Феноловий пілінг

Застосування хімічних розчинів і речовин в косметології дає можливість досягти бажаних результатів в процесі усунення видимих дефектів шкіри і передчасних ознак старіння. При правильному підході до проведення процедури можна отримати такий самий ефект, який досягається за допомогою пластики обличчя, але за вигіднішою вартістю.

Що таке феноловий пілінг?

Одним із різновидів процедур із застосуванням хімічних речовин є феноловий пілінг. Він отримав таку назву, оскільки головною діючим компонентом є фенол - кислота, що проникаючи в глибокі шари шкіри, вирівнює її поверхню і усуває дефекти за допомогою опіку на межі дерми та епідермісу.

Опис процедури

Потрапляючи на поверхню шкіри, кислота руйнує верхній шар епідермісу. За таких умов відбувається активація вироблення колагену і еластину на клітинному рівні, що тягне за собою оновлення сполучної тканини, усунення зморшок, розтяжок, естетичних дефектів обличчя, рук та інших частин тіла.

Показання до проведення фенолового пілінгу

Хімічний пілінг дає можливість ефективно і за вигідною ціною усунути різні дефекти шкіри:

 • глибокі зморшки,
 • пігментні плями,
 • шрами і рубці,
 • розтяжки,
 • підвищену в'ялість шкірного покриву на руках і інших ділянках тіла,
 • наслідки демодекозу,
 • вугровий висип.

Протипоказання

Щоб запобігти появі небажаних наслідків після проведення фенолового пілінгу обличчя або тіла з застосуванням фенолу, необхідно враховувати ряд протипоказань в процесі підготовки до процедури:

 • наявність герпесу в стадії загострення,
 • вік до 18-ти років,
 • вагітність або період лактації,
 • цукровий діабет,
 • підвищена чутливість до компонентів розчину,
 • захворювання психічного характеру,
 • захворювання шкірного покриву,
 • ослаблений імунітет,
 • грибкові захворювання.

Реабілітаційний період

Глибокий хімічний пілінг шкіри обличчя можна назвати досить болючою процедурою, тому після його проведення призначають застосування знеболюючих засобів. У першу добу може бути показано спостереження лікаря, оскільки оброблену ділянку необхідно захистити від попадання води для виключення посилення ефекту від опіку.

Повне відновлення шкірного покриву відбувається протягом двох тижнів. На нашому сайті ви маєте можливість ознайомитися з відгуками наших пацієнток, які діляться досвідом проведення такої процедури.

Можливі ускладнення

Негативний ефект від проведення процедури може бути пов'язаний з появою гематом і набряків, розширенням пор, виникненням рубців або гіперпігментації, проявом алергії.

Очікувані результати від проведення пілінгу

Після проведення процедури шкірні покриви розгладжуються, зморшки і розтяжки стають менш помітними, сполучна тканина оновлюється, що запускає вироблення еластину і колагену. Ознайомтеся з відгуками і фото пацієнток нашої клініки до і після проведення процедури, щоб мати чітке уявлення про можливі результати.

Чому варто вибрати нашу клініку?

Переваги нашої клініки полягають в індивідуальному підході до пацієнтів, професіоналізмі співробітників і найвигідніших цінах в Полтаві. Дізнатися скільки коштує процедура, а також як формується і від чого залежить її вартість, ви можете за телефонами, вказаними на нашому сайті.

Відгуки наших пацієнтів про цю послугу

Я очень рада, что обратилась за помощью в Клинику пластической хирургии именно в городе Полтава и убедилась, что там работают самые лучшие хирурги в Мире. Это хирурги от Бога, которые творят чудеса. У них легкие, золотые, волшебные руки. Года идут, а я старею, хотя и в старости хочется быть красивой. Клинику я посетила в апреле 2016 года и на протяжении до декабря 2016 года хирурги Илья Юрьевич и Никита Ильич сделали мне такие операции: липофилинг носо-губных борозд, липофилинг пальпебрамалярной борозды, блефаропластика, фенольный пилинг, подтяжка 2/3 лица. Все операции были проведены на высочайшем уровне. Сейчас смотрю на себя в зеркало и не верю, что это я. Выгляжу намного красивее, чем была в молодости. С каждым днем мой восторг от результата все сильнее. Мечта моя сбылась благодаря таким хирургам как Илья Юрьевич и Никита Ильич. Теперь хочу жить долго и воспитывать внуков, дождаться правнуков. Дорогая Леся Фёдоровна! Я очень Вам благодарна за то, что Вы для меня сделали. Спасибо Вам большое за Вашу улыбку, понимание, теплый прием, поддержку, доброту, теплоту, душевность. Огромное спасибо чудо-хирургам, которые так много для меня сделали. Уважаемые, дорогие Илья Юрьевич и Никита Ильич, огромное, огромное Вам спасибо за Ваш профессионализм и человечность, низкий Вам от меня поклон, Вы самые лучшие хирурги. Я никогда не забуду Вашу доброту, понимание и волшебство Ваших рук и то, что Вы для меня сделали. Слава Богу, что в Полтаве есть такие хирурги, как Вы. Хочу выразить огромную благодарность медсестрам клиники: Лиле Петровне, Светлане, Виктории, Ире. Большая благодарность Игорю Анатольевичу. Все они уважали и поддерживали меня на протяжении всего этого периода. Большое спасибо администраторам клиники: Алене и Марии за доброту и внимание, а также всему персоналу клиники. Отношение в этой клиники прекрасное, я себя чувствовала, как в своей семье. Весь персонал клиники очень заботливый, отзывчивый и внимательный к своим пациентам. Поздравляю Вас и Ваши семьи с наступающим 2017 новым годом и Рождеством Христовым! Желаю Вам и Вашим семьям крепкого здоровья, счастья, удачи, богатства, стабильности, процветания Вашему делу и долгих лет жизни! Спасибо большое-большое, что Вы есть. Спасибо Вам за Ваш труд и за добро, которое Вы делаете для людей!

Переглянути всі відгуки