Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56-02-11 +38 (095) 688 25 07

Корекція форми гомілок (круропластика)

Корекція форми гомілок (круропластика) фото 1 Круропластика дозволяє впоратися з такими проблемами, як викривлення гомілки, слабо розвинені литкові м'язи, посттравматична деформація. Інші недоліки форми ніг можна підкоригувати або повністю усунути шляхом фізичних вправ. Але якщо ви зіткнулися з переліченими особливостями будови гомілки, ми пропонуємо вам процедуру, яка дозволить подарувати ногам правильну, красиву форму. Усунення недоліку тканин у внутрішній частині гомілки проводиться шляхом введення імпланта, який дозволяє скоротити проміжок.

1
Підготовка
 • Попередня консультація хірурга.
 • За дванадцять днів до операції пройти лабораторне обстеження, список аналізів
2
Процес
 • підбір імпланта
 • ретельна розмітка
 • встановлення імпланта
3
Реабілітація
 • 1-2 місяці

Показання для проведення круропластики

 • викривлення великогомілкових кісток. Виражається в викривленні контурів починаючи від промежини до щиколоток. При такій формі колінні суглоби не змикаються при прямій стійці, також можлива відсутність змикання щиколоток при зведенні стегон;
 • помилкове викривлення. Візуальна дисгармонія в контурах ніг при правильній будові кісток і суглобів;
 • слаборозвинені м'язи ніг. Найчастіше спостерігаються як вроджений дефект або як результат різних захворювань, наприклад, поліомієліту. В такому випадку буває досить складно восповнити м'язову масу за допомогою фізичних вправ;
 • деформація стоп, яка призвела до викривлення кісток ніг. Нестача вітамінів, підвищені навантаження на ноги, все це може призвести до деформації стоп, що в свою чергу, викликає викривлення кісток і суглобів всієї ноги.

Протипоказания

 • запалення в області корекції;
 • варикозне розширення вен;
 • цукровий діабет;
 • порушення згортання крові;
 • хронічні захворювання внутрішніх органів.

Можливі ускладнення круропластики

Корекція форми гомілок (круропластика) фото 2 Протягом кількох тижнів на ділянках оперативного втручання спостерігаються синці і набряки. Також можна зіткнутися з лімфатичних набряком, при якому ноги стають важкими і збільшуються в об’ємі, також спостерігаються ущільнення під шкірою. При великих розмірах імпланту може спостерігатися зайвий натяг шкіри, який викликає порушення кровообігу.

Підготовка і проведення операції

Попередньо проводиться обговорення бажаних результатів і підбір імпланта. Імплантати виготовляються зі спеціального когезивного гелю, завдяки чому вони набувають повної схожості за щільністю з м'язами людини. Імпланти не можна навіть на дотик відрізнити від природного м'яза, з часом вони не деформуються і не вимагають заміни.

Для введення імплантату в підколінній складці робиться розріз завдовжки 4 см. В нього вводиться імплант і розміщується в області гомілки під фасцію м'язів. Після цього надріз зашивають і маскують шкірними складками, після загоєння він стає повністю непомітним. Корекцію проводять з використанням внутрішньовенної або епідуральної анестезії. Шви знімає лікар через тиждень після операції.

Час операції
1,5 години
Тип анестезії
загальний наркоз
Стаціонар або амбулаторно
стационар 1 сутки
Реабілітація
1-2 місяці

Реабілітація

Протягом тижня місце втручання може супроводжувати набряклість і легкий біль. В період реабілітації рекомендується носити компресійну білизну, уникати фізичних навантажень. Не можна ходити і піднімати важкі предмети. Ще протягом 1,5-2 місяців варто відмовитися від занять спортом і підняття важких предметів.

Результат від процедури

Корекція форми гомілок (круропластика) фото 3 Виражений результат буде помітний через 2-3 місяці після корекції. За цей період імплант розправляється і адаптується під природну будову ніг.

Максимально виражений ефект ви можете спостерігати через рік після круропластики, за цей час розтягується м'язова і підколінна фасція, також за цей час підлаштовується під м'язову форму шкіра ніг.

Чому варто довірити виконання круропластики саме нам

Наша клініка має великий досвід в усуненні недоліків форми ніг шляхом використання сучасних методологій. Красномовні слова про нашу роботу скажуть фото наших пацієнтів до і після, а також відгуки в розділі «Відгуки». Відвідайте нашу клініку в Полтаві або зверніться до нас за телефоном, щоб дізнатися подробиці процедури, скільки вона коштує і як формується ціна. Вартість залежить від складності викривлення і бажаної форми, а також вартості медикаментів, які будуть використані в ході операції. Ми пропонуємо розумні ціни на найсучасніші методики та послуги кваліфікованих фахівців в області естетичної медицини.

Ціни на корекцію форми гомілки

Ендопротезування литок
43 700 ГРН

Фото до і після круропластікі

Корекція форми гомілок (круропластика) зображення 2978
Корекція форми гомілок (круропластика) зображення 2979
Корекція форми гомілок (круропластика) зображення 2980

Питання наших пацієнтів про цю послугу

Юлия

30 жовтня 2012 р. 05:31
Посилання на питання

Здравствуйте! Скажіть будь ласка, чи можна зробити під місцевою анестезією операції: зменшення малих статевих губ і збільшити одну гомілку?

Представник клініки пластичної хірургії

Да, Юлия, конечно можно. Но для того, чтобы обсудить все нюансы, связанные с решением вопроса о возможности оперативного вмешательства, тактике и т.д.- необходима консультация. С уважением- Леся Федоровна.