Україна, 36011, м.Полтава, проспект Першотравневий,9 +38 (0532) 56-02-11 +38 (093) 462 28 81 +38 (095) 688 25 07 +38 (097) 762 90 05

Підтяжка стегон (фланкопластика)

Підтяжка стегон (фланкопластика) Жирові відкладення в області стегон і сідниць - це одна з найскладніших проблем, яка також вирішується за допомогою пластичної хірургії. Більшість пацієнтів вдаються до підтяжки стегон з естетичних міркувань.

Про процедуру

Суть пластичної операції полягає у видаленні зайвої жирової тканини і обвислій шкіри з внутрішньої сторони стегон, а також натягуванні вільних країв і їх підрізання. В результаті відновлюється природний мікрорельєф шкіри, йде в'ялість і рихлість шкірних покривів, повністю розгладжується поверхню.

Показання до підтяжки стегон

Зробити підтяжку стегон можна, якщо у вас є одна з наступних проблем:

  • локалізований в певних ділянках жир і надлишки шкіри;
  • загальна зайва вага, від якої хочеться позбутися;
  • обвисла шкіра з салом або без нього.

Всі ці недоліки може прибрати фланкопластика. Її проводять після різкого скидання ваги, при помірному ожирінні і наявності надлишків шкірних покривів.

Протипоказання

Подібне хірургічне втручання не дозволяється робити пацієнтам, які мають хронічні захворювання серцево-судинної або лімфатичних систем. Раніше проведені операції з пластики тіла, які могли б торкнутися лімфатичний дренаж, також можуть стати серйозною перешкодою на шляху до проведення підтяжки стегон.

Можливі ускладнення після фланкопластики

До можливих ускладнень після операції відноситься розбіжності м'яких тканин і швів, міграція шрамів або занадто широкі шрами, пошкодження чутливості нервових закінчень в місцях проведення оперативного втручання. У деяких випадках спостерігається лімфатичний набряк або тромбоз.

Варто зазначити, що ускладнення після пластики тіла трапляються тільки в 10% випадків і залежать також від індивідуальних особливостей організму пацієнта, а саме зайвої ваги, кількості захворювань, загального стану здоров'я, звичок харчування і шкідливих звичок, фізичної активності та іншого.

Зважаючи на це операції рідко проводяться на пацієнтах, чия вага перевищує 90 кілограмів.

Як проходить операція ліфтингу стегон

Операція фланкопластики проходить за 2-3 години під місцевим наркозом. Хірургом проводиться ретельне попереднє обстеження, проводяться аналізи. Після введення пацієнта в наркоз він робить розрізи в паху і видаляє жирові відкладення і зайві тканини з внутрішньої поверхні стегна.

Нерідко така операція поєднується з ліпосакцією, лифтингом і іншими суміжними процедурами:

Підтяжка тканин здійснюється за допомогою саморозсмоктуючих ниток в сторону міжсідникові складки.

Реабілітація після підтяжки шкіри стегон

Підтяжка стегон (фланкопластика) Після проведення пластичної операції пацієнт 2-3 дня проводить в стаціонарі під наглядом лікаря та іншого медичного персоналу. Шви знімають тільки через 14 днів (при використанні розсмоктуючих ниток - вони пропадають самі).

Подальші рекомендації після фланкопластики:

  • обмеження у фізичній активності в перші 2-3 місяці;
  • використання компресійної білизни в перші 30-60 днів;
  • повне виключення теплової обробки протягом 1 місяця після операції.

очікуваний ефект

В результаті фланкопластики підтягується загальний контур тіла, поліпшуються естетичні пропорції ніг. Шкіра стає пружною, підтягнутою, без пухкості і в'ялості. Ефект від процедури зберігається протягом 10 років, про що свідчать численні позитивні відгуки з фото.

Скільки коштує пластика стегон

Вартість пластики і підтяжки стегон залежить від об’єму оброблюваної поверхні, бажаного пацієнтом результату і інших чинників. Записатися на консультацію до фахівця можна в клініці в Україні - в Києві, Полтаві та інших великих містах.

В ціну послуги входить повне обстеження тіла і інші комплексні фактори, передопераційна підготовка.