Мікроабдомінопластика

Абдомінопластика - операція з видалення зайвих тканин і жирової клітковини в області живота. Ця процедура дозволяє поліпшити форму живота і змінити пропорції фігури. Найчастіше до пластики вдаються жінки після пологів, коли в області талії спостерігаються надлишки шкіри і розтяжки, також корекція може проводитися і чоловікам після різкого зниження ваги, коли в черевній зоні утворюється надлишок шкіри. Процедура є серйозним оперативним втручанням, яке має ряд показань і протипоказань.

Наша клініка має великий досвід в проведенні абдомінопластики, ми пропонуємо розумні ціни і гарантуємо отримання бажаного результату. Переконатися в цьому вам допоможуть відгуки наших пацієнтів.

Показання до абдомінопластики

  • шкірно-жирової фартух в черевній області і виражені складки;
  • наявність вираженої жирового прошарку на животі, яка не піддається видаленню неоперативними методами (дієта, фізичні навантаження);
  • виражені розтяжки.

Протипоказання

  • порушення роботи серцевого і легеневої системи;
  • гостра форма інфекційних захворювань;
  • цукровий діабет;
  • порушення з боку ЖКТ;
  • порушення згортання крові;
  • планування вагітності протягом найближчого року.

Можливі ускладнення

Після втручання спостерігається набряклість і синці в області висічення. Також можливі і більш серйозні наслідки, пов'язані з недостатнім професійним рівнем спеціаліста. В результаті надмірного висічення тканин може виникнути рясна крововтрата і розвинутися ниркова недостатність. У рані може накопичуватися серозна рідина або кров, що вимагає проведення пункції. При некрозі тканин, який найчастіше виникає у курців, відмерлі тканини січуться і накладається новий шов.

Підготовка і проведення пластики живота

Перед проведенням пластики пацієнту необхідно здати ряд аналізів. Сама операція триває від 2 до 5 годин під загальним наркозом. Техніка проведення підбирається індивідуально в залежності від запитів пацієнта, але в цілому передбачається горизонтальний розріз тканин нижче пупка з переміщенням положення пупка або без переміщення. Після розрізу проводиться переміщення зайвих шкірних покривів разом з жировою клітковиною, з'єднання прямих м'язів між собою, правильне позиціонування пупкового отвору і висічення зайвих тканин.

Мікроабдомінопластика передбачає введення в шкірно-жировий клапоть розчину Кляйна з метою його стоншування. Тільки після стоншування проводиться резекція зайвих тканин.

Реабілітаційний період

Протягом усього реабілітаційного періоду пацієнт зобов'язаний носити компресійну білизну, яка буде сприяти швидкому розсмоктуванню швів. Також протягом 2-3 тижнів пацієнтові варто утриматися від фізичних навантажень, відвідування сауни та солярію.

Очікуваний результат від абдомінопластики

Дана операція є однією з найпопулярніших у зв'язку з тим, що ефект виходить вираженим і при відсутності стрімкого набору маси тіла зберігається назавжди. Після втручання залишається поздовжній рубець на лобку і навколо пупка. Визначити характер майбутнього рубця перед корекцією неможливо, тому що все залежить від особливостей організму пацієнта.

Чому варто вибрати саме нашу клініку?

Наша клініка має великий досвід в проведенні абдомінопластики і мікроабдомінопластики. Всі операції проводяться фахівцями на базі професійного обладнання та якісних препаратів. Оцінити результати нашої роботи ви можете по фото наших пацієнтів до і після, а також з відгуків. Вартість процедури підбирається індивідуально, залежно від стану пацієнта. Дізнатися детальніше, скільки коштує корекція, а також, від чого залежить її ціна ви можете по телефону або безпосередньо в нашій клініці в Полтаві.

Відгуки наших пацієнтів про цю послугу

Очень благодарна сотрудникам клиники. Делала абдоминопластику. Огромное спасибо Лесе Фёдоровне. Илья Юрьевич и Никита Ильич замечательные хирурги!!!!

Здравствуйте Леся Фёдоровна, Илья Юрьевич, Владимир Георгиевич, Лилия Петровна и все сотрудники клиники! Ещё раз хочу сказать ВАМ ВСЕМ ОГРОМНОЕ СПАСИБО за удачно выполненную абдоминопластику, потому что я в Америке - благодаря ВАМ ВСЕМ!!! Сдесь очень хорошо и я благодарю Бога и вас, что я попала сюда. Постоянно живу с чувством искренней благодарности вам всем!!! На сайте одноклассников разместила фотографии отсюда, но не знаю как Вас там найти:) Удачи вам всем!

Переглянути всі відгуки