Ліпофілінг кистей рук

Ліпофілінг дозволяє використовувати власний жир, відкачаний з тих ділянок тіла, де є його надлишок, для підвищення тонусу і пружності шкіри. Як відомо, кисті рук, як і обличчя, в першу чергу видають справжній вік. Тому для досягнення ефекту омолодження наша клініка пропонує таку безпечну процедуру. Завдяки використанню власного жиру виключена можливість відторгнення, а процес відновлення проходить максимально швидко.

Показання до проведення процедури

Зморшки. Головним показанням до проведення ліпофілінгу є вікові зміни шкіри кистей рук. З віком жировий прошарок в тканинах стоншується, шкіра стає тоншою, виділяються судини і кисті рук стають більш сухими і рельєфними.

Стоншення шкіри. Цей фактор також пов'язаний з віком, шкіра слабше утримує вологу, а її верхній шар - епідерміс, відмирає швидше.

Пігментація. З часом в шкірі порушується синтез меланіну, що призводить спочатку до часткових утворень, але з віком пігментація набуває все більших масштабів.

Протипоказання

  • онкологія;
  • порушення згортання крові;
  • запальні процеси в області оперативного втручання;
  • цукровий діабет;
  • порушення кровообігу.

Можливі ускладнення

Так як аутожир, або власний жир пацієнта, є повністю безпечним біологічним матеріалом, він не призводить до відторгнення або алергічних реакцій. Процес відновлення займає мінімум часу в порівнянні з використанням філерів іншого походження. Але, все ж таки, це - втручання в тканини організму, тому в післяопераційний період можуть спостерігатися такі ефекти:

  • набряклість і утворення гематом. Незначна реакція на проникнення під шкіру пацієнта, ефект проходить за кілька днів;
  • гіперемія, яка супроводжується болісними відчуттями. Виникає в результаті переповнення судин кров'ю, що викликає почервоніння і набряклість. Небажаний симптом, який може стати сигналом про інфікування;
  • виражена асиметрія. Жир може розподілитися нерівномірно, через це може бути втрачена гармонійна форма кисті руки. Дане ускладнення піддається корекції.

Підготовка і проведення ліпофілінгу

Операція починається з отримання донорського жиру в обраній ділянці. Для цього підходить зона живота, коліна, внутрішня поверхня стегон. Забір проводиться через тонкий прокол за допомогою канюлі. Після цього жир піддається очищенню від крові і інших включень. Далі, за допомогою канюль аутожир вводиться порційно в області під кровоносними судинами і над ними. В ході процедури використовується місцеве знеболення.

Реабілітація

Процедура не вимагає перебування пацієнта в стаціонарі, тому після її завершення можна вирушати додому. Перші 10 годин може відчуватися пульсуючий біль, який поступово проходить. Також протягом кількох днів може спостерігатися набряклість. В період реабілітації варто виключити фізичні навантаження і відмовитися від перебування на сонці.

Результат після ліпофілінгу

В результаті корекції шкіра розгладжується, отримує більш рівномірний колір, стає зволоженою, зморшки зникають, кровоносні судини і суглоби стають не такими вираженими.

Наші переваги

ННаша клініка гарантує вам хороший результат процедури ліпофілінгу. Переконатися в якості нашої роботи вам допоможуть фото наших пацієнтів до і після, а також відгуки, які ви знайдете в розділі «Відгуки». Вартість процедури залежить від стану вашої шкіри і чинників, які необхідно коригувати. До того ж, не забувайте, що ціна такої процедури не може бути дуже низькою, тому що занадто багато залежить від професіоналізму лікаря. Дізнатися, скільки коштує процедура і від чого залежить її ціна ви можете за телефоном або відвідавши нашу клініку в м. Полтава. Там ви отримаєте детальну консультацію не тільки про вартість, а й про всі тонкощі даної операції.

Відгуки наших пацієнтів про цю послугу

На жаль відгуків про дану послугу поки немає.

Переглянути всі відгуки