Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56 02 11 +38 (095) 688 25 07

Консервативні та хірургічні методи зменшення грудей

Консервативні та хірургічні методи зменшення грудей фото 1 Великі груди можуть викликати у жінки безліч проблем. Це може бути пов'язано як з практичною стороною, такою як вибір нижньої білизни, навантаження на спину, так і психологічними факторами, коли декольте викликає багато небажаної уваги. Існує кілька безопераційних і хірургічних методів зменшення молочних залоз.

Навіщо зменшувати груди

Багатьох дівчат може турбувати співвідношення пропорцій молочних залоз і комплекції тіла. Дисгармонія може стати причиною комплексів і невдоволення власним зовнішнім виглядом.

Також надлишковий розмір може призвести до проблем зі здоров'ям. Можуть спостерігатися сильні болі в спині, викривлення хребта, висип в шкірних складках, який утворюється при потовиділенні і близькому контакті тканин. Великі груди мають значну вагу, при необережних рухах на них частіше утворюються розтяжки, ніж на бюсті меншого обсягу.

На великий бюст набагато складніше знайти красиву білизну або одяг за розміром, так як стандартні лекала при пошиві розробляються з урахуванням правильних пропорцій стегон, плечей і молочних залоз. Тому жінкам з пишним бюстом доводиться шити білизну на замовлення.

Безопераційні методи зменшення

Молочні залози складаються з двох груп тканин: залозиста і жирова. Власними силами можна домогтися зниження товщини жирового прошарку. Якщо надлишковий розмір пов'язаний не із зайвою вагою, то рішенням може стати тільки оперативне втручання.

Консервативні та хірургічні методи зменшення грудей фото 2
  1. Масаж і вправи

    Під час активної стимуляції посилюється кровообіг і активізується обмін речовин. Це впливає на еластичність шкіри та запобігає появі розтяжок, відбувається спалювання жирової тканини. Існує декілька технік виконання масажу. Можна опрацювати всю молочну залозу легкими натисканнями подушечок пальців або спіралевидними рухами. При масажі має спостерігатися легке почервоніння шкіри. Також ви можете додати вправи з гантелями.

  2. Дієта

    При втраті 1 кг ваги молочна залоза в середньому зменшується на 20 грам. Для схуднення щоденний раціон має включати в себе 50-60% вуглеводів, 30-35% білків і 10-15% жирів. Ви можете використовувати будь-яку з дієт, які вам підходять, але варто враховувати, що при зниженні об'єму шкірні покриви і м'язи не зможуть відновити форму. Тому після сильного схуднення груди можуть стати в'ялими. Можна мінімізувати цей недолік за допомогою кремів, контрастного душу або усунути методом пластики.

  3. Косметичні процедури

    Косметичні засоби варто поєднувати з відвідуванням лазні та сауни, так як дія таких методів направлена також на спалювання жирового шару. Під час проведення процедур ви можете використовувати креми з екстрактом водоростей, зеленого чаю, кави, кориці, лікувальної глини.

  4. Візуальне зменшення за допомогою одягу

    Не варто вибирати об'ємні речі, бо вони не допоможуть приховати розмір, а навпаки зроблять фігуру безформною. Обирайте моделі приталеного силуету, але щоб вони не сильно облягали лінію живота. Довжина сорочок, футболок і блуз має бути нижче лінії пупка, бо короткий одяг буде підніматися за рахунок великого об'єму молочних залоз. Відмовтеся від моделей з пишними рукавами, великими плечима, об'ємним декором в області декольте.

Хірургічні методи зменшення та їх переваги

Для зменшення молочних залоз проводиться редукційна мамопластика. Ця пластична операція являє собою видалення залозистої і жирової тканини. Спільно з мамопластикою хірург може провести підтяжку та пластику ареоли соска. Таким чином можна кардинально змінити розмір молочних залоз, надати їм ідеальну форму, усунути асиметрію.

Пластична операція проводиться під загальним наркозом, її тривалість становить 2-3,5 години. Для видалення зайвих тканин і підтяжки може проводитися Т-подібний або вертикальний розріз. Якщо потрібне видалення великої ділянки, робиться Т-подібний розріз, який проходить в області складки під молочними залозами і вертикально у напрямку до соска. Таким чином забезпечуються більший доступ до тканин пацієнта. Меншою травматичністю відрізняється вертикальний розріз, який використовують для видалення невеликої кількості тканин. Разом з видаленням тканин хірург проводить переміщення сосково-ареолярної області, щоб груди виглядали гармонійно. На місця видалення тканин накладають косметичні шви, як і при збільшенні та інших видах пластики. Після загоєння рубці стають блідими або зникають зовсім.

Перші результати пацієнт може оцінити через 6 місяців після пластики. Груди набувають бажаного розміру, красивої, підтягнутої форми, усувається виражена асиметрія.