Контурна пластика

Ін'єкції гіалуронової кислотою дозволяють позбутися як невеликих, так і глибоких зморшок, надати більшого об’єму губ і поліпшити рельєф скул, надбрівних дуг, носа і підборіддя. Гіалуронова кислота - це природна складова організму людини, яка бере активну участь практично у всіх фізіологічних процесах. Її синтез відбувається в епітеліальних, хрящових і сполучних тканинах. Препарат, який використовується для ін'єкцій, повністю ідентичний натуральній кислоті і після введення «вбудовується» в тканини, не порушуючи природні процеси. Це простий і доступний за вартістю спосіб змінити контури обличчя і омолодити шкіру.

Показання до проведення пластики

 • усунення носо-губних складок і носо-сльозних борозен;
 • збільшення губ;
 • корекція контурів обличчя;
 • усунення дрібних і глибоких зморшок;
 • безопераційна корекція форми носа.

Протипоказання:

 • період вагітності і лактації;
 • захворювання сполучних тканин;
 • запалення в області уколу;
 • цукровий діабет;
 • загострення герпесу;
 • загострення вугрових висипань;
 • дерматит;
 • червона вовчанка;
 • онкологія.

Можливі ускладнення

Так як втручання в рамках даної методики є незначним, ускладнення мають маловиражений характер. Але все ж багато що залежить від майстерності лікаря, який робив уколи. Серед небажаних ефектів може з'явитися запаморочення, синюшність, набряклість, акне або некроз тканин.

Підготовка і проведення процедури

У процедурі можуть використовуватися препарати двох типів: біологічного походження і синтезовані. Обидва види прекрасно сумісні з організмом людини. Попередньо проводиться знезараження зони впливу, при необхідності може бути нанесений знеболюючий гель. Далі тонкою голкою дозовано вводиться препарат з певним кроком. Після цього область введення потрібно активно розім'яти вручну, щоб забезпечити рівномірний розподіл препарату.

Існує кілька методик з використання цього препарату, кожна з них направлена ​​на усунення певної проблеми.

Біоревіталізація дозволяє повернути тонус шкірі, усунути зморшки і зробити її більш зволоженою. Зміни відбуваються не тільки візуально, але і на клітинному рівні.

Контурна пластика використовується для заповнення певних областей обличчя з метою надання їм об’єму. Препарат вводять в губи, вилиці, брови і куточки очей.

Мезотерапія - введення препарату за допомогою тонких голок на глибину до 1 мм. Технологія сприяє активізації омолоджуючих процесів в клітинах шкіри, дозволяє усунути перші і виражені ознаки старіння.

Реабілітаційний період

Безпосередньо після введення препарату заборонено користуватися косметикою, приймати сонячні ванни, відвідувати сауну, лазню та солярій. В ході реабілітації варто уникати активних фізичних навантажень. Відразу після сеансу не можна пити каву і гарячий чай. Через 3-4 дні можна починати користуватися засобами для догляду за шкірою.

Очікуваний результат

В результаті пластики спостерігається виражений омолоджуючий ефект, який видно відразу після сеансу. Але повністю результат можна буде оцінити через 2-5 днів, після того як зійде набряклість. Якщо ви використовували методику з метою контурної пластики, то ви отримаєте природний результат, який протримається в середньому від 8 до 18 місяців. Після того як ефект зійде нанівець, сеанс можна повторити. При використанні препарату спостерігається поліпшення загального стану шкіри, усунення дрібних і глибоких мімічних зморшок, природна зволоженість і підтяжка.

Чому варто вибрати нашу клініку

Фахівці нашої клініки мають великий досвід в проведенні ін'єкційних процедур. Ми допоможемо вам усунути вікові зміни шкіри або зробити корекцію певних ділянок обличчя за розумною ціною. Детальніше про нашу роботу скажуть фото наших пацієнтів до і після. Також пропонуємо ознайомитись з відгуками. З відгуків ви дізнаєтеся про результати контурної пластики і омолодження за допомогою препаратів на основі гіалуронової кислоти, а також про роботу нашої клініки. Вартість сеансу визначається індивідуально в залежності від поставленої мети. Дізнатися, скільки коштує сеанс, а також, від чого залежить його ціна ви можете по телефону, або під час візиту до нашої клініки в м. Полтава.

Відгуки наших пацієнтів про цю послугу

На жаль відгуків про дану послугу поки немає.

Переглянути всі відгуки