Інтимна пластика (лабіопластика)

Лабіопластика - корекція і зменшення статевих губ. Це досить поширена процедура, яка проводиться жінкам після пологів, значної втрати ваги, порушення роботи гормональної системи, травм і в результаті вікових змін.

Показання для проведення процедури

  • зміна форми і розмірів статевих губ після пологів;
  • розтягування і розриви;
  • вроджена гіпертрофія;
  • збільшення в результаті гормонального збою або з віком;
  • собисте бажання пацієнтки поліпшити естетичну привабливість статевих органів.

Протипоказання

Лабіопластика не може бути проведена при наявності злоякісних утворень, венеричних захворювань, схильності до відкритих кровотеч і поганого згортання крові.

Можливі ускладнення

Відразу після проведення Лабіопластика жінка може відчувати незначний дискомфорт при носінні нижньої білизни, набряклість, знижену чутливість в області оперативного втручання.

Підготовка та етапи процедури

Перед інтимної пластикою жінка здає аналізи на сифіліс, ВІЛ, гепатит В і С, мазок на мікрофлору.

Процедура корекції займає не більше 1 години. Після чого, через 1-2 години пацієнтка вже може відправитися додому.

абіопластика починається з визначення області висічення і нанесення розмітки. Найчастіше використовується місцева анестезія, але в деяких випадках допускається використання загального наркозу. Видалення зайвих тканин може відбуватися шляхом лінійної або V-подібної резекції. У першому випадку усувається зайва складчастість, в другому - складчастість і пігментація зберігаються при зменшенні всього обсягу. У накладці швів використовуються нитки, які розсмоктуються самостійно на протязі декількох днів після процедури. Збільшення відбувається шляхом введення біогелю, який повністю безпечний для організму.

Період реабілітації

Протягом 2-х тижнів після операції варто обмежити фізичні навантаження, відмовитися від відвідування лазні, сауни і соляріїв. Виключити статеве життя на 2-3 тижні і дотримуватися рекомендацій лікаря щодо гігієни в період реабілітації.

Результат Лабіопластики

Після корекції статевих органів повертається естетична привабливість, сексуальне життя стає яскравішим, зникають болі і дискомфорт в процесі статевого акту. Переконатися в позитивному ефекті інтимної пластики вам допоможуть фото «до і після», а також відгуки наших пацієнток в розділі «Відгуки».

Вартість процедури

Ціна Лабіопластики залежить від індивідуальних особливостей пацієнтки. Дізнатися, скільки коштує інтимна пластика ви можете в розділі «Наші ціни», або ви можете отримати більш детальну інформацію про вартість на консультації з нашим фахівцем.

Медичний центр ТОВ «Клініка пластичної косметичної хірургії» в Полтаві допоможе вам повернути впевненість у собі і знайти гармонію в сексуальному житті. Наша клініка має найсучасніше обладнання і колектив професійних фахівців. Ви отримаєте повний супровід, починаючи з первинного огляду, закінчуючи періодом відновлення після операції..

Відгуки наших пацієнтів про цю послугу

В этой клинике мне сделали лабиопластику. Пластика малых половых губ прошла успешно. Малые половые губы после операции стали очень аккуратными. Радуюсь о своем выборе хирурга и что решилась на операцию на интимной зоне. Бесконечно благодарна хирургу и медсестрам за понимание (что именно я хотела от операции). Довольна результатом!! Желаю вам поток благословений во всех сферах!!

Переглянути всі відгуки