але якщо ви зіткнулися з переліченими особливостями будови гомілки, ми пропонуємо вам процедуру, яка дозволить подарувати ногам правильну, красиву форму. Усунення недоліку тканин у внутрішній частині гомілки проводиться шляхом введення імпланта, який дозволяє скоротити проміжок.

Показання для проведення круропластики

  • викривлення великогомілкових кісток. Виражається в викривленні контурів починаючи від промежини до щиколоток. При такій формі колінні суглоби не змикаються при прямій стійці, також можлива відсутність змикання щиколоток при зведенні стегон;
  • помилкове викривлення. Візуальна дисгармонія в контурах ніг при правильній будові кісток і суглобів;
  • слаборозвинені м'язи ніг. Найчастіше спостерігаються як вроджений дефект або як результат різних захворювань, наприклад, поліомієліту. В такому випадку буває досить складно восповнити м'язову масу за допомогою фізичних вправ;
  • деформація стоп, яка призвела до викривлення кісток ніг. Нестача вітамінів, підвищені навантаження на ноги, все це може призвести до деформації стоп, що в свою чергу, викликає викривлення кісток і суглобів всієї ноги.

Протипоказания

  • запалення в області корекції;
  • варикозне розширення вен;
  • цукровий діабет;
  • порушення згортання крові;
  • хронічні захворювання внутрішніх органів.

Можливі ускладнення круропластики

Протягом кількох тижнів на ділянках оперативного втручання спостерігаються синці і набряки. Також можна зіткнутися з лімфатичних набряком, при якому ноги стають важкими і збільшуються в об’ємі, також спостерігаються ущільнення під шкірою. При великих розмірах імпланту може спостерігатися зайвий натяг шкіри, який викликає порушення кровообігу.

Підготовка і проведення операції

Попередньо проводиться обговорення бажаних результатів і підбір імпланта. Імплантати виготовляються зі спеціального когезивного гелю, завдяки чому вони набувають повної схожості за щільністю з м'язами людини. Імпланти не можна навіть на дотик відрізнити від природного м'яза, з часом вони не деформуються і не вимагають заміни.

Для введення імплантату в підколінній складці робиться розріз завдовжки 4 см. В нього вводиться імплант і розміщується в області гомілки під фасцію м'язів. Після цього надріз зашивають і маскують шкірними складками, після загоєння він стає повністю непомітним. Корекцію проводять з використанням внутрішньовенної або епідуральної анестезії. Шви знімає лікар через тиждень після операції.

Реабілітація

Протягом тижня місце втручання може супроводжувати набряклість і легкий біль. В період реабілітації рекомендується носити компресійну білизну, уникати фізичних навантажень. Не можна ходити і піднімати важкі предмети. Ще протягом 1,5-2 місяців варто відмовитися від занять спортом і підняття важких предметів.

Результат від процедури

Виражений результат буде помітний через 2-3 місяці після корекції. За цей період імплант розправляється і адаптується під природну будову ніг.

Максимально виражений ефект ви можете спостерігати через рік після круропластики, за цей час розтягується м'язова і підколінна фасція, також за цей час підлаштовується під м'язову форму шкіра ніг.

Чому варто довірити виконання круропластики саме нам

Наша клініка має великий досвід в усуненні недоліків форми ніг шляхом використання сучасних методологій. Красномовні слова про нашу роботу скажуть фото наших пацієнтів до і після, а також відгуки в розділі «Відгуки». Відвідайте нашу клініку в Полтаві або зверніться до нас за телефоном, щоб дізнатися подробиці процедури, скільки вона коштує і як формується ціна. Вартість залежить від складності викривлення і бажаної форми, а також вартості медикаментів, які будуть використані в ході операції. Ми пропонуємо розумні ціни на найсучасніші методики та послуги кваліфікованих фахівців в області естетичної медицини.

Відгуки наших пацієнтів про цю послугу

На жаль відгуків про дану послугу поки немає.

Переглянути всі відгуки